Скачать презентацию Житло і будівлі XVIII-XIXст У містах Галичини Скачать презентацию Житло і будівлі XVIII-XIXст У містах Галичини

Презентация Microsoft Office PowerPoint.ppt

  • Количество слайдов: 8

Житло і будівлі XVIII-XIXст. Житло і будівлі XVIII-XIXст.

У містах Галичини українське населення не становило більшості. Суспільна верхівка складалася з поляків, стиль У містах Галичини українське населення не становило більшості. Суспільна верхівка складалася з поляків, стиль життя їм диктувався загальноєвропейська мода.

Ніжинська гімназія вищих наук стала осередком вільнодумства. До 1826 р. Її очолював І. Орлай. Ніжинська гімназія вищих наук стала осередком вільнодумства. До 1826 р. Її очолював І. Орлай.

У середині ХІХст. в Україні існувало 25 військових поселень з площею 2, 4 млн У середині ХІХст. в Україні існувало 25 військових поселень з площею 2, 4 млн десятин землі та 554 -тисячним населенням.

Перший цукровий завод в Україні з’явився 1824 р. на Київщині. Перший цукровий завод в Україні з’явився 1824 р. на Київщині.

У Харкові приватниками було побудовано паровий млин - один з найбільших в Україні [14]. У Харкові приватниками було побудовано паровий млин - один з найбільших в Україні [14]. На багатьох дрібних кустарних заводах проводилася механізація виробничих процесів, підприємства електрифікували.

Зростаючі потреби в машинах змовили розвиток машинобудівної промисловості, яка почала створюватися в Україні з Зростаючі потреби в машинах змовили розвиток машинобудівної промисловості, яка почала створюватися в Україні з кінця XVIII ст. Її представляли мідярні, чавуноливарні та машинобудівні заводи.

Презентацію виконувала учениця: Плахотнік Юліанна 13 групи Презентацію виконувала учениця: Плахотнік Юліанна 13 групи