Скачать презентацию вих науко та 0 як 30 ошури льш Скачать презентацию вих науко та 0 як 30 ошури льш

Мирослав Стельмахович.pptx

  • Количество слайдов: 6

вих науко та 0 як 30 ошури льш и, бр орії ом бі автор вих науко та 0 як 30 ошури льш и, бр орії ом бі автор і посібник огіки, іст а, тв аг вич є ьн ьмахо ії, навчал блем пед раїнознавс я, тел С , ук про ванн граф М. Г. гогіки ного вихо колі, (моно туальних опеда наль ш праць з ак гогіки, етн ви у знавста націо і) ики ї мо дино статт ької педа практ українсько ро нс і украї теорії дання огіки, ем педаг пробл и викла нної ик роди метод ької гічній едаго 90), аїнс п укр ки). 19 вих у ілісти ажли навства» ( в фам ( ом одоз автор і спів гогіка нар 93) та ін. 9 ором а ув авт пцій: «Пед Україні» (1 нб Ві ються конце ховання в беріга науці льне ви вича з і ьмахо. к л «Дош ни Г. Сте тті М. узею Украї ста ом ці та кі пра едагогічног Дея х. П фонда у тови в Гна осла Мир ч

У статті автор доводить необхідність розвитку, збагачення та удосконалення мови учнів, при цьому, зазначивши, У статті автор доводить необхідність розвитку, збагачення та удосконалення мови учнів, при цьому, зазначивши, що починати необхідно з вчителів школи. М. Г. Стельмахович описує приблизну схему роботи у мовному направленні, яка починається з вивчення роботи вчителів над розвитком мови учнів, стану зошитів, мови вчителя і учнів, роботи над мовленням вчителів, організації позакласної та позаурочної мовної діяльності.

Посібник розкриває основні лінгвістичні поняття та види робіт з розвитку зв’язного мовлення учнів 4 Посібник розкриває основні лінгвістичні поняття та види робіт з розвитку зв’язного мовлення учнів 4 -8 класів середньої школи. Основне завдання посібника – запріпити знання з лінгвістики та стилістики тексту, сформувати вміння учнів самостійно писати твори та перекази.

а на педагогік дин країнська ро У го динно ьку ро стему в українс а на педагогік дин країнська ро У го динно ьку ро стему в українс у си нальн редстави ня ціо лив на Також п абезпечен льного віт ора во, з ор вис Україні. Авт навст , духовно-м ові ня в ноз сн хован ику і дити ізичного ви ’ї на о й іст ня ф у сім офаміл льного рів ку дітей родження одинн а ір ит ід оптим ового розв радицій, в обутност м т ам і розу дагогічних ності та с го народу. е в о етноп ення духо українськ дж ри утвер вої культу о побут

Стаття присвячена необхідності впровадження спецкурсу з народної педагогіки у вищих навчальних закладах. Автор зазначає Стаття присвячена необхідності впровадження спецкурсу з народної педагогіки у вищих навчальних закладах. Автор зазначає що головною метою такого курсу є систематизування набутих знань, умінь та навичок у галузі педагогічної традиційної культури українського народу, а також спонукання студентів до науковопошукової діяльності, пов’язаної з дослідженням навчально-виховної мудрості народу й творчим її використанням у роботі вчителя.