Скачать презентацию Виконала Студентка групи 3 Ф 1 Ганчук Катерина Скачать презентацию Виконала Студентка групи 3 Ф 1 Ганчук Катерина

Ганчук.pptx

  • Количество слайдов: 20

Виконала: Студентка групи 3 Ф 1 Ганчук Катерина Виконала: Студентка групи 3 Ф 1 Ганчук Катерина

 Усі ми з дитинства мріємо кимось стати: чи то космонавтом, чи то естрадною Усі ми з дитинства мріємо кимось стати: чи то космонавтом, чи то естрадною зіркою, чи то більш просто — агрономом або бухгалтером. Мені здається, дуже важливо не зрадити своїй мрії, і тоді будьяка робота буде і легкою, і радісною. Я свій вибір уже зробила. Я хочу стати фінансистом.

Я майбутній фінансист Я майбутній фінансист

 «Фінанси» - це сучасна і престижна спеціальність в умовах ринкової економіки і бізнесу, «Фінанси» - це сучасна і престижна спеціальність в умовах ринкової економіки і бізнесу, володіючи якою я без проблем знайду своє місце в професійній діяльності

Фінансист - людина, яка займається Фінансист - людина, яка залученням, займається залученням, розміщенням і Фінансист - людина, яка займається Фінансист - людина, яка залученням, займається залученням, розміщенням і використанням грошових ресурсів (у використанням грошових різних видах), що має ресурсів (у різних видах), своєю метою що має своєю метою одержання запланованого обсягу одержання запланованого прибутку, і враховує обсягу прибутку, і всі можливі види враховує всі можливі види ризику при здійсненні цих операцій.

в обов'язки фінансиста входить: ~ надавати висновки з аналізу фінансових документів, ~ проводити операції в обов'язки фінансиста входить: ~ надавати висновки з аналізу фінансових документів, ~ проводити операції з нерухомістю і цінними паперами, ~ складати фінансові кошториси і звіти, ~ займатися біржовими операціями, оподаткуванням.

Вимоги до фахівця: ⦿ аналітичний склад розуму; ⦿ емоційно-вольова стійкість; ⦿ уважність; ⦿ акуратність; Вимоги до фахівця: ⦿ аналітичний склад розуму; ⦿ емоційно-вольова стійкість; ⦿ уважність; ⦿ акуратність; ⦿ сумлінність; ⦿ посидючість, вміння багато і напружено працювати; ⦿ нервово-психічна стійкість; ⦿ рахунково-аналітичні здібності; ⦿ висока працездатність; ⦿ здібність до концентрації і розподілу уваги впродовж тривалого часу; ⦿ хороша оперативна і довготривала пам'ять.

 Основні завдання, які вирішують фінансисти: - планування та використання обігових коштів; - загальне Основні завдання, які вирішують фінансисти: - планування та використання обігових коштів; - загальне управління на підприємстві; - матеріальне, фінансове і кадрове забезпечення; - аналізи планування фінансово-господарської діяльності.

Я хочу займатися улюбленою справою. Яка б приносила задоволення мені і користь людям. Я хочу займатися улюбленою справою. Яка б приносила задоволення мені і користь людям.

 Тому я планую працювати у державній установі фінансистом. Я надіюся, що я ніколи Тому я планую працювати у державній установі фінансистом. Я надіюся, що я ніколи не розчаруюся у своїй професії. А люди, які на мене надіються не розчаруються у моїй праці.

 Фінансисту потрібно бути відповідальним і уважним , тому що він має справу із Фінансисту потрібно бути відповідальним і уважним , тому що він має справу із грошима

Гроші на кожну людину діють по-різному. Тобто, у тих, хто сприймає їхній як звичайний Гроші на кожну людину діють по-різному. Тобто, у тих, хто сприймає їхній як звичайний інструмент, особливих проблем не виникає.

 Але ті , для кого переважає бажання заробити багато грошей , згодом починають Але ті , для кого переважає бажання заробити багато грошей , згодом починають псуватися , у них починають виявлятися негативні риси характеру.

Фінансисти звикли до великих обсягів грошей, тому до грошей вони відносяться набагато спокійніше. Фінансисти звикли до великих обсягів грошей, тому до грошей вони відносяться набагато спокійніше.

 Мені подобається думка про те, що я зможу навчитися розпоряджатися фінансами не тільки Мені подобається думка про те, що я зможу навчитися розпоряджатися фінансами не тільки в межах конкретного підприємства чи фірми, але й зможу знати, що робити з власними фінансами, які сподіваюся заробляти, будучи на посаді фінансиста.

 Професія фінансиста для мені виглядає досить цікавою. Дана професія вимагає особливої дисципліни і Професія фінансиста для мені виглядає досить цікавою. Дана професія вимагає особливої дисципліни і організованості. Але і з цифрами можна працювати творчо. Навіть у тому, як їх оформити, як працювати зі спеціальними комп’ютерними програмами

 Мені подобається все те, чим повинен займатись фінансист, тому докладаю всіх зусиль до Мені подобається все те, чим повинен займатись фінансист, тому докладаю всіх зусиль до того, щоб стати найкращим у цій сфері

 Фінанси відіграють важливу роль, тому що фінанси пронизують усе наше життя, з фінансовими Фінанси відіграють важливу роль, тому що фінанси пронизують усе наше життя, з фінансовими категоріями ми зустрічаємось повсюди, адже до них належать податки, доходи, прибуток, бюджет, пенсії, дотації, штрафи, фінансові санкції. Тому мій вибір професії – це фінансист.

Дякую за увагу Дякую за увагу