Скачать презентацию Володимирович Маяковський 1893 — 1930 Светить всегда светить Скачать презентацию Володимирович Маяковський 1893 — 1930 Светить всегда светить

Владимир Владимирович Маяковский (1893 - 1930).ppt

  • Количество слайдов: 15

Володимирович Маяковський (1893 - 1930) Светить всегда, светить везде, до дней последних донца, Светить Володимирович Маяковський (1893 - 1930) Светить всегда, светить везде, до дней последних донца, Светить и никаких гвоздей – вот лозунг мой и солнца!

Невеличке поселення Багдади в Грузії (було перейменовано в Маяковський) Я знаю: глупость – эдемы Невеличке поселення Багдади в Грузії (було перейменовано в Маяковський) Я знаю: глупость – эдемы и рай! Но если пелось про это, должно быть, Грузию, радостный край, подразумевали поэты.

Будинок, де народився Маяковський. Тут пройшло його дитинство Будинок, де народився Маяковський. Тут пройшло його дитинство

1902 году Володя вступає до Кутаїської гімназії. Але захоплюється революційним рухом Кутаїська гімназія. Сучасний 1902 году Володя вступає до Кутаїської гімназії. Але захоплюється революційним рухом Кутаїська гімназія. Сучасний вигляд

1908 р. Помирає батько. Сімя переїжджає до Москви. Два роки навчання в Строганівському училищі 1908 р. Помирає батько. Сімя переїжджає до Москви. Два роки навчання в Строганівському училищі перериваються арештами. Колишнє Строганівськое училище

За участь у підготовці втечі політвязнів потрапляє в Бутирку. За участь у підготовці втечі політвязнів потрапляє в Бутирку.

 «Хочу робити соціалістичне мистецтво» , - так Маяковськийачив мету свого життя в 1910 «Хочу робити соціалістичне мистецтво» , - так Маяковськийачив мету свого життя в 1910 році. Дуже важливим для життя Маяковського було знайомство з Давидом Бурлюком «Ми підемо на вулиці Москви… і почнемо читати вірші… Ми, революціонери мистецтва, зобовязані виступати з проповіддю нового мистецтва у всіх містах Росії… Ми повинні робити феноменальні явища в мистецтві і житті. Візьмемо світ за бороду й почнемо трясти… й перевернемо світ земний й повернемо у зворотньому напрямку. Усе людство наше – й жодних інших розмов. . . »

Маяковський знайомиться з людьми, які згодом мали особливий вплив на становлення його поезії. Це Маяковський знайомиться з людьми, які згодом мали особливий вплив на становлення його поезії. Це О. Кручених, Д. Бурлюк, В. Хлєбніков. Вони створюють групу кубофутуристів

Футуризм (від лат. futurum майбутнє) як літературний метод зародився майже одночасно в Італії та Футуризм (від лат. futurum майбутнє) як літературний метод зародився майже одночасно в Італії та Росії. Д. Бурлюк. Голови. 1911 г.

Я сразу смазал карту будня, плеснувши краску из стакана; Я показал на блюде студня Я сразу смазал карту будня, плеснувши краску из стакана; Я показал на блюде студня косые скулы океана. На чешуе жестяной рыбы прочел я зовы новых губ. А вы ноктюрн сыграть могли бы на флейте водосточных труб? 1926 г.

Маяковський вітав Жовтневу революцію 1917 року. Новий лад виявився символом віри, йому він присвятив Маяковський вітав Жовтневу революцію 1917 року. Новий лад виявився символом віри, йому він присвятив уся свою творчість і життя Він не був «придворним поетом» Він рано почав розуміти недоліки радянської влади. Дві головні небезпеки – міщанство й бюрократизм – були висміяні в пєсах «Клоп» і «Баня»

У 1919 – 1920 роках Маяковський працював у РОСТА – Російському Обєднаному Радянському Телеграфному У 1919 – 1920 роках Маяковський працював у РОСТА – Російському Обєднаному Радянському Телеграфному Агенстві. Саме тут в образній формі, з допомогою віршів і карикатур розповідали про найважливіші політичні події. Ці малюнки вивішували прямо на вітринах агенства, Їх називали «Вікна РОСТА»

 «Окна РОСТА» «Окна РОСТА»

Маяковский был бескомпромиссен, поэтому и неудобен. У творах Маяковського 30 -х років частіше виникають Маяковский был бескомпромиссен, поэтому и неудобен. У творах Маяковського 30 -х років частіше виникають трагічні мотиви. Загострюється його особисте життя. Усе це призводить до трагедії – 1930 року В. Маяковський покінчив життя самогубством.

 «Коли я згадую В. Маяковського, я зразу ж бачу ці очі… Вони на «Коли я згадую В. Маяковського, я зразу ж бачу ці очі… Вони на мене дивляться, і мені здається, що в світі стає дивно й тихо. Що це за погляд? Це був погляд генія» Ю. Олеша.