Скачать презентацию Виконав Студент гр М 12 -2 Ясногор Г Скачать презентацию Виконав Студент гр М 12 -2 Ясногор Г

Ясногор Г.В..pptx

  • Количество слайдов: 13

Виконав: Студент гр. М 12 -2 Ясногор Г. В. Виконав: Студент гр. М 12 -2 Ясногор Г. В.

 • Оригінальні художні твори живопису, графіки та скульптури, • Художні композиції та монтажі • Оригінальні художні твори живопису, графіки та скульптури, • Художні композиції та монтажі з будь-яких матеріалів, твори • Декоративно-прикладного і традиційного народного мистецтва; • Предмети, пов'язані з історичними подіями, розвитком суспільства і держави, історією науки і культури, а також такі, що стосуються життя і діяльності видатних діячів держави, політичних партій, громадських і релігійних організацій, науки, культури та мистецтва; • Унікальні і рідкісні музичні інструменти; • Види зброї, що має художню, історичну, етнографічну та наукову цінність; • Рідкісні монети, ордени, медалі, печатки та інші предмети колекціонування;

Далекий Схід Росії Під культурними цінностями розуміються рухомі предмети матеріального світу, що знаходяться на Далекий Схід Росії Під культурними цінностями розуміються рухомі предмети матеріального світу, що знаходяться на території РФ, а саме: qстворені окремими особами або групами осіб, які є громадянами РФ; qщо мають важливе значення і створені на території РФ qіноземними громадянами та особами без громадянства, які проживають в РФ; qвиявлені на території РФ; qпридбані археологічними, етнологічними і природно-науковими експедиціями за згодою компетентних влади країни, звідки походять ці цінності; qпридбані в результаті добровільних обмінів; qотримані як дарунок або законно придбані за згодою компетентних властей країни, звідки походять ці цінності.

Законодавством РФ заборонені до вивозу наступні культурні цінності: рухомі предмети, які становлять історичну, художню, Законодавством РФ заборонені до вивозу наступні культурні цінності: рухомі предмети, які становлять історичну, художню, наукову або іншу культурну цінність і віднесені в до особливо цінних об'єктів культурної спадщини народів РФ незалежно від часу їх створення рухомі предмети, незалежно від часу їх створення, охоронювані державою і внесення в охоронні списки та реєстри культурні цінності, що постійно зберігаються в державних і муніципальних музеях, архівах, бібліотеках, інших державних сховищах культурних цінностей культурні цінності, створені понад 100 років тому

В цілях їх збереження митники не випускають ювелірні виробине лише без чеку із магазину, В цілях їх збереження митники не випускають ювелірні виробине лише без чеку із магазину, але й спеціального сертифікату, що дозволяє безперешкодно перетнути кордон. Що стосується антикваріату, то потребується спеціальний дозвіл, що видається Департаментом образотворчих мистецтв. Законодавством заборонено вивозити також вироби із слонових кісток, зображення Буди розміром більше 13 см та їх фрагменти, а також чаші монахів.

Китай Китай

Суворо заборонено вивозити з країни: q q q Суворо заборонено вивозити з країни: q q q

Якщо ви бажаєте вивезти за кордон картину певну, ви обов`язково повинні мати при собі Якщо ви бажаєте вивезти за кордон картину певну, ви обов`язково повинні мати при собі чек, що свідчить про законність придбання. В іншому разі вас можуть тримати за гратами невизначений термін. Щодо вивозу антикваріату, то при собі повинна бути дозвіл Міністерства культури.

Велику роль вони приділяють бойовим мечам , що відносять до історичних та культурних цінностей. Велику роль вони приділяють бойовим мечам , що відносять до історичних та культурних цінностей. Якщо ви все ж таки бажаєте вивести такий меч, то повинні мати при собі супроводжувані документи та сертифікат на японській мові, де повинно бути вказано рік виготовлення та висновок оцінювача.