Скачать презентацию Виконали студентки 4 курсу групи Д-42 9 спеціальності 5 Скачать презентацию Виконали студентки 4 курсу групи Д-42 9 спеціальності 5

Богдана ПРЕЗ..pptx

  • Количество слайдов: 15

Виконали студентки 4 курсу групи Д-42(9) спеціальності 5. 0101 Дошкільна освіта Федорова Богдана Виконали студентки 4 курсу групи Д-42(9) спеціальності 5. 0101 Дошкільна освіта Федорова Богдана

 Пам'ятка батькам від психолога ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ • Якщо дитину постійно критикують, вона вчиться Пам'ятка батькам від психолога ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ • Якщо дитину постійно критикують, вона вчиться ненавидіти. • Якщо дитина живе у ворожості, вона вчиться агресивності. • Якщо дитину висміюють , вона стає замкнутою. • Якщо дитина росте у докорах, вона вчиться жити з почуттям вини. • Якщо дитина живе в терпимості, вона вчиться сприймати інших людей. • Якщо дитину заохочують, вона вчиться вірити в себе. • Якщо дитину хвалять, вона вчиться бути вдячною. • Якщо дитина росте серед чесності, вона вчиться бути справедливою. • Коли дитина живе у безпеці, вона вчиться вірити в людей. • Якщо дитину підтримують, вона вчиться цінувати себе. • Коли дитина живе в розуміні та доброзичливості, вона вчиться знаходити любов у цьому світі. ОБОВ′ЯЗКОВО: 1. ЛЮБИ СВОЮ ДИТИНУ! Радій, що вона є, сприймай її такою, яка вона є, не ображай її, не принижуй, не підривай її впевненості в собі, не карай несправедливо, не відмовляй у своїй довірі, дай дитині привід любити тебе. 2. ОБЕРІГАЙ СВОЮ ДИТИНУ! Захищай її від фізичних та моральних небезпек навіть тоді, коли доводиться поступатися власними інтересами чи навіть ризикувати власним життям. 3. БУДЬ ГАРНИМ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ! Прищепи Їй повагу до традиційних цінностей, сам живи у злагоді з ними, стався до дитини з почуттям відповідальності. Дитині потрібна дружна родина, в якій шанують і люблять старих, підтримують щирі сгосунки з ріднею та друзями. Дитина повинна жити в такій сім’ї, де панує правда, чесність, скромність та гармонія. 4. ПОГРАЙСЯ 3І СВОЄЮ ДИТИНОЮ! Знайди для неї час, розмовляй із нею, грайся, як це їй подобається, сприймай її забави серйозно. Ознайомся зі світом її уявлень. 5. ПРАЦЮЙ РАЗОМ 3І СВОЄЮ ДИТИНОЮ! Допомагай дитині, коли вона хоче взяти участь у роботі. Коли дитина вже підростає, привчай її бути учасником усіх господарських справ. Під час дозвілля та канікул дитина повинна теж підтримувати активну діяльність як у школі так і вдома. 6. ДОЗВОЛЬ ДИТИНІ НАБУТИ ЖИТТЄВОГО ДОСВІДУ. Дитина визнає лише той досвід, який вона впізнала особисто. Твоя власна досвідченість часто буває зайвою для твоєї дитини. Дай їй можливість нагромадити власний досвід, навіть коли це пов’язано з певним ризиком. Дитина, що її надміру оберігають, дитина, застрахована ві будь-якої небезпеки, часом стає соціальним інвалідом. 7. ПОКАЖИ ДИТИНІ ПЕРЕВАГУ НА МЕЖІ ЛЮДСЬКОЇ СВОБОДИ! Батьки повинні розкрити перед дитиною чудові можливості розвитку та утвердження людської

 Є в Одесі горобиновий острів. Острів назвали зовсім дуже просто: садок «Горобина «-острів Є в Одесі горобиновий острів. Острів назвали зовсім дуже просто: садок «Горобина «-острів зветься, значить про нього в цій пісні співається. Щебетом дитячим зустрічає світанок, сонцю променистому шле свій привіт! Разом з дітьми ніколи не старіє, славно живе і душею молодіє! Наш колектив-це наша родина! У горі і в радості всі ми - друзі! Цьому вчимо і наших дітей, Нехай виростають в хороших людей!

 Інформаційна справа Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла – садок» № 307 Одеської міської Інформаційна справа Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла – садок» № 307 Одеської міської ради Одеської області загального типу , комунальної форми власності, розташований за адресою: 65111, м. Одеса, вул. Бочарова 38 – а, функціонує з січня 1985 року. Загальна площа будівлі закладу складає 3658, 1 кв. м. Площа прилеглої території – 10329, 45 кв. м. Режим роботи закладу: п’ятиденний робочий тиждень: з 07. 00 до 19. 00 щоденно. Мови навчання дітей – українська та російська. В дошкільному закладі функціонують 8 вікових груп: 2 групи раннього віку, 2 групи молодшого віку, 2 групи середнього віку, 2 групи старшого віку. Кожна вікова група має окреме приміщення: роздягальня, групова кімната, спальня, санвузол. Всі приміщення оснащені сучасними меблями, розділені на ігрові осередки: навчальний, творчий, природознавчий, ігровий, фізкультурний тощо. Кожна вікова група має свій майданчик з необхідним ігровим обладнанням, а територія дитячого садка має сучасний ландшафтний дизайн. В дошкільному закладі є музична зала та фізкультурна зала, працює кабінет психолога. Медичне обслуговування здійснюється медичною сестрою і лікарем. Навчально – виховний процес забезпечують 21 педагог: вихователі, музичні керівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог, методист та завідувач закладу.

Ми веселе дітлахи в групі Зірочка живемо » Ми граємо і танцюємо Голосно пісеньки Ми веселе дітлахи в групі Зірочка живемо » Ми граємо і танцюємо Голосно пісеньки співаємо! Зірки яскраві горять Спорт веселий чекає хлопців Виростимо вміли, Сильні і сміливі!

 14 лютого 2014 в дитячому садку пройшов свято, приурочене до Дня Святого Валентина. 14 лютого 2014 в дитячому садку пройшов свято, приурочене до Дня Святого Валентина. День Святого Валентина в дитячому садку - це прекрасна можливість поговорити з дітьми про дружбу , товаристві , любові. Крім виховної мети , День Святого Валентина в дитячому садку проводиться ще й для того , щоб розширити знання дітей про культуру та традиції мешканців інших країн. завдання: освітні: Узагальнити і розширити знання дітей про дружбу і друзях. Повторити і закріпити з дітьми форми важливих звернень з людьми. Активізувати словник важливих слів. Звернути увагу дітей на те , що добрі слова повинні поєднуватися з добрими вчинками. Розвиваючі : Розвивати бажання співчувати , співпереживати і підтримувати однолітків. Розвивати здатність розуміти і оцінювати добрі вчинки , доброзичливі відносини в спільних іграх і вправах. виховні: Виховувати культуру спілкування , дружні взаємини , прагнення підтримувати друзів , піклуватися про них. Виховувати бажання проявляти доброту , увагу , дбайливо ставитися один до одного. Виховувати прагнення дружити з оточуючими однолітками. Прозвучали пісні про дружбу , про гарний настрій , про усмішку. Хлопці пограли у веселі ігри , розповіли вірші про справжніх друзів , обміняються валентинками , а також до них у гості прийшли казкові герої - Валентинки , Ангели та інші.

ПРОВЕДЕННЯ СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ № 307 ВЖЕ СТАЛО ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ. 23 ПРОВЕДЕННЯ СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ № 307 ВЖЕ СТАЛО ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ. 23 лютого офіційно є днем захисника Вітчизни. Але насправді це свято не тільки військових , а й усіх мужніх і відважних людей. А значить і хлопчаків дитсадівського віку , які гідні серцевих поздоровлень у мужній лютневий день. завдання: • Виховувати сміливість , рішучість , почуття товариства , впевненість у своїх силах і наполегливість у подоланні перешкод. • Забезпечити високу рухову активність. • Розвивати фізичні якості дітей , сприяти розвитку і зміцненню всіх органів і систем дитячого організму за допомогою різноманітних фізичних вправ.

 Пам'ятка для батьків новоприбулих дітей 1. Режим роботи ДДУ : з 7: 00 Пам'ятка для батьків новоприбулих дітей 1. Режим роботи ДДУ : з 7: 00 до 19: 00. Прийом дітей до 8: 15. 2. Батьки повинні приводити дітей в дитячий садок чистими , дотримуватися правил гігієни , оглядати дітей на педикульоз. 3. Діти повинні мати змінне взувши , гольфи , шорти для хлопчиків , піжаму в осінньо -зимовий період , два пакети для чистої і брудної білизни. 4. Згідно з наказом МОЗ України , діти , що не мають щеплень , в дитячий сад НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ. 5. За відсутності дитини в дитячому саду більше 3 - х днів , необхідна довідка від дільничного педіатра. 6. У разі захворювань або відсутності дитини в дитячому саду з інших причин , необхідно повідомити медичним працівникам дитячого саду. т. 54 -83 -32 7. За відсутності дитини в дитячому саду більше 70 днів без поважних причин адміністрація ДДУ має право відрахувати дитину з дитячого саду , згідно статуту ДДУ. 8. Дитина має право на оздоровчий період в літній час на 75 днів. Для цього необхідно написати заяву до відходу на оздоровлення. 9. За відсутності дитини місяць і більше (після відпустки або оздоровлення ) потрібно надати довідку про епід. оточенні і зішкріб на ентеробіоз. 10. Діти підлягають огляду вузьких фахівців 1 раз на рік; за відсутності дитини під час огляду батьки зобов'язані пройти медичний огляд в поліклініці. 11. Батьки повинні виконувати вимоги медичних працівників і адміністрації (правила про від пусках , консультації вузьких фахівців , здача аналізів , дотримання карантинних заходів) і т. д.

 Лікар-педіатр вищої категорії Гулько Тетяна Миколаївна Медичне обслуговування дітей здійснюють: Сестра медична старша Лікар-педіатр вищої категорії Гулько Тетяна Миколаївна Медичне обслуговування дітей здійснюють: Сестра медична старша вищої категорії Шутова Наталія Павлівна Медичний блок закладу має: ✓ ізолятор ✓ кабінет лікаря та медсестри ✓ маніпуляційний кабінет Медичний кабінет обладнаний відповідно до правил Сан. Піну та Положення про медичний кабінет. У своїй роботі лікар-педіатр і медична сестра керуються чинним законодавством, нормативно-правовими актами органів охорони здоров’я. Основні завдання медпрацівників закладу: 1. Постійний контроль за станом здоров’я дітей. 2. Проведення обов’язкових медичних оглядів дітей. 3. Проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень. 4. Надання невідкладної медичної допомоги дітям. 5. Здійснення контролю за організацією та якістю харчування. 6. Здійснення медико-психологічного контролю за фізичним розвитком дітей. 7. Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму. 8. Проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків та працівників закладу. 9. Ведення звітно-облікової медичної документації в порядку, встановленому МОЗ України.

 Музичні керівники відповідають за музичне виховання дітей: • Організовують і проводять музичні заняття, Музичні керівники відповідають за музичне виховання дітей: • Організовують і проводять музичні заняття, літературно-музичні ранки, вечори. • Виявляють музично обдарованих дітей і займаються з ними індивідуально і в групі. • Беруть участь у проведенні ранкової гімнастики, фізкультурних занять і розваг, забезпечують музичний супровід організованих ігор дітей, проводять музично-дидактичні, театралізовані і ритмічні гри.

 Музичне виховання дитини в сім′ї У дитини, котра частіше знайомиться з музикою, більш Музичне виховання дитини в сім′ї У дитини, котра частіше знайомиться з музикою, більш багатиші почуття, вони більше відповідають на почуття і переживання інших людей. Краще. Бистріше і повніше вбирають в себе все нове, як правило добре вчаться в школі. Багато дітей дуже ємоційі. Вони відчувають велику потребу в художніх впечатленіях, в активній прояві своїх почутів. Ті , хто зблизька наблюдає життя маленьких дітей, знає з яким натхненням вони співають, танцюють. Інтерес до музики і музичні здібності виявляються у дітей по різному. Багато з них з великим інтересом слухають музику і співають, інші до музики нібито байдужі. Іноді вважають, що такі діти від природи не музичні, в них немає слуху і розвивати його безперспективно. Така точка зору невірна. У кожної дитини можливо розбудити інтерес і любов до музики, розвивати музичний слух та голос. Це підтверджує і життєва практика і наука. Привчати дітину до музики в домашніх умовах потрібно з самого раннього віку. Робити це потрібно різними способами: співати дитині пісні, привчати слухати платівки, музичні записи, дитячі музичні радіо та телепередачі. Якщо є можливість водитину на концерти. Треба дотримуватись того, щоб діти не просто раділи музиці, а вчилися переживати закладенні в цю музику почуття. Треба розмовляти з дитиною, питати в неї: -яка це музика, весела чи сумна, спокійна чи навпаки зхвильованна, про така музика може розповісти? Що під неї хочеться робити? Іноді не називая твір, пропонувати дитині назвати його. Такі питання викликають інтерес дітей до слухання і розвиває їх творчі здібності. Розвитку вміння ємоційно переживати музику допомогає також читання казок, оповідань, тому що переданний словесно сюжет і переживання героїв дітям більш доступний. Діти дуже люблять повторно слухать музику, яка їм сподобалась. Іноді можно загадати загадки: співати мелодію без слів і запитати яка це пісня. Таким чином потрошку непомітно дитина привчається до музики. Внаслідок такої роботи батьки зрозуміють, те що діте без слуху немає. Є діти у яких ще невиявляються музичні здібності і треба допомогти їм розвиватися: більше співати, слухати музику, танцювати. Треба створити в сім”ї атмосферу любові до музики, якумого схвалювати потребу дитини проявити себе в музиці. Треба пам”ятати, що це приносить дитині радість і робить її добрішою.