Скачать презентацию Тварини минулого Виконали Учениці 5 -А класу Ємільчинської Скачать презентацию Тварини минулого Виконали Учениці 5 -А класу Ємільчинської

Тварини минулого.pptx

  • Количество слайдов: 10

Тварини минулого Виконали: Учениці 5 -А класу Ємільчинської гімназії Мирончук Ольга Лук’янчикова Альона Дем’янчук Тварини минулого Виконали: Учениці 5 -А класу Ємільчинської гімназії Мирончук Ольга Лук’янчикова Альона Дем’янчук Марія Петрова Євгенія

Що таке «чорна книга» • Всі знають що таке «червона книга» . Але мало Що таке «чорна книга» • Всі знають що таке «червона книга» . Але мало хто знає про існування «чорної книги» . Ці дві книги пов’язані між собою. ЧЕРВОНА КНИГА – це книга де записано всі види тварин і рослин які на межі вимирання. Перші сторінки цієї книги – ЧОРНИЙ СПИСОК. Це список в якому йдеться про тварин або рослин, які повністю вимерли починаючи з 1500 -ого року. Тому ЧОРНА КНИГА – це книга у якій вказано всіх вимерлих тварин і рослин. Можна сказати ЧЕРВОНА КНИГА поповнюється за допомогою ЧОРНОГО СПИСКУ.

Чому назва тварини минулого • Звідки прийшла назва ТВАРИНИ МИНУЛОГО ви здогадались. Під цією Чому назва тварини минулого • Звідки прийшла назва ТВАРИНИ МИНУЛОГО ви здогадались. Під цією назвою ховається багато цікавого та захоплюючого минулого. Всі тварини, які існували багато років тому і є ТВАРИНИ МИНУЛОГО.

ПРИЧИНИ ЗНИКНЕННЯ ТВАРИН МИНУЛОГО • Ми вже розповіли про чорну книгу, про назву тварини ПРИЧИНИ ЗНИКНЕННЯ ТВАРИН МИНУЛОГО • Ми вже розповіли про чорну книгу, про назву тварини минулого, але забули головне. Чому тварини зникли? Про це я зараз розповім. Існує багато історій і міфів про зникнення тварин, але яка правда? Кажуть, що багато років тому на Землю впав астероїд і після того всі живі організми вимерли. Так вважає більшість людей.