“ “ З добром у серці “ Вербська

Скачать презентацию “ “ З добром у серці “ Вербська Скачать презентацию “ “ З добром у серці “ Вербська

z_dobrom_u_sercі.ppt

 • Размер: 22.1 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 12

Описание презентации “ “ З добром у серці “ Вербська по слайдам

“ “ З добром у серці “ Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів “ “ З добром у серці “ Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів

  Мета проекту: - - Забезпечення та сприяння підтримки сім ’ ям Мета проекту: — — Забезпечення та сприяння підтримки сім ’ ям воїнів АТО, людям похилого віку. — — Внесок коштів та всіх найнеобхідніших речей, а також моральної та психологічної допомоги.

Уже третій рік поспіль на Віри, Надії, Любові у нашій школі відбувається благодійнийУже третій рік поспіль на Віри, Надії, Любові у нашій школі відбувається благодійний шкільний ярмарок.

Атмосфера на солодкому ярмарку була не вимушеною і жвавою. Доброчинна акція припалаАтмосфера на солодкому ярмарку була не вимушеною і жвавою. Доброчинна акція припала до вподоби кожному. Охочих поласувати задля благодійності виявилось чимало, тож дитяча випічка розійшлася менш ніж за годину.

 Зібрані кошти з благодійного шкільного ярмарку «Діти – воїнам АТО» Зібрані кошти з благодійного шкільного ярмарку «Діти – воїнам АТО» передані батькам наших односельчан.

Учнівське самоврядування провели акцію «Три картоплини» . Ця акція передбачала збір овочів таУчнівське самоврядування провели акцію «Три картоплини» . Ця акція передбачала збір овочів та передачу їх найменш захищеним верствам населення.

В День толерантності лідери учнівського самоврядування провели акцію «Летіть листи від дитячих долоньок» .В День толерантності лідери учнівського самоврядування провели акцію «Летіть листи від дитячих долоньок» .

 6 -го грудня учнівське самоврядування для учнів 1 -х класів організували 6 -го грудня учнівське самоврядування для учнів 1 -х класів організували зустріч “Іх подвиг – приклад для нас” із учасником АТО. Віктор Мельник охоче завітав до школярів.

 Учнівське самоврядування Вербської школи провели акцію “Не буть байдужим”. Силами усіх Учнівське самоврядування Вербської школи провели акцію “Не буть байдужим”. Силами усіх школярів було зібрано подарунки для однолітків із Східної України.

Учнівське самоврядування Вербської ЗОШ І-ІІІ ст. провели акцію “Моя допомога воїнам АТО”. На зібраніУчнівське самоврядування Вербської ЗОШ І-ІІІ ст. провели акцію “Моя допомога воїнам АТО”. На зібрані кошти учні закупили медикаменти та солодощі для наших односельчан, які знаходяться в зоні АТО.

Дуже приємно отримати звісточку із зони АТО про те, що посилка знайшла свого адресата.Дуже приємно отримати звісточку із зони АТО про те, що посилка знайшла свого адресата.

Дякую за увагу. Дякую за увагу.