Високий метод друку Високий друк При

Скачать презентацию Високий метод друку   Високий друк При Скачать презентацию Високий метод друку Високий друк При

вступ.ppt

  • Количество слайдов: 8

>Високий метод друку Високий метод друку

> Високий друк При способі високого друку передача тексту і зображення на задруковуваний матеріал Високий друк При способі високого друку передача тексту і зображення на задруковуваний матеріал здійснюється з друкарської форми, на якій друкуючі елементи знаходяться в одній площині і розташовані вище за пробільні елементи.

>Схема друкарської форми високого друку а) Друкарська форма до нанесення фарби. 1 - Друкувальні Схема друкарської форми високого друку а) Друкарська форма до нанесення фарби. 1 - Друкувальні елементи. 2 - Пробільні елементи. б) Друкарська форма після нанесення фарби. 3 - фарба в) Задруковуваний матеріал після нанесення відбитку

>Друкарська форма Друкарська форма

>Кліше Кліше

>Типографський друк   Старий спосіб. Він    дозволяє отримати на Типографський друк Старий спосіб. Він дозволяє отримати на відтисках чіткі і різкі контури штрихів і растрових елементів, володіє достатньою графічною і градаційною точністю, хорошим перенесенням кольорів при відтворенні різних по характеру зображень, а також відносною простотою підготовки машини і друкування накладу.

>Флексографічний друк    Флексографічний друк,   завдяки використанню пружно  Флексографічний друк Флексографічний друк, завдяки використанню пружно -еластичних друкарських форм і малов'язких швидкозакріплюючих фарб, дозволяє на високій швидкості задрукувати практично будь- який рулонний матеріал, відтворювати не лише штрихові елементи, але і одно - і багатоколірні зображенн. Спосіб характеризується також простотою обслуговування друкарських машин і можливістю одночасно в одній машині (агрегаті) друкувати, лакувати, виробляти тиснення і висікання.

>Переваги флексографії Флексографія об'єднує в собі переваги високого і офсетного друку і, разом з Переваги флексографії Флексографія об'єднує в собі переваги високого і офсетного друку і, разом з тим, позбавлена недоліків цих способів. Саме це і сприяло розширенню сфер використання флексографії. Спочатку метод використовувався для друкування паперових і поліетиленових пакетів і інших пакувальних матеріалів. У 1929 р. його застосували для виготовлення конвертів для грамплатівок. У 1932 р. з'явилися автоматичні пакувальні машини з флексографічними друкарськими секціями — для упаковки сигарет і кондитерських виробів, наприклад, печива.