Скачать презентацию Відмінності в системі освіти України та Італії Підготувала Скачать презентацию Відмінності в системі освіти України та Італії Підготувала

италия.pptx

  • Количество слайдов: 11

Відмінності в системі освіти України та Італії Підготувала студентка 5 курсу, 2 групи Ягузінська Відмінності в системі освіти України та Італії Підготувала студентка 5 курсу, 2 групи Ягузінська Анастасія

Дошкільна освіта В Італії: В Україні: В яслах в Італії ходять діти від 6 Дошкільна освіта В Італії: В Україні: В яслах в Італії ходять діти від 6 Дитячі ясла в Україні — для дітей Діти ходять в «аналоги» За формою власності дошкільні місяців до 3 років; українських дитячих садків з 3 до 6 років. Часто такі дошкільні заклади відкриваються при монастирях и церквах, тому освіта там носить ще й релігійний характер, а вихованням дітей займаються монахи. віком від 2 місяців до 3 років навчальні заклади можуть бути державними, комунальними, приватними;

Цікаво знати! В деяких яслах є чудо-підвал – мрія всіх українських педагогів. Місце, де Цікаво знати! В деяких яслах є чудо-підвал – мрія всіх українських педагогів. Місце, де можна творити, з творчими матеріалами для детей, де можна спілкуватися з батьками не тільки в формальній обстановці, але і разом придумуючи і здійснюючи прекрасні ідеї.

В Україні: В Італії: Початкова школа триває з 6 до 11 років, тобто вона В Україні: В Італії: Початкова школа триває з 6 до 11 років, тобто вона п'ятирічна. По закінченню початкової школи учні складають письмовий та усний іспити. За їх результатами видається атестат. На цьому рівні вивчають читання, письмо, малювання, арифметику, музику як обов’язкові, за бажанням вивчають тільки релігію. В Італії: В Україні початкова школа є чотирирічною. До неї вступають діти, яким до 1 вересня виповнилося 6 років. 4 -й клас у початковій школі є випускним. Він закінчується проведенням державної підсумкової атестації навчальних досягнень випускників, найчастіше з української мови або мови навчання, читання та математики.

Базова середня освіта В Італії В Україні: Ø На етапі середньої молодшої Ø Основна Базова середня освіта В Італії В Україні: Ø На етапі середньої молодшої Ø Основна школа (5 -9 класи) дає школи (з 11 до 15 років) школярі вивчають італійську мову, історію, географію, математику та природні науки, іноземну мову, мистецтво та музику. базову загальну середню освіту. Період навчання в основній школі складає 5 років - з 11 по 14 років. Контроль за відповідністю освітнього рівня учнів, які закінчили загальноосвітній навчальний заклад ІІ ступеня, здійснюється шляхом їхньої державної підсумкової атестації. Випускникам 9 -х класів видається табель успішності.

Повна середня освіта Повна середня освіта

В Італії: В Україні: o Середня старша школа з 15 до 18 -19 o В Італії: В Україні: o Середня старша школа з 15 до 18 -19 o Як правило, вік випускників років. o На даному етапі учні вирішують, чи будуть вони навчатися за звичайною програмою та готуватися до вступу у ВНЗ, або будуть поєднувати навчання з професійною підготовкою. становить 16 -17 років. o Після закінчення 11 -го класу (старшої школи) та здобуття повної загальної середньої освіти проводиться випуск учнів.

Вища освіта Вища освіта

В Італії: В Україні: - Раніше рік розпочинався 1 листопада - В більшості університетів В Італії: В Україні: - Раніше рік розпочинався 1 листопада - В більшості університетів навчан- і закінчувався 31 серпня наступного ня починається з 1 вересня року. Останнім часом навчальний і закінчується в червні. рік на багатьох факультетах розпочинається раніше. - Шкала оцінювання складається з 30 - Студенти працюють за 100 -бальною, балів, бо екзаменаційна комісія вклю- болонською системою освіти, маючи чає три особи, кожен з яких може можливість впродовж семестру набра- поставити максимум 10 балів. ти необхідну кількість балів і не йти на екзамен. - Є список необхідних предметів - Список необхідних предметів скла- та іспитів, частина яких складається за дається виключно Університетом. вибором самого студента і затверджуються Consiglio di Laurea.

Дякую за увагу! Дякую за увагу!