Скачать презентацию Зміст Звіт з виконання лабораторних робіт по Microsoft Скачать презентацию Зміст Звіт з виконання лабораторних робіт по Microsoft

lab_13 [pzk] dod.ppt

  • Количество слайдов: 15

Зміст Звіт з виконання лабораторних робіт по Microsoft Office ІФ-11 Костик Р. І. Зміст Звіт з виконання лабораторних робіт по Microsoft Office ІФ-11 Костик Р. І.

Лабораторна робота № 1 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився створювати текстові документи Лабораторна робота № 1 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився створювати текстові документи за допомогою текстового редактора Word, задавати параметри сторінки, міняти режими перегляду та зберігати результати.

Лабораторна робота № 2 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився форматувати текст, створювати Лабораторна робота № 2 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився форматувати текст, створювати нові стилі форматування та використовувати їх, використовувати різні види списків.

Лабораторна робота № 3 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився використовувати буфер обміну, Лабораторна робота № 3 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився використовувати буфер обміну, робити автозаміну, відмінюти дії та номерувати сторінки.

Лабораторна робота № 4 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився використовувати автофігури та Лабораторна робота № 4 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився використовувати автофігури та об’єкти Word Art, задавати їх колір та положення на сторінці. Також я використовував галерею Clip. Art, меню тіней та об’єму, художню рамку. Вставляв малюнок із зовнішнього файла в документ. Використовував гіперпосилання на іншу сторінку.

Лабораторна робота № 5 n Зміст На даній лабораторній роботі я навчився будувати таблиці Лабораторна робота № 5 n Зміст На даній лабораторній роботі я навчився будувати таблиці в текстовому редакторі Word, форматувати їх, створювати діаграми на основі таблиць, сортувати по потрібному стовпчику по алфавітному порядку.

Лабораторна робота № 6 Зміст Залишковий член формули трапеції. Займемось тепер формулою (6) при Лабораторна робота № 6 Зміст Залишковий член формули трапеції. Займемось тепер формулою (6) при попередніх здогадках відносно функції Інтегруючи цю формули від до , знайдемо так що залишковий член формули (6) буде На даній лабораторній роботі я навчився набирати науковотехнічні тексти, користуватися редактором формул, змінювати параметри формул. Також навчився вставляти спеціальні символи в текст та кори стуватися таблицею символів.

Лабораторна робота № 7 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився працювати з електронними Лабораторна робота № 7 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився працювати з електронними таблицями Excel, вводити формули для автоматичних обчислень, створювати таблиці та форматувати їх.

Лабораторна робота № 8 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився працювати з діапазонами Лабораторна робота № 8 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився працювати з діапазонами клітинок, копіювати , переносити та форматувати їх. Також навчився переносити формули в інші клітинки з відносною зміною значень та зафіксовувати значення посилання на клітинку без подальшої зміни.

Лабораторна робота № 9 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився використовувати функції в Лабораторна робота № 9 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився використовувати функції в електронних таблицях Excel, робити вибірки за певними параметрами, автоматично розповсюджувати формули на певні діапазони клітинок, сортувати дані по певному полю, зберігаючи структуру таблиці.

Лабораторна робота № 10 На даній лабораторній роботі я навчився використовувати розгалуження в електронних Лабораторна робота № 10 На даній лабораторній роботі я навчився використовувати розгалуження в електронних таблицях Excel, сортувати по записи по певному полю та розповсюджувати формули на потрібний діапазон комірок. Зміст

Лабораторна робота № 11 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився будувати графіки та Лабораторна робота № 11 Зміст На даній лабораторній роботі я навчився будувати графіки та діаграми на основі електронних таблиць Excel змінювати тип та форматувати їх.

Зміст Лабораторна робота № 12 На даній лабораторній роботі я навчився створювати презентації та Зміст Лабораторна робота № 12 На даній лабораторній роботі я навчився створювати презентації та робити їх дизайн.

Зміст Лабораторні роботи 1. Word. Створення документів 2. Word. Форматування текстових документів 3. Word. Зміст Лабораторні роботи 1. Word. Створення документів 2. Word. Форматування текстових документів 3. Word. Дії з фрагментами тексту 4. Word. Дії з об’єктами. Word. Art 5. Word. Побудова таблиць і діаграм 6. Word. Науково-технічні тексти 7. Excel. Електронні таблиці. Структура таблиці й основні типи даних 8. Exсel. Діапазони клітинок. Копіювання формул 9. Excel. Використання функцій 10. Excel. Організація розгалужень 11. Excel. Побудова графіків і діаграм 12. Power. Point. Основи побудови презентацій

Зміст Дякую за увагу n 2011 р. Зміст Дякую за увагу n 2011 р.