Скачать презентацию Тварини  підготувала учениця 3 -А класу школи Скачать презентацию Тварини підготувала учениця 3 -А класу школи

тварини.ppt

  • Количество слайдов: 8

Тварини презентацию підготувала учениця 3 -А класу школи № 9 м. Марганця Покотило Ксенія Тварини презентацию підготувала учениця 3 -А класу школи № 9 м. Марганця Покотило Ксенія Ярославівна

Живе у лісах Євразії і Північної Америки. Розповсюджений дуже широко. Нерідко виходить з лісів Живе у лісах Євразії і Північної Америки. Розповсюджений дуже широко. Нерідко виходить з лісів у смугу тундри, зустрічається в Карпатах, на Кавказі, в Середній Азії, сибіру, у Скелястих горах, де піднімається на альпійські луки. Тварина могутня і велика. Довжина тіла дорослих самців досягає 2, 5 м , висота, коли ведмідь стає на чотири лапи, – 135 см , а коли на диби понад - 3 метри. Вага 300 – 400 кг. Бурі ведмеді , як відомо , зимують у барлогах, десь під кореневищами або стовбуром дерева, що повалилося. Вони споруджують барліг з моху , гілок хвойних дерев. Тут у самиці народжуються ведмежата , які живуть з нею до двох років. Ведмеді можуть доживати до 40 років.

Живе в лісах Європи, Азії, Північної Америки і Північної Африки. Лисиця скрізь руда, але Живе в лісах Європи, Азії, Північної Америки і Північної Африки. Лисиця скрізь руда, але різних відтінків. Місцями зустрічаються різні колірні варіації , у тому числі чорно -бурі. Для свого житла лисиця сама риє нору, іноді використовує покинуті нори інших звірів, у тому числі і борсучі. Живиться найрізноманітгишим кормом, але основа її раціону – гризуни. Народжує 4 -6, а інколи й 12 бурих лисенят. Вигодовує молоком до півтора місяця. У норі малята живуть до 3 -4 місяців. А наступної весни у лисенят уже з’являються свої діти.

Ці добре усім відомі хижаки розповсюджені в усій Європі, Азії і Північній Амемериці. Полюють Ці добре усім відомі хижаки розповсюджені в усій Європі, Азії і Північній Амемериці. Полюють сімейними групами (зграями) на різних копітних, часто нападають на домашню худобу. Середня вага вовка – близько 40 кг, від собак більш гострими і могутніми зубами. Часто утворюють родинні пари на все життя. Вовченята народжуються сліпими, у лігві звичайно 2 -7 мальт. Ростуть вовченята швидко, але дорослішають лише до 2 років.

Цю величезну тварину називають царем звірів , хоч він і дає дорогу слону й Цю величезну тварину називають царем звірів , хоч він і дає дорогу слону й носорогу. Живуть у високотрав’яних чи зарослих чагарником місцях, де їм зручно полювати. Родина левів звичайно нараховує 10 -12 самиць і 5 -6 самців. Ватажком і батько більшості дітей є найсильніший і найбільший самець. Полюють леви усі разом, підгодовують слабких і хворих родичів. Але ж основною годувальницею є левиця. Здобиччю стають різні антилопи, зебри й інші копитні середньої величини, навіть молоді слони, носороги, бегемоти, атакож домашня худоба. Усімейному приплоді звичайно буває 23 плямистих дитинчят. У 3 місяці левенята уже починають їсти м’со хоч ще і п’ють материньське молоко. Дорослими вони стають через 3 -4 роки.

Найбільша кішка на Землі і найбільший хижак Азії. Йому поклонялись, його обожнювали. Відомо 8 Найбільша кішка на Землі і найбільший хижак Азії. Йому поклонялись, його обожнювали. Відомо 8 підвидів тигрів, що відрізняються забарвленням і розмірами. Найбільші довжиною до 317 см, вагою 270 -320 кг. Усівони – сильні, спритні і розумні мисливці. Нападають на кабанів, оленів та інших тварин. Якщо голодні, то поїдають і жаб, навіть ягоди. Добре плавають. Тигриця народжуе 24 дитинчат раз на 2 -3 роки.

Цей ведмедоподібний єнот (довжина тіла 120 -180 см, вага 75 -160 кг) живе гірських Цей ведмедоподібний єнот (довжина тіла 120 -180 см, вага 75 -160 кг) живе гірських бамбукових лісах Китаю на висоті 26003500 м над рівнем моря. Живиться в основному паростками і корінням бамбука, іншими рослинами і дрібними тваринами. Раз на 2 роки самка народжує 1 -2 дитинчат , які з’являються на світ сліпими і важать майже 2 кілограми.

Тварина схожа на ведмежа, дуже повільна і зовсім сумирна. Коала проводить на дереві майже Тварина схожа на ведмежа, дуже повільна і зовсім сумирна. Коала проводить на дереві майже все своє життя і дуже рідко спускається на землю , щоб перелізти на інше дерево. Малята підростають у сумці матері, а потім перебераються їй на спину. Підростаюче потомство коала підгодовує зовсім незвичайно – періодично мати замість екскрементів виділяє своєрідну пасту з напівперетравленого листя евкаліпта , яку поїдають малята.