Скачать презентацию ЗАГАРБНИКИ РУЙНУВАЛИ ВСЕ НА СВОЄМУ ШЛЯХУ Міста Скачать презентацию ЗАГАРБНИКИ РУЙНУВАЛИ ВСЕ НА СВОЄМУ ШЛЯХУ Міста

Презентация Microsoft PowerPoint.pptx

  • Количество слайдов: 26

ЗАГАРБНИКИ РУЙНУВАЛИ ВСЕ НА СВОЄМУ ШЛЯХУ ЗАГАРБНИКИ РУЙНУВАЛИ ВСЕ НА СВОЄМУ ШЛЯХУ

Міста і господарство земель швидковідновилися, проте єдність Галицько-Волинського князівства, що ледь відродилася напередодні навали, Міста і господарство земель швидковідновилися, проте єдність Галицько-Волинського князівства, що ледь відродилася напередодні навали, знову була порушена. Данилові Романовичу після повернення з Польщі знову довелося долати опір свавільних бояр і відстоювати своє право на князівство в боротьбі із сином чернігівського князя Михайла Всеволодовича Ростиславом.

У такому скрутному становищі Данило проявив свої кращі якості державного діяча і політика. У такому скрутному становищі Данило проявив свої кращі якості державного діяча і політика.

Вирішальна битва між противниками відбулася 17 серпня 1245 р. під Ярославом, де Данило разом Вирішальна битва між противниками відбулася 17 серпня 1245 р. під Ярославом, де Данило разом зі своїм братом Васильком здобули блискучу перемогу.

. .

Галицьке князівство Волинське князівство Роман Мстиславович (1195) Данило (1238) Василько (1270) Лев (1301) Володимир Галицьке князівство Волинське князівство Роман Мстиславович (1195) Данило (1238) Василько (1270) Лев (1301) Володимир (1270) Юрій (1301) Мстислав (1292) Андрій і Лев ІІ (1323) Юрій ІІ Болеслав (1325)

Коли ж Василько Романович помер, його землю успадкував син Володимир. Саме з його ім’ям Коли ж Василько Романович помер, його землю успадкував син Володимир. Саме з його ім’ям дослідники пов’язують створення другої, волинської, частини Галицько. Волинського літопису. Літописець розповідає про Володимира Васильковича як про видатного книжника й філософа.

1247 (ЗА ІН. ДАН. , 1251 -1252) - ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ СОЮЗУ З УГОРСЬКИМ КОРОЛІВСТВОМ 1247 (ЗА ІН. ДАН. , 1251 -1252) - ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ СОЮЗУ З УГОРСЬКИМ КОРОЛІВСТВОМ ОДРУЖИВСЯ З ДОЧКОЮ БЕЛИ IV — КОНСТАНЦІЄЮ. 1252 - ДОПОМАГАВ БАТЬКОВІ ВОЮВАТИ З МОНГОЛО-ТАТАРСЬКИМИ ОРДАМИ НА ЧОЛІ З КУРЕМСОЮ 1272 - ПЕРЕНІС СТОЛИЦЮ РУСЬКОГО КОРОЛІВСТВА ДО ЛЬВОВА. ПІДТРИМУВАВ ЖВАВІ ДИПЛОМАТИЧНІ ЗВ'ЯЗКИ З ЧЕХІЄЮ, УГОРЩИНОЮ, ЛИТВОЮ, ТЕВТОНСЬКИМ ОРДЕНОМ.

Близько 1253 року Шварн одружився з дочкою литовського князя Міндовга I. Після смерті батька Близько 1253 року Шварн одружився з дочкою литовського князя Міндовга I. Після смерті батька (1264) володів Галицьким, Холмським, Дорогичинським князівствами і Чорною Руссю. Співправитель князя Льва I Даниловича. Шварн був прихильником об'єднання сил Литви і Галицько-Волинського князівства для боротьби проти ятвягів і польських феодалів Допоміг великому князеві литовському Войшелкові Міндовговичу в його боротьбі проти опозиції. Після убивства Міндовга в Литві боролися дві партії - національно-язичницька і руська християнська.

Роботу виконали студентки групи БЕ – 11 – 07 Нетеса Євгенія Харько Олена Роботу виконали студентки групи БЕ – 11 – 07 Нетеса Євгенія Харько Олена