Скачать презентацию ЯК МИ ПРОВЕЛИ ТИЖДЕНЬ ЧИСТОТА ЗАПОРУКА ЗДОРОВ Я Скачать презентацию ЯК МИ ПРОВЕЛИ ТИЖДЕНЬ ЧИСТОТА ЗАПОРУКА ЗДОРОВ Я

як ми провели тиждень.ppt

  • Количество слайдов: 7

ЯК МИ ПРОВЕЛИ ТИЖДЕНЬ “ЧИСТОТА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ЯК МИ ПРОВЕЛИ ТИЖДЕНЬ “ЧИСТОТА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я

Інтерв`ювання “ЯК ТИ РОЗУМІЄШ: ЩО ТАКЕ ХВОРОБА? ЩО ТАКЕ ЗДОРОВ’Я? ” ХВОРОБА – ЦЕ Інтерв`ювання “ЯК ТИ РОЗУМІЄШ: ЩО ТАКЕ ХВОРОБА? ЩО ТАКЕ ЗДОРОВ’Я? ” ХВОРОБА – ЦЕ КОЛИ ВСЕ БОЛИТЬ І ТОБІ ДУЖЕ ПОГАНО……. ТРЕБА ПИТИ ГІРКИ ЛІКИ І КЛАСТИ НА ГОЛОВУ МОКРУ ТРЯПОЧКУ, МІРЯТИ ТЕМПЕРАТУРУ……. ТТИ НЕ МОЖЕШ ПІТИ ГУЛЯТИ, НЕ МОЖЕШ ЗУСТРІТИСЯ З ДРУЗЯМИ, ЩОБ ВОНИ ТЕЖ НЕ ЗАХВОРІЛИ…… ХВОРИЙ ЛЕЖИТЬ У ЛІЖКУ, У НЬОГО ЧЕРВОНІ ОЧІ, ОБЛИЧЧЯ І ДУЖЕ СУМНИЙ НАСТРІЙ……… ЗДОРОВ’Я – ЦЕ КОЛИ У ЛЮДИНИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ, ХОЧЕТЬСЯ БІГАТИ, СТРИБАТИ, ВЕСЕЛИТИСЬ……. КОЛИ ТИ ЗДОРОВ, МОЖНА З ТАТОМ ХОДИТИ НА ПРОБІЖКУ………. . ЗДОРОВА ЛЮДИНА ЗАВЖДИ ПОСМІХАЄТЬСЯ …………. ЗДОРОВА ЛЮДИНА ЗАЙМАЄТЬСЯ СПОРТОМ, РОБИТЬ ЗАРЯДКУ, ЇСТЬ КОРИСНУ ЇЖУ………. .

Наші діти-малюки Миють руки залюбки, Рукавички загортають, Руки милом натирають. Під водою довго миють, Наші діти-малюки Миють руки залюбки, Рукавички загортають, Руки милом натирають. Під водою довго миють, Витиратися уміють. Люблять воду всі малята, Як маленькі каченята. Ну, а де це мій гребінчик? Зараз кіску розчешу І на самий її кінчик Туго стрічку пов’яжу.