Скачать презентацию ВШАНУВАННЯ ПАМ ЯТІ ШЕВЧЕНКО У МІСТІ ГОРЛІВКА ТАРАС Скачать презентацию ВШАНУВАННЯ ПАМ ЯТІ ШЕВЧЕНКО У МІСТІ ГОРЛІВКА ТАРАС

Блинова Prezentatsia_Microsoft_PowerPoint (2).pptx

  • Количество слайдов: 17

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ШЕВЧЕНКО У МІСТІ ГОРЛІВКА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ШЕВЧЕНКО У МІСТІ ГОРЛІВКА

ТАРАС ГРИГОРОВИЧ ШЕВЧЕНКО 09. 03. 1814 р. -10. 03. 1861 р ТАРАС ГРИГОРОВИЧ ШЕВЧЕНКО 09. 03. 1814 р. -10. 03. 1861 р

Тарас Григорович Шевченко народився 25 лютого (9 березня за н. ст. ) 1814 р. Тарас Григорович Шевченко народився 25 лютого (9 березня за н. ст. ) 1814 р. в с. Моринці Звенигородського повіту Київської губернії. З метою гідного відзначення у 2014 році 200 -річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в Україні та за її межами указом Президента України № 257/2012 постановлено оголосити в Україні 2014 рік Роком Тараса Шевченка.

Згідно цього Указу по всім містам України пройдуть різні заходи щодо шанування пам‘яті Кобзаря Згідно цього Указу по всім містам України пройдуть різні заходи щодо шанування пам‘яті Кобзаря

Не стало виключенням і моє рідне місто Горлівка. Не стало виключенням і моє рідне місто Горлівка.

ПАМ‘ЯТНИК Т. Г. ШЕВЧЕНКО Пам'ятник-погруддя Шевченку Тарасу Григоровичу було встановлено на перехресті вулиці Рудакова ПАМ‘ЯТНИК Т. Г. ШЕВЧЕНКО Пам'ятник-погруддя Шевченку Тарасу Григоровичу було встановлено на перехресті вулиці Рудакова та бульвару Димитрова в Горлівці Донецької області, на тому самому місці, де раніше стояв пам'ятник самому Димитрову. Автор пам'ятника уродженець Горлівки, художник і скульптор Петро Іванович Антип.

Цей пам‘ятник став місцем, де проходять урочисті заходи з різних подій. Тут майже завжди Цей пам‘ятник став місцем, де проходять урочисті заходи з різних подій. Тут майже завжди покладені живі квіти.

ШЕВЧЕНКІАНА У ФОНДАХ БІБЛІОТЕК ЦБС ГОРЛІВКИ • Твори Тараса Шевченка представлені повними зібраннями творів, ШЕВЧЕНКІАНА У ФОНДАХ БІБЛІОТЕК ЦБС ГОРЛІВКИ • Твори Тараса Шевченка представлені повними зібраннями творів, збірниками творів, окремими творами. Але є у фондах та унікальні видання. Одне з них представлено на виставці персоналії «Світова велич Кобзаря» в бібліотеці - філіалі № 3 м. Горлівка- це фототипичное перевидання позацензурних примірника видання «Кобзаря» 1840 року, надрукованого в друкарні Е. Фишера в Санкт Петербурзі, оригінал зберігається в Науковій бібліотеці Санкт Петербурзького університету, у відділі рідкісних книг.

 • В бібліотеці - філіалі № 5 на виставці - оді «Велич Тарасового • В бібліотеці - філіалі № 5 на виставці - оді «Велич Тарасового слова» особливою увагою користується 12 -томна повне зібрання творів Кобзаря. Академічне видання чудово виконано поліграфічно, оформлено чудовими ілюстраціями

 • Шевченко – художнику присвячена виставка - вернісаж «Сповідаюсь пензлем - ваш Шевченко» • Шевченко – художнику присвячена виставка - вернісаж «Сповідаюсь пензлем - ваш Шевченко» в бібліотеці - філіалі № 6. На виставці демонструються ілюстрації Тараса Шевченка до своїх творів і його роботи як живописця.

МІСЬКИЙ КОНКУРС «В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ СИЛА, І ПРАВДА І ВОЛЯ» • До Дня МІСЬКИЙ КОНКУРС «В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ СИЛА, І ПРАВДА І ВОЛЯ» • До Дня 200 -річчя народження великого українського поета Горлівська міська організація Партії регіонів оголошує міський конкурс «В своїй хаті своя сила, і правда і воля» .

 • Міська партійна організація сподівається, що горлівчани відгукнуться на цю ініціативу. В ході • Міська партійна організація сподівається, що горлівчани відгукнуться на цю ініціативу. В ході конкурсу організатори хочуть допомогти горлівчанам різного віку проявити в собі художні таланти

ГОРЛІВКА ЙДЕ НА РЕКОРД • Згідно з указом Президента України № 702/2013 «Про Всеукраїнський ГОРЛІВКА ЙДЕ НА РЕКОРД • Згідно з указом Президента України № 702/2013 «Про Всеукраїнський творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народної творчості» з нагоди 200 річчя з дня народження Тараса Шевченка у всіх містах України проходять творчі звіти.

 • Вже розпочата підготовка до концерту, який відбудеться 9 березня о 13. 00 • Вже розпочата підготовка до концерту, який відбудеться 9 березня о 13. 00 на сцені кінотеатру «Шахтар» . Творчі колективи міста почали підготовку спеціалних номерів на вірші Т. Шевченка або просто під українські пісні, художній музей готує виставку картин - ілюстрацій Т. Шевченка, але найголовніше буде поставлено новий рекорд.

 • Всі хорові колективи нашого міста у відкритті концерту будуть виконувати народний гімн • Всі хорові колективи нашого міста у відкритті концерту будуть виконувати народний гімн України «Реве та стогне Дніпр широкий» у супроводі зведених оркестрів (духового і двох народної музики), таким чином легендарну пісню на слова Тараса Шевченка будуть виконувати близько 350 осіб. Так, що захід обіцяє бути видовищним і грандіозним.

 • Кращі номери творчого звіту поїдуть в травні місяці на головний концерт, який • Кращі номери творчого звіту поїдуть в травні місяці на головний концерт, який відбудеться в Києві на сцені державного палацу мистецтв «Україна» . Сподіваємося Горлівка виявиться в їх числі.

ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПІДГОТУВАЛА • Блінова Анастасія 2014 рік ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПІДГОТУВАЛА • Блінова Анастасія 2014 рік