Скачать презентацию Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров я Виконав Денисюк Скачать презентацию Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров я Виконав Денисюк

Vpliv_chinnikiv_riziku_na_reproduktivne_zdorov_ya.pptx

  • Количество слайдов: 8

Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров’я Виконав: Денисюк Арсен, Л-13 Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров’я Виконав: Денисюк Арсен, Л-13

На репродуктивне здоров’я негативно впливають: Пресинг реклами Спадкові хвороби Негативний приклад і тиск однолітків На репродуктивне здоров’я негативно впливають: Пресинг реклами Спадкові хвороби Негативний приклад і тиск однолітків Ризикована поведінка Дискримінація прав і свобод

Негативний вплив реклами • • • Нав’язлива реклама по телебаченню та інших ЗМІ сприяють Негативний вплив реклами • • • Нав’язлива реклама по телебаченню та інших ЗМІ сприяють розвитку шкідливих звичок: куріння, вживання алкоголю та наркоманії. Факти свідчать, що: отруєні токсинами статеві клітини втрачають здатність до розвитку; 50% курців страждають на імпотенцію; тютюнові отрути негативно впливають на розвиток плоду під час вагітності; алкоголь спричиняє передчасні пологи; кокаїн провокує інсульт у немовлят, а трамадол – недорозвиненість.

Спадкові хвороби Наявність спадкової схильності до хвороби ще не означає, що людина обов’язково захворіє, Спадкові хвороби Наявність спадкової схильності до хвороби ще не означає, що людина обов’язково захворіє, адже, щоб хвороба почала розвиватися, їй потрібні сприятливі умови. Знаючи свою схильність до тієї чи іншої хвороби, людина здатна не допустити її розвиток.

Негативний приклад і тиск однолітків Нажаль, не всі підлітки вміють опиратися впливу компанії. Під Негативний приклад і тиск однолітків Нажаль, не всі підлітки вміють опиратися впливу компанії. Під тиском молоді люди часто починають курити, вести розгульний спосіб життя тощо. Щоб не допустити цього, кожному слід: Ø Набувати навичок протидії тиску; Ø Формувати корисні звички; Ø Вчитися протидіяти в небезпечних ситуаціях; Ø Уникати ситуацій насильства.

Ризикована поведінка В сучасному суспільстві 12 -20% чоловіків і жінок дітородного віку безплідні. Часто Ризикована поведінка В сучасному суспільстві 12 -20% чоловіків і жінок дітородного віку безплідні. Часто це наслідки помилок в юності – безладних статевих зв’язків, абортів, зловживання алкоголем, наркотиками тощо. Від того, як молоді люди усвідомлюють важливість моральної атмосфери, порядності, серйозного ставлення до свого життя, вміння приймати виважені рішення залежатиме їхнє майбутнє.

Дискримінація прав і свобод та гендерна нерівність Це – утискання прав людини через стать, Дискримінація прав і свобод та гендерна нерівність Це – утискання прав людини через стать, стан здоров’я тощо. В нашій країні формується нове суспільство, де кожного поважають незалежно від статі, дбають про репродуктивне здоров'я як майбутніх мам, так і майбутніх татусів. Кожному слід виховувати в собі толерантність і цим протидіяти дискримінації та насильству.

Висновки: Щоб зменшити вплив негативних чинників на репродуктивне здоров'я, слід дотримуватись правил: • Відповідально Висновки: Щоб зменшити вплив негативних чинників на репродуктивне здоров'я, слід дотримуватись правил: • Відповідально ставитись до свого тіла (правильне харчування, відпочинок, уникання травм тощо); • Додержуватись правил здорового способу життя; • Дотримуватись правил особистої гігієни; • Розвивати навики самовиховання і самоконтролю; • Формувати навики безпечної статевої поведінки.