Скачать презентацию Ялтинська Європейська Стратегія YES є найбільшою на Скачать презентацию Ялтинська Європейська Стратегія YES є найбільшою на

Потапенко Р.В. (Yes).pptx

  • Количество слайдов: 30

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – є найбільшою на Сході Європи платформою публічної дипломатії з Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – є найбільшою на Сході Європи платформою публічної дипломатії з розробки стратегії розвитку України та Широкої Європи і сприяння євроінтеграції України.

Історія YES Історія YES

2004 р. - народження проекту В липні 2004 року Віктор Пінчук збирає близько 30 2004 р. - народження проекту В липні 2004 року Віктор Пінчук збирає близько 30 Європейських Лідерів на перший Ялтинський Європейський Семінар для обговорення перспектив вступу України до ЄС.

2005 р - перше дослідження громадської думки серед європейців. YES публікує результати першого дослідження 2005 р - перше дослідження громадської думки серед європейців. YES публікує результати першого дослідження громадської думки Європейців згідно з якими Україна займає 1 місце з кандидатів на приєднання до ЄС: 55 % Європейців хочуть щоб Україна приєдналась до ЄС, 31% виступають проти цього.

2006 року - Міжнародна конференція YES в Берліні збирає близько 40 учасників для обговорення 2006 року - Міжнародна конференція YES в Берліні збирає близько 40 учасників для обговорення політичного розвитку України після парламентських виборів а також перспектив обраних основними політичними силами для Євроінтеграції.

2007 р. - Кваснєвський подорожує Україною та популяризує Європу Член правління YES виступає у 2007 р. - Кваснєвський подорожує Україною та популяризує Європу Член правління YES виступає у відкритих дебатах у Львові, Дніпропетровську та Донецьку і бере участь у Європейському дискусійному форумі, організованому спільно з Міжнародним Фондом «Відродження» та провідними регіональними університетами та аналітичними центрами, який зібрав 1 300 студентів, науковців, місцевих урядовців, громадських активістів та журналістів для обговорення ідентичності України та її відносин з ЄС.

2008 р. - Дослідження YES презентовано Президенту Саркозі. Дослідження, проведене у Франції TNS Sofres 2008 р. - Дослідження YES презентовано Президенту Саркозі. Дослідження, проведене у Франції TNS Sofres для YES 5– 6 лютого, показує, що 56% французів підтримують вступ України до ЄС. Представники Правління YES, щоб представити ці результати, зустрілися в Парижі з Президентом Франції Ніколя Саркозі

2009 р. - Головною темою 6 -го щорічного саміту став посткризовий розвиток України та 2009 р. - Головною темою 6 -го щорічного саміту став посткризовий розвиток України та світу.

2010 р. - Прийде день, коли європейці попросять Україну увійти в ЄС. Александр Квасьнєвський 2010 р. - Прийде день, коли європейці попросять Україну увійти в ЄС. Александр Квасьнєвський закликає Україну та українців повірити у свої сили і не відмовлятися від європерспектив.

2011 р. - обговорення процесів у Східній Європі та роль України в них, питання 2011 р. - обговорення процесів у Східній Європі та роль України в них, питання стосовно прав людини та демократії у «Великій Європі» , ключові тренди в духовній, економічній та інформаційній сферах, майбутня підписання договору про асоціацію між Україною та ЄС, а також перспективи економічного розвитку України та Туреччини.

2012 р. - Основною темою 9 -ї Ялтинської щорічної зустрічі стали ключові трансформації, які 2012 р. - Основною темою 9 -ї Ялтинської щорічної зустрічі стали ключові трансформації, які формують майбутнє глобального світу. Особливу увагу було приділено ролі інновацій та лідерства в трансформації економіки та суспільства.

2013 - Основною темою 10 -го Форуму Ялтинської європейської стратегії стали фактори успіху, які 2013 - Основною темою 10 -го Форуму Ялтинської європейської стратегії стали фактори успіху, які є фундаментом сильних, конкурентоспроможних, самодостатніх і правових держав та суспільств. Особливу увагу було приділено майбутньому Широкої Європи та перспективам України щодо інтеграції до європейських структур та співпраці з ними.

2014 р. - Майдан повалив режим Віктора Януковича, але реформи та свободи, про які 2014 р. - Майдан повалив режим Віктора Януковича, але реформи та свободи, про які йшлося на площах, ще не досягнуті. Тому щорічна зустріч YES пройшла під таким заголовком: «Нова Україна, нова Європа, новий світ: розбудова та захист»

2015 р. - «У зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу та 2015 р. - «У зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу та Світ» "Проблема України – це розрив між деклараціями та реалізацією. Зараз час взятися за реалізацію. Це надзвичайно важке домашнє завдання. Але я бачу, що енергетика для реформ, змін є. Країна хоче бути іншою, люди хочуть бути іншими « А. Кваснєвський

Місія Місія

YES — це міжнародна мережа, створена з метою сприяння розвитку справедливої, вільної та заможної YES — це міжнародна мережа, створена з метою сприяння розвитку справедливої, вільної та заможної України, налагодженню стосунків зі світом та підтримки членства України в Європейському Союзі.

Наглядова Рада YES Наглядова Рада YES

YES - незалежна організація, яка була заснована в 2004 році українським бізнесменом та громадським YES - незалежна організація, яка була заснована в 2004 році українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком. Діяльність організації визначає Наглядова Рада, на чолі з Президентом Польщі (1995 -2005) Александром Кваснєвським.

Александр Кваснєвський Президент Польщі (1995– 2005), Голова Наглядової Ради YES Александр Кваснєвський Президент Польщі (1995– 2005), Голова Наглядової Ради YES

Патрік Кокс Президент Європейського Парламенту (2002 -2004) Патрік Кокс Президент Європейського Парламенту (2002 -2004)

Маріо Давід Віце-президент Європейського народної партії Маріо Давід Віце-президент Європейського народної партії

Віктор Пінчук Засновник YES, Засновник Групи «East One» , Засновник Фонду Віктора Пінчука. Віктор Пінчук Засновник YES, Засновник Групи «East One» , Засновник Фонду Віктора Пінчука.

Александр Рар Старший радник, Wintershall Holding; Науковий директор, Німецько-Російський Форум Александр Рар Старший радник, Wintershall Holding; Науковий директор, Німецько-Російський Форум

Жан-Пьер Сальтьель Президент «Rothschild Сonseil International» (1998– 2004), Франція Жан-Пьер Сальтьель Президент «Rothschild Сonseil International» (1998– 2004), Франція

Марек Сівец Депутат Європейського Парламенту (2004 -2014), Голова правління Асоціації Марек Сівец Депутат Європейського Парламенту (2004 -2014), Голова правління Асоціації "Europa Plus"

ана Сол в'єр Ха ик ставн зу д й пре о Сою ки Висо ана Сол в'єр Ха ик ставн зу д й пре о Сою ки Висо ейськог ої оп ішнь , Євр нь зовн и езпек тар ита б зп ки та Секре и політ льний о ера ськог ей Ген вроп 2009) Є Ради (1999 зу Сою

Дякую за увагу! Дякую за увагу!