ЗАДАЧІ ЗА МОТИВАМИ УКРАЇНСЬКИ Х НАРОДНИХ КАЗОК 1

 • Размер: 6.9 Mегабайта
 • Количество слайдов: 30

Описание презентации ЗАДАЧІ ЗА МОТИВАМИ УКРАЇНСЬКИ Х НАРОДНИХ КАЗОК 1 по слайдам

 ЗАДАЧІ ЗА МОТИВАМИ УКРАЇНСЬКИ Х НАРОДНИХ КАЗОК 1 КЛАС ЗАДАЧІ ЗА МОТИВАМИ УКРАЇНСЬКИ Х НАРОДНИХ КАЗОК 1 КЛАС

 Щоб спекти Колобок баба взяла 5 яєць, але 1 яйце розбила. Скільки Щоб спекти Колобок баба взяла 5 яєць, але 1 яйце розбила. Скільки яєць залишилося для тіста? Колобок обкотився навколо зайчика 3 рази ліворуч та 4 рази праворуч. Скільки всього разів обкотився Колобок навколо зайця?

 Колобок пообіцяв вовку заспівати пісеньку 5 разів, а заспівав лише 2 рази. На скільки Колобок пообіцяв вовку заспівати пісеньку 5 разів, а заспівав лише 2 рази. На скільки менше заспівав Колобок вовку, ніж пообіцяв? Вовк запросив Колобка у гості до своїх чотирьох дочок та двох синів. Скільки вовченят у вовка?

 Баба спекла Колобок о 6 годині ранку і поставила на вікно. Колобок 3 Баба спекла Колобок о 6 годині ранку і поставила на вікно. Колобок 3 години холонув на вікні. О котрій годині ранку він втік від діда та баби?

 , Доброгорська Галина Вікторівна м Київ Скандинавська гімназія Колобок співав лисичці пісеньку , Доброгорська Галина Вікторівна м Київ Скандинавська гімназія Колобок співав лисичці пісеньку у ліве вушко 3 рази, а у праве вушко — на 1 раз більше. Скільки разів співав Колобок пісеньку у праве вушко?

 Дід бив по 4 золотому яйцю ,  рази а баба била, Дід бив по 4 золотому яйцю , рази а баба била, рази а баба била 3 . рази Скільки 3 . рази Скільки разів били по яйцю баба та дід ? разом

  В понеділок курочка Ряба знесла 8 , яєць а у8 , В понеділок курочка Ряба знесла 8 , яєць а у8 , яєць а у – вівторок на 2 . більше 2 . більше Скільки яєць знесла курочка Ряба у ? вівторок

  Дід і його команда почали тягнути 8 ріпку о Дід і його команда почали тягнути 8 ріпку о годині , ранку а, ранку а витягнули її 10 . о годині 10 . о годині Скільки годин вони тягнули ? ріпку

  ? Якими за рахунком тягнули ріпку внучка Собачка ? ? - ? Якими за рахунком тягнули ріпку внучка Собачка ? ? — ? Жучка Кицька Мариська Мишка сіроманка? ? — ? Жучка Кицька Мариська Мишка сіроманка ? ? Баба Дід

  Блюдом з вареної ріпки дід та баба 1 , 2 , 3 Блюдом з вареної ріпки дід та баба 1 , 2 , 3 пригостили чоловіка бабусь , 1 3 . дітей собаку та мишок Скільки, 1 3 . дітей собаку та мишок Скільки ? гостей скуштували ріпку

 Щоб пригостити лисичку ведмідь напік 8 млинців з маком та 5 млинців з медом. Щоб пригостити лисичку ведмідь напік 8 млинців з маком та 5 млинців з медом. На скільки більше млинців з маком напік ведмідь?

 Лисичка у перший раз з'їла 2 кг меду, у другий раз – 3 кг меду, Лисичка у перший раз з’їла 2 кг меду, у другий раз – 3 кг меду, а у третій раз 1 кг меду. Скільки всього кілограмів меду з’їла лисичка?

 Дід для баби наловив 3 щуки, 2 коропи та 4 окуні. Скільки всього риби Дід для баби наловив 3 щуки, 2 коропи та 4 окуні. Скільки всього риби наловив дід?

 Щоб хвостом наловити смачненької рибки вовк 4 рази опускав хвіст ліворуч у ополонку, а праворуч Щоб хвостом наловити смачненької рибки вовк 4 рази опускав хвіст ліворуч у ополонку, а праворуч — на 3 рази більше. Скільки разів вовк опускав хвіст у ополонку праворуч?

 3 год побитий вовк бігав від небезпеки, а потім ще 2 год возив лисичку 3 год побитий вовк бігав від небезпеки, а потім ще 2 год возив лисичку на спині. Скільки годин вовк добирався додому?

 Наварив Журавель смачної страви з 3 картоплин, 3 буряків, 2 морквинок та 1 перцю. Наварив Журавель смачної страви з 3 картоплин, 3 буряків, 2 морквинок та 1 перцю. Скільки всього овочів вкинув Журавель у страву?

 Журавлик дзьобнув з глечика 6 разів, а Лисичка зробила спробу з'їсти страву 1 раз. Журавлик дзьобнув з глечика 6 разів, а Лисичка зробила спробу з’їсти страву 1 раз. На скільки швидше Журавлик їв страву?

 На обід коту кабан приніс 7 кг картоплі, а заєць – 4 кг капусти. На обід коту кабан приніс 7 кг картоплі, а заєць – 4 кг капусти. На скільки кілограмів овочів більше приніс кабан?

 Пан Коцький з'їв на обід 8 рибинок, а лисичка – на 3 менше. Пан Коцький з’їв на обід 8 рибинок, а лисичка – на 3 менше. Скільки риби з’їла лисичка?

 Ведмідь сховався на дереві на висоті 6 м, а кіт, злякавшись , виліз Ведмідь сховався на дереві на висоті 6 м, а кіт, злякавшись , виліз на дерево на 2 м. Скільки ще метрів залишилося лізти коту до до ведмедя?

 Дід загубив рукавичку о 6 год ранку, а мишка знайшла рукавичку о 9 год Дід загубив рукавичку о 6 год ранку, а мишка знайшла рукавичку о 9 год ранку. Скільки годин рукавичка лежала самотньо?

 Жабка та зайчик влаштували змагання по стрибках у висоту. Зайчик стрибнув на 3 Жабка та зайчик влаштували змагання по стрибках у висоту. Зайчик стрибнув на 3 м, а жабка – на 2 м нижче. На скільки метрів підстрибнула жабка?

 Щоб змайструва ти бичка, дід поїхав на базар і купив 5 кг соломи, Щоб змайструва ти бичка, дід поїхав на базар і купив 5 кг соломи, 3 кг смоли та 2 кг конопель. Скільки важить солом’яний бичок?

 Бичок водив за собою ведмедя 3 год, доки дід не відчепив того о 10 Бичок водив за собою ведмедя 3 год, доки дід не відчепив того о 10 год ранку. О котрій годині ведмідь приліпився до бичка?

 Лисичка принесла діду та бабі 5 качок та стільки ж гусей. Скільки всього Лисичка принесла діду та бабі 5 качок та стільки ж гусей. Скільки всього птахів принесла лисичка діду та бабі?

 Зайчик свою хатинку збудував за 5 місяців, а лисичка за 1 місяць. На скільки Зайчик свою хатинку збудував за 5 місяців, а лисичка за 1 місяць. На скільки швидше збудувала хатинку лисичка?

 На лужку півник накосив 2 копи трави, 3 копи конюшини та 4 копи чабрецю. Скільки На лужку півник накосив 2 копи трави, 3 копи конюшини та 4 копи чабрецю. Скільки всього сіна накосив півник?

 Щоб віддячити пивнику, зайчик приготува в 3 кг пшона, а жита – на Щоб віддячити пивнику, зайчик приготува в 3 кг пшона, а жита – на 6 кг більше. Скільки кілограмів жита приготува в для півника зайчик?

 ПИТАННЯ ДЛЯ УВАЖНИХ: ГЕРОЇ СКІЛЬКОХ КАЗОК ПОДАРУВАЛИ ВАМ ЗАДАЧІ? 1010 ПИТАННЯ ДЛЯ УВАЖНИХ: ГЕРОЇ СКІЛЬКОХ КАЗОК ПОДАРУВАЛИ ВАМ ЗАДАЧІ?

 – Оформлення ресурси Інтернету – Оформлення ресурси Інтернету