Скачать презентацию Тигрова акула Підготувала Учениця 7 -В класу Лященко Скачать презентацию Тигрова акула Підготувала Учениця 7 -В класу Лященко

Тигрова акула.pptx

  • Количество слайдов: 13

Тигрова акула Підготувала Учениця 7 -В класу Лященко Єва Тигрова акула Підготувала Учениця 7 -В класу Лященко Єва

Акула тигрова (Galeocerdo cuvier) один з найбільш широко поширених і великих видів-мешкає в тропічних Акула тигрова (Galeocerdo cuvier) один з найбільш широко поширених і великих видів-мешкає в тропічних і субтропічних водах всіх океанів.

Найбільша вимірювана довжина цієї акули 4, 8 м, хоча є вказівки на те, що Найбільша вимірювана довжина цієї акули 4, 8 м, хоча є вказівки на те, що вона може бути набагато більше — до 9 м. Звичайні розміри складають 3, 64, 5 м, причому вага при довжині близько 4 м досягає 585 кг.

У молодих екземплярів, довжиною до 1, 5 -1, 8 м, на спині і боках У молодих екземплярів, довжиною до 1, 5 -1, 8 м, на спині і боках є на сірому тлі темнокоричневі плями, які зливаються в косі або поперечні смуги. З віком ці плями поступово зникають, довше зберігаючись на хвостовому стеблі.

Ця акула яйцежівородяща і дуже плодовита. Самка приносить 30 -50 і навіть 82 дитинча. Ця акула яйцежівородяща і дуже плодовита. Самка приносить 30 -50 і навіть 82 дитинча. Народжуючись молодь має невеликі розміри — всього 45 -48 см.

Тигрова акула зустрічається як у відкритому океані, так і біля берегів. У пошуках їжі Тигрова акула зустрічається як у відкритому океані, так і біля берегів. У пошуках їжі вона може заходити в мілководні затоки і навіть в гирла річок, іноді потрапляючи на глибині, що не перевищує декількох метрів. Тигрова акула зазвичай досить повільна, але стає швидкою і рухомий, коли відчує їжу.

Будучи дуже ненажерливою і нерозбірливою в їжі, ця акула пожирає крабів, лангустів, двостулкових і Будучи дуже ненажерливою і нерозбірливою в їжі, ця акула пожирає крабів, лангустів, двостулкових і черевоногих молюсків, кальмарів, найрізноманітніших риб (у тому числі і акул менших розмірів, ніж сама), морських черепах, панцири яких вона легко розтинає потужними зубами, і взагалі будь-яку доступну здобич.

У шлунках тигрових акул знаходили впалих у воду перелітних птахів, бакланів, морських змій, шматки У шлунках тигрових акул знаходили впалих у воду перелітних птахів, бакланів, морських змій, шматки дельфінів і крокодилів.

Перелік їстівних і неїстівних предметів, витягнутих з шлунків тигрових акул, дуже великий і включає Перелік їстівних і неїстівних предметів, витягнутих з шлунків тигрових акул, дуже великий і включає в себе собак, кішку, коров'яче копито, оленячі роги, різне лахміття, черевики, мішки вугілля, консервні банки, пивні пляшки, коробки з-під цигарок, картопля, шкіряний гаман і багато інших речей.

У тропічних водах тигрова акула являє собою чи не найбільш небезпечний вид. Відомо дуже У тропічних водах тигрова акула являє собою чи не найбільш небезпечний вид. Відомо дуже багато випадків, коли в шлунках акул спійманих знаходили частини тіла людських жертв. Частина таких знахідок пояснюється, ймовірно, пожиранням трупів, але багато хто з жертв, безсумнівно, зустрілися з акулою ще живими і здоровими.

Джерело інформації: http: //tvarunu. com. ua/a/30/ Джерело інформації: http: //tvarunu. com. ua/a/30/