Скачать презентацию Виконав студент 221 гр Літвіщенко А О Скачать презентацию Виконав студент 221 гр Літвіщенко А О

1 обробка зерна.pptx

  • Количество слайдов: 10

* Виконав студент 221 гр. Літвіщенко А. О. Перевірив викладач: Назаренко М. О. * Виконав студент 221 гр. Літвіщенко А. О. Перевірив викладач: Назаренко М. О.

* * Винахід відноситься до галузі сільського господарства. Спосіб включає попереднє нагрівання зерна перед * * Винахід відноситься до галузі сільського господарства. Спосіб включає попереднє нагрівання зерна перед посівом протягом 30 хвилин в герметичній ємності, встановленої з можливістю обертання, наступні операції вакуумирования в цій ємності і зволоження водою або розчином протравлюючих препаратів для знезараження і сушку. Зволоження зерна в цій ємності проводять при вакуумі 30 -50 к. Па і витримують при цьому вакуумі до достатньої для проростання зерна вологості, наприклад для пшениці 48 -50%. Після цього залишки рідини з ємності зливають, а в неї нагнітають повітря надлишкового тиску 30 -50 к. Па і впливають їм на зерно протягом 10 -20 хвилин. Потім в ємності з зерном створюють атмосферний тиск і вивантажувати зерно покривають влагозащитной плівкою, наприклад, воском чи парафіном. Спосіб дозволяє інтенсифікувати процес насичення насіння зернових культур водою або розчином протравлюючих препаратів, зберегти вологу в них до і після посіву в висушену грунт.

Недоліком відомого способу є те, що при посіві в умовах засушений грунту, особливо в Недоліком відомого способу є те, що при посіві в умовах засушений грунту, особливо в осінній період при висіві озимих, більшість що вбралася в зерно вологи втрачається на зволоження навколишнього його грунту. Сходи послаблюються і нерідко гинуть при тривалому відсутності атмосферних опадів.

Найменування устаткування Марка К-ть, шт. Очисник купи насіння ОВС-25 1 Стаціонарні очисні машини ЗАВ-20 Найменування устаткування Марка К-ть, шт. Очисник купи насіння ОВС-25 1 Стаціонарні очисні машини ЗАВ-20 1 Зерносушарка СЗШ-8 1 Протруйник ПС-10 А 1 Зернокидач 3 ПС-100 1 Бункер активного вентилювання БВ-40 А 1

Продуктивність 25 т / год Сумарна потужність ел. моторов 12 к. Вт / год Продуктивність 25 т / год Сумарна потужність ел. моторов 12 к. Вт / год

Продуктивність 25 т / год Сумарна потужність ел. моторов 81 к. Вт / год Продуктивність 25 т / год Сумарна потужність ел. моторов 81 к. Вт / год

Сучасна система землеробства, при якій грунт не обробляється, а її поверхня вкривається спеціально подрібненими Сучасна система землеробства, при якій грунт не обробляється, а її поверхня вкривається спеціально подрібненими залишками рослин - мульчею. Оскільки верхній шар ґрунту не рихлити, така система землеробства запобігає водній та вітрову ерозію грунту, а також значно краще зберігає воду. Нульову обробку ґрунту доцільно застосовувати в посушливих місцевостях, а також на полях, розташованих на схилах, в умовах вологого клімату. Однак, для того, щоб застосування нульової технології було успішним, її необхідно диференціювати залежно від грунтовокліматичних умов регіону, наявності відповідних можливостей господарств і матеріально-технічної бази. Хоч врожайність при цій системі нерідко нижче, ніж при використанні сучасних методів традиційного землеробства, така обробка ґрунту вимагає значно менших затрат роботи та пального. Нульовий обробіток ґрунту - сучасна складна система землеробства, яка вимагає спеціальної техніки і дотримання технологій і аж ніяк не зводиться до простого відмови від оранки.

Машини для підгрунтового поливу підводять воду зазвичай, у процесі рыхления міжрядь рослин. І тому Машини для підгрунтового поливу підводять воду зазвичай, у процесі рыхления міжрядь рослин. І тому в рыхлительных лапах влаштовують водопроводящие канали, якими вода, зазвичай, разом із розчиненими у ній мінеральними добривами потрапляє на глибину рыхления грунту, залишаючи її поверхневі шари сухими. По способу підвода води такі машини поділяють на два типу: з прохідним трубопроводом і з наматываемым трубопро водом. У першому випадку поліетиленовий трубопровід, обладнаний пружинними водовыпускными клапанами, вкладають вздовж шляху машини та пропускають через водоприемное нажимное пристрій, змонтований машиною. У процесі руху машини нажимное пристрій відкриває пружинні клапани і вода надходить спочатку у бак, та був через робочі органи від початку населений шар грунту. У другий випадок трубопровід, один кінець якого приєднано до гидранту, а другой—к приймальні колонці машини, намотується на барабан з реверсивним приводом чи змотує ся із нього залежність від напрями руху. Для подпочвен ного поливу дерев і чагарників застосовують машини з рабочи ми органами як гидробуров.

Машини для поливу дождеванием. Оскільки зрошення поширювалася в зонах з недостатнім, середнім і навіть Машини для поливу дождеванием. Оскільки зрошення поширювалася в зонах з недостатнім, середнім і навіть хати точним зволоженням, де вона служить хіба що полнением до есте ственным опадам в посушливі періоди, дедалі більше застосування стали знаходити дощувальні машини, дозволяють проводити полив із малими нормами. Шляхом частих поливів з невеликими по ливными нормами можна підтримувати вологість грунту, близьку до оптимальної, отже, створити умови, більш благо приємні на шляху зростання та розвитку рослин, підвищити їх врожай ность.