Скачать презентацию Він вирыв що Земля-кругла Він вірив що Скачать презентацию Він вирыв що Земля-кругла Він вірив що

Колумб.Клочков и Шульга.pptx

  • Количество слайдов: 11

Він вирыв , що Земля-кругла. Він вірив, що за океаном, який видно з вікон Він вирыв , що Земля-кругла. Він вірив, що за океаном, який видно з вікон його дома, знаходеться берег Индии. Підготували О. Клочков і Б. Шульга 8 -А клас

Першовідкривач Америки Христофор Колумб народився 9 жовтня 1451 року нібито на Корсиці. Про його Першовідкривач Америки Христофор Колумб народився 9 жовтня 1451 року нібито на Корсиці. Про його життя відомо дуже мало, і багато чого з того, що описують історики, більше схоже на легенду.

Про те, де і яку освіту отримав Христофор Колумб, нічого не відомо. Однак історики Про те, де і яку освіту отримав Христофор Колумб, нічого не відомо. Однак історики твердять, що він вийшов в море на торгових судах в досить юному віці.

У 1470 х роках Кристофор Колумб ходив у морські експедиції з торговими цілями. Але У 1470 х роках Кристофор Колумб ходив у морські експедиції з торговими цілями. Але вже тоді в біографії Колумба виникла ідея подорожі до Індії через захід.

П'ять разів експедицію Колумба відхиляють в різних країнах. Лише в 1492 році подорож Колумба П'ять разів експедицію Колумба відхиляють в різних країнах. Лише в 1492 році подорож Колумба було схвалено. Йому було присвоєно титул «дона» , обіцяні винагороди у разі вдалого проведення проекту.

Зібравши кошти, в 1492 році було здійснено перше подорож Христофора Колумба. Тоді ж відбулося Зібравши кошти, в 1492 році було здійснено перше подорож Христофора Колумба. Тоді ж відбулося відкриття Колумбом Америки, хоча сам він вважав землі індійськими. Під час першої експедиції в біографії Христофора Колумба були відкриті Багамські острови, Гаїті, Куба

Третя експедиція для Кристофора Колумба в біографії була здійснена в 1498 році. Головним відкриттям Третя експедиція для Кристофора Колумба в біографії була здійснена в 1498 році. Головним відкриттям Колумба був острів Тринідад.

20 травня 1506 року Христофор Колумб помер, не знаючи навіть про те, що він 20 травня 1506 року Христофор Колумб помер, не знаючи навіть про те, що він побував в Америці. Аж до 17 століття Америка вважалася частиною Азії.

ДЯКУЕМО ЗА УВАГУ! ДЯКУЕМО ЗА УВАГУ!