Скачать презентацию Вступ Націона л-соціалі зм скорочено наци зм Скачать презентацию Вступ Націона л-соціалі зм скорочено наци зм

политология.pptx

  • Количество слайдов: 10

Вступ Націона л-соціалі зм (скорочено — наци зм нім. Nazismus ) — політична ідеологія, Вступ Націона л-соціалі зм (скорочено — наци зм нім. Nazismus ) — політична ідеологія, яка була політичною доктриною керівництва Німеччини (у часи Третього рейху), а також у деяких інших країнах.

Актуальність На сьогодні країна, в якій процвітав нацизм (Німеччина) намагається боротися з цими «ідейними Актуальність На сьогодні країна, в якій процвітав нацизм (Німеччина) намагається боротися з цими «ідейними наслідниками» . Але в Україні все частіше можна зустріти прихильника Степана Бандери - ідеолога українського націоналістичного руху ХХст.

Характеристика УЧЕНІ ОТОТОЖНЮЮТЬ НАЦИЗМ НА ПРАКТИЦІ ЯК ОДНУ З ФОРМ УЛЬТРАПРАВОЇ ПОЛІТИКИ. УЛЬТРАПРАВІ ТЕМИ Характеристика УЧЕНІ ОТОТОЖНЮЮТЬ НАЦИЗМ НА ПРАКТИЦІ ЯК ОДНУ З ФОРМ УЛЬТРАПРАВОЇ ПОЛІТИКИ. УЛЬТРАПРАВІ ТЕМИ НАЦИЗМУ ВКЛЮЧАЮТЬ АРГУМЕНТИ, ЩО ОКРЕМІ ЛЮДИ МАЮТЬ ПРАВО ДОМІНУВАТИ НАД ІНШИМИ, І СУСПІЛЬСТВО ПОВИННЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ЧИСТКИ ПОЗБАВЛЯТИСЯ ВІД НИЖЧИХ ВЕРСТВ. АДОЛЬФ ГІТЛЕР ГРЕГОР ШТРАССЕР ТА ІНШІ ПРИХИЛЬНИКИ ОФІЦІЙНО ЗОБРАЖУЮТЬ НАЦИЗМ ЯК НІ ЛІВИЙ, НІ ПРАВИЙ, АЛЕ СИНКРЕТИЧНИЙ.

У німецькій історичній літературі епоха Третього рейху називається часом «захоплення і терору» (Fascination und У німецькій історичній літературі епоха Третього рейху називається часом «захоплення і терору» (Fascination und Gewalt). Для об'єднання нації в той час досить ефективно використовувався гасло: «Один народ, одна держава, один вождь»

 «Пивни й путч» -невдала спроба державного перевороту 8— 9 листопада 1923 року ветеранською «Пивни й путч» -невдала спроба державного перевороту 8— 9 листопада 1923 року ветеранською організацією Кампфбунд на чолі з Адольфом Гітлером тагенералом Еріхом Людендорфом у Мюнхені в Німеччині. .

Основа ідеології та історії націонал – соціалізму викладена в таких книгах як «Моя боротьба» Основа ідеології та історії націонал – соціалізму викладена в таких книгах як «Моя боротьба» А. Гітлер та «Технологія зла» К. Лінденберг

Признаки нацизма в Україні Признаки нацизма в Україні

Висновок До цих пір історики та політологи сперечаються про причини виникнення нацизму в Європі. Висновок До цих пір історики та політологи сперечаються про причини виникнення нацизму в Європі. Але в будьякому випадку, очевидно, що для виникнення були історичні та соціально-економічні передумови, якщо величезна кількість людей взяло цю доктрину за основу світогляду; і зерна, загублені в родючий грунт, простим слюсарем і невдалим художником дали свої паростки. Результатом нацистського режиму є - Друга світова війна, розвал країни, мільйони убитих, голод і світову економічну кризу.

Список використаних джерел Стругацький Б. Фашизм - це дуже просто: Епідеміологічна пам'ятка / / Список використаних джерел Стругацький Б. Фашизм - це дуже просто: Епідеміологічна пам'ятка / / Невське час (С Устрялов Н. В. Німецький націоналсоціалізм Пб). Вольфґанґ Віперман. Європейський фашизм: порівняльний аналіз (1922 -1982) Інтернет джерело [Вікіпедія-український націоналізм]