Скачать презентацию Уран l Уран це сьома від Скачать презентацию Уран l Уран це сьома від

uran.ppt

  • Количество слайдов: 8

Уран Уран

l Уран – це сьома від Сонця велика планета Сонячної системи, належить до планет-гігантів. l Уран – це сьома від Сонця велика планета Сонячної системи, належить до планет-гігантів. Третя за діаметром та четверта за масою планета Сонячної системи. Була відкрита у 1781 році англійським астрономом Вільямом Гершелем

На відміну від інших газових гігантів — Сатурна та Юпітера, що складаються в основному На відміну від інших газових гігантів — Сатурна та Юпітера, що складаються в основному з водню і гелію, в надрах Урана та схожого з ним Нептуна, відсутній металевий водень.

l Як і у інших газових гігантів Сонячної системи, в Урана є система кілець l Як і у інших газових гігантів Сонячної системи, в Урана є система кілець та магнітосфера. Крім того, навколо нього обертаються 27 супутників.

l У 1986 році американський космічний апарат «Вояджер-2» передав на Землю знімки Урана, які l У 1986 році американський космічний апарат «Вояджер-2» передав на Землю знімки Урана, які він зробив пролітаючи на відстані у 81 500 кілометрів від планети.

l Атмосфера Урана — незвично спокійна у порівнянні з атмосферами інших планет-гігантів, навіть в l Атмосфера Урана — незвично спокійна у порівнянні з атмосферами інших планет-гігантів, навіть в порівнянні з Нептуном, який схожий з Ураном як за складом, так і за розміром.

Період власного обертання Урана становить приблизно 17 годин. l Середня відстань до Сонця становить Період власного обертання Урана становить приблизно 17 годин. l Середня відстань до Сонця становить 2871 млн км. l Один оберт навколо Сонця Уран здійснює за 84, 01 земного року. l Уран належить до числа планет-гігантів: його екваторіальний радіус (25600 км), а 25 маса (8, 7· 10 кг) l

кінець l Презентацію підготував Ігнатенко Данило. кінець l Презентацію підготував Ігнатенко Данило.