Скачать презентацию Я ДИЯКОН Вимоги до диякона 1 Скачать презентацию Я ДИЯКОН Вимоги до диякона 1

Я ДИЯКОН.pptx

  • Количество слайдов: 24

Я ДИЯКОН Я ДИЯКОН

Вимоги до диякона Вимоги до диякона

1. Житєвий досвід Церковний стаж мінімум 5 років 1. Житєвий досвід Церковний стаж мінімум 5 років

2. Посвяченість Читання Біблії щодня Відносини з Богом Молитва 2. Посвяченість Читання Біблії щодня Відносини з Богом Молитва

3. Статечність Постійність Благорозумність Солідність Порядність 3. Статечність Постійність Благорозумність Солідність Порядність

4. Пунктуальність Випереджати час Стимулювання інших 4. Пунктуальність Випереджати час Стимулювання інших

5. Зовнішній вигляд Акуратність Охайність Класичність 5. Зовнішній вигляд Акуратність Охайність Класичність

6. Поведінка Адекватність Миролюбивість Стриманість Повага Уважність Відносини Радість любові 6. Поведінка Адекватність Миролюбивість Стриманість Повага Уважність Відносини Радість любові

ВИМОГИ ДО ДИЯКОНА-ДИЯКОНИСИ: 1. Життевий досвід 2. Посвяченість 3. Статечність 4. Пунктуальність 5. Зовнішній ВИМОГИ ДО ДИЯКОНА-ДИЯКОНИСИ: 1. Життевий досвід 2. Посвяченість 3. Статечність 4. Пунктуальність 5. Зовнішній вид 6. Поведінка

Обов'язки диякона і дияконіси : Обов'язки диякона і дияконіси :

1. Вітання гостей і пошук місць для них а)В нечисленних общинах служіння сторожів виконують 1. Вітання гостей і пошук місць для них а)В нечисленних общинах служіння сторожів виконують диякони і диякониси. б)Допомога пастору в чіткому проведенні богослужінь.

2. Збереження церковного майна Відповідальність за догляд і збереження церковного майна: підтримка чистоти, ремонт, 2. Збереження церковного майна Відповідальність за догляд і збереження церковного майна: підтримка чистоти, ремонт, прибирання території, інтер'єр церковної будівлі.

3. Безпека а)Відповідальність за безпеку присутніх під час церковних заходів, постійна пильність відносно благополуччя 3. Безпека а)Відповідальність за безпеку присутніх під час церковних заходів, постійна пильність відносно благополуччя і безпеки присутніх. б)Своєчасне відкриття приміщень перед богослужіннями і закриття приміщень по їх завершенню.

4. Відвідування членів церкви. За кожним дияконом і дияконисой закріплюються певна кількість членів церкви. 4. Відвідування членів церкви. За кожним дияконом і дияконисой закріплюються певна кількість членів церкви. Не більше 5 -6 чоловік!

5. Участь в проведенні обряду хрещення. 5. Участь в проведенні обряду хрещення.

Диякон: А) Приготувати баптистерій і заповнити його водою. Б) Надати допомогу кандидатам на хрещення Диякон: А) Приготувати баптистерій і заповнити його водою. Б) Надати допомогу кандидатам на хрещення чоловічої статі. В)Виконати необхідну фізичну роботу.

Диякониса: А) Приготувати спеціальний одяг для хрещення. Б) Надати допомогу кандидатам на хрещення жіночої Диякониса: А) Приготувати спеціальний одяг для хрещення. Б) Надати допомогу кандидатам на хрещення жіночої статі. В) Попрати і одяг і рушники після здійснення обряду.

6. Участь в проведенні Вечері Господній 6. Участь в проведенні Вечері Господній

Диякон: А) Підготувати стіл для вечері. Б) Підготувати рушники, тази з водою у відведеному Диякон: А) Підготувати стіл для вечері. Б) Підготувати рушники, тази з водою у відведеному для здійснення обряду упокорювання приміщенні. В) Надати особливу увагу гостям і новим членам церкви.

Диякониса: А) Підготувати хліб і виноградний сік. Б) Розставити посуд на столі і накрити Диякониса: А) Підготувати хліб і виноградний сік. Б) Розставити посуд на столі і накрити її покривалом. В) Підготувати рушники, тази з водою у відведеному для здійснення обряду упокорювання приміщенні для жінок. Г) Надати особливу увагу гостям. , новим членам і літнім людям. Прання рушників і догляд за посудом, використаного під час вечері.

7. Турбота про членів общини. 7. Турбота про членів общини.

В багатьох церквах існує неписане правило, згідно якому диякониса або диякона відповідальні за організацію В багатьох церквах існує неписане правило, згідно якому диякониса або диякона відповідальні за організацію гарячого живлення для сім'ї будь-якого члена церкви, яка пережила втрату члена сім'ї або іншу трагедію. В даному випадку, можливо, принести готову їжу або приготувати її на місці, щоб нагодувати сім'ю і гостей після похоронів. Часто підготовка весілля, святкування на честь новонароджених так само покладаються на цю групу. Ця робота є дуже важливої в прояві турботи про церкву.

ОБОВЯЗКИ ДИЯКОНА-ДИЯКОНИСИ: 1. Вітання гостей та пошук місць для інших 2. Збереження церковного майна ОБОВЯЗКИ ДИЯКОНА-ДИЯКОНИСИ: 1. Вітання гостей та пошук місць для інших 2. Збереження церковного майна 3. Безпека 4. Відвідування 5. Участь у проведенні обряду хрещення 6. Участь у проведенні Вечері Господньої 7. Турбота про членів общини

Саме головне дияконат це серце і руки громади. Саме головне дияконат це серце і руки громади.