Україна – це ми! Квітневської ЗОШ І —

Скачать презентацию Україна – це ми! Квітневської ЗОШ І — Скачать презентацию Україна – це ми! Квітневської ЗОШ І —

ukraїna_–_ce_mi!.pptx

 • Размер: 4.7 Мб
 • Автор: Віка Весельська
 • Количество слайдов: 18

Описание презентации Україна – це ми! Квітневської ЗОШ І — по слайдам

Україна – це ми! Квітневської ЗОШ І - ІІІ ступенів Україна – це ми! Квітневської ЗОШ І — ІІІ ступенів

 Я дивлюсь на світлини бійців, Щирі посмішки, втомлені очі, Сиві Я дивлюсь на світлини бійців, Щирі посмішки, втомлені очі, Сиві скроні та безліч рубців А мій розум сприйняти не хоче, Це не сон, не синдром маячні, Ця війна не в далекій країні, Не в Іраку чи десь там в Чечні, А в вишневій моїй Україні.

Наші хоробрі вояки Схід країни від зла захищають, Б'ються на смерть наші земляки, Кров'юНаші хоробрі вояки Схід країни від зла захищають, Б’ються на смерть наші земляки, Кров’ю землю святу поливають.

Багато років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90–тіБагато років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90–ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Ще недавно ми не знали дуже багатьох слів, пов’язаних з війною. Тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Ще три роки тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава» , а тепер ці слова набули нового змісту.

 Наші земляки – воїни АТО Боротьба не за щастя вже навіть Наші земляки – воїни АТО Боротьба не за щастя вже навіть іде —за життя, Бо його забирають. Нас надія веде, нас ідея веде За свободу для рідного краю.

Бартошук Володимир Бартошук Володимир

Був призваний до лав української армії в серпні 2014 року. Брав участь в АТОБув призваний до лав української армії в серпні 2014 року. Брав участь в АТО в 72 ОМБР. Воював під м. Волноваха Донецької області, де 9 жовтня 2014 року був поранений. Знаходився на лікуванні у Дніпропетровському військовому госпіталі. Після поранення служив інструктором, навчаючи молоде поповнення боротьбі з ворогом.

Фігнар Андрій Фігнар Андрій

Був призваний до лав української армії під час третьої хвилі мобілізації на Яворівський полігонБув призваний до лав української армії під час третьої хвилі мобілізації на Яворівський полігон 2014 року. 15 січня 2015 року був відправлений в зону АТО у складі дивізіону – 44 бригади. Брав участь у боях за аеропорт м. Дебальцево. У травні 2015 року переведений у Луганську область на захист міст Станиці Луганської і Щастя. Демобілізований 21 вересня 2015 року.

Ткачук Віктор Ткачук Віктор

Був мобілізований до лав збройних сил України 23 квітня 2015 року та потрапив уБув мобілізований до лав збройних сил України 23 квітня 2015 року та потрапив у 190 навчальний центр ЗСУ. Після проходження підготовчого курсу17 червня прибув для подальшої служби в 12 окремий мотопіхотний батальйон 26 артилерійської бригади в м. Бердичів. 20 червня в складі батальйону вирушив на схід в зону проведення АТО. Службу проходив у 12 ОМПБ, який дислокувався у Донецькій області в районі м. Бахмут. Під час служби пройшов шлях від рядового до сержанта. Був звільнений в запас 11 липня 2016 року.

Кравець Тарас Кравець Тарас

Зустріч учнів Квітневської ЗОШ І – ІІІ ступенів з воїнами АТО Зустріч учнів Квітневської ЗОШ І – ІІІ ступенів з воїнами АТО

Мирного неба у Господа просимо   всі ми,  Мирного неба у Господа просимо всі ми, Щоб у нашій Україні , ніколи вже не було війни

Слава, слава Україні і її народу, Що своїм життям безцінним Захищає свободу, Що довічнуСлава, слава Україні і її народу, Що своїм життям безцінним Захищає свободу, Що довічну самостійність Розумом відстояв, — Слава Україні! Героям слава!

Не хочемо війни страшної! Всі просять люди, звідусіль Не треба люті нам чужоїНе хочемо війни страшної! Всі просять люди, звідусіль Не треба люті нам чужої — Хай у всьому світі буде мир!