Скачать презентацию Зигмунд Фрейд аналіз випадків Виконали Яцюшка Ю Лесишин Скачать презентацию Зигмунд Фрейд аналіз випадків Виконали Яцюшка Ю Лесишин

Zigmund_Freyd.pptx

  • Количество слайдов: 10

Зигмунд Фрейд: аналіз випадків Виконали: Яцюшка Ю. Лесишин М. Гнідець В. Зигмунд Фрейд: аналіз випадків Виконали: Яцюшка Ю. Лесишин М. Гнідець В.

Знайомство Фрейда з історією Анни О. Про лікування пацієнтки Фрейд дізнався від Брейера через Знайомство Фрейда з історією Анни О. Про лікування пацієнтки Фрейд дізнався від Брейера через кілька місяців після його завершення (1882, листопад). Фрейда настільки захопила історія її хвороби, що він не міг зрозуміти, чому Брейер не бажає її опублікувати, як і розповісти про створений новий метод лікування - "катарсичної психотерапії". Джозеф Брейер (1842 -1925)

Випадок Анни О. Інтелігентна і приваблива жінка 21 року, Анна О. страждала від цілого Випадок Анни О. Інтелігентна і приваблива жінка 21 року, Анна О. страждала від цілого ряду важких симптомів істеричного неврозу. Вона скаржилася на параліч, втрату пам'яті, розумові розлади, нудоту, порушення зору і мови.

Історія лікування Брейер лікував її за допомогою гіпнозу. Він виявив, що під гіпнозом пацієнтка Історія лікування Брейер лікував її за допомогою гіпнозу. Він виявив, що під гіпнозом пацієнтка могла пригадати ті переживання, які, можливо, і були причиною названих симптомів. Подальше обговорення її переживань після гіпнозу, здавалося, сприяло поліпшенню стану.

"Брейер зіткнувся з неминучим перенесенням пацієнтки на лікаря і не зміг зрозуміти позаособистісну природу цього феномена"

Як наслідок випадку… Випадок Ганни О. надзвичайно важливий для становлення психоаналізу, оскільки саме тут Як наслідок випадку… Випадок Ганни О. надзвичайно важливий для становлення психоаналізу, оскільки саме тут Фрейд вперше стикнувся з методом катарсису, лікувальної бесіди, який згодом зіграв настільки значну роль в його власних дослідженнях.

Фрагмент аналізу істерії. Випадок Дори (Іди Бауер) - це фрагмент тримісячного аналізу пацієнтки з Фрагмент аналізу істерії. Випадок Дори (Іди Бауер) - це фрагмент тримісячного аналізу пацієнтки з конверсійної істерією, проведений З. Фрейдом в 1901 році, і опублікований ним 4 роки потому - у 1905 р

Історія хвороби Дори Якщо коротко розглянути історію Дори, то можна сказати, що її розвиток Історія хвороби Дори Якщо коротко розглянути історію Дори, то можна сказати, що її розвиток проходив в досить психотичній родині. Первісними симптомами були енурез і мастурбація (6 -8 років). Крім того приблизно в 8 років у неї відбулася зміна особистості - з дикого істоти вона стала тихою і скромною, це ж час можна віднести до початку істеричного неврозу, коли у неї з'явилися мігрень і нервовий кашель, до 16 років виникла афонія, виявлялися судоми і помилковий апендицит, у 19 років (уже після аналізу) - лицьова невралгія.

Припинення лікування - Пане докторе, чи знаєте Ви, що сьогодні я тут востаннє? - Припинення лікування - Пане докторе, чи знаєте Ви, що сьогодні я тут востаннє? - Я не міг цього знати, тому що про це Ви нічого мені раніше не говорили. - Так, я вирішила, що до Нового року [це було 31 грудня] я ще витримаю це. А довше я не бажаю чекати вилікування. - Ви знаєте, що в будь-який час вольні перервати лікування. Але сьогодні ми ще хочемо попрацювати. Коли Ви прийняли таке рішення?

Дякуємо за увагу! Дякуємо за увагу!