Комков Д..pptx
- Количество слайдов: 20
The Boeing Company Тип: публічна компанія Заснування: 1916 Штаб-квартира: Чикаго, США Ключові фігури: Джеймс Мак. Нерні (голова ради директорів і президент) Галузь: авіаційна техніка, космічне машинобудування Продукція: пасажирські, вантажні, військово-транспортні літаки, космічна техніка ▼ Валовий дохід $54, 8 млрд ▲ Чистий прибуток $2, 6 млрд Співробітники: більше 152 тис. осіб Лістинг на біржі: NYSE: BA www. boeing. com
The Boeing Company - американська корпорація. Один з найбільших світових виробників авіаційної, космічної та військової техніки. Штаб-квартира знаходиться в Чикаго (штат Іллінойс, США). До складу корпорації входять два основних виробничих підрозділи: Boeing Commercial Airplanes (цивільна продукція) і Boeing Integrated Defense Systems (продукція військового призначення та космічна техніка). Основні виробничі потужності компанії розміщені в штаті Каліфорнія, а також у містах Еверетт (штат Вашингтон) і Сент. Луїс (штат Міссурі).
15 червня 1916 відбувся перший політ одного з двох гідролітаків B & W, побудованих Вільямом Боїнгом за допомогою військово-морського інженера Джорджа Конрада Вестервельта, а 15 липня в Сіетлі Боїнгом була заснована компанія The Pacific Aero Products Company. 9 травня 1917 компанія була перейменована в Boeing Airplane Вільям Едуард Боїнг Company. Вільям Боїнг вчився в 1. 10. 1881 – 28. 09. 1956 Єльському університеті, а потім деякий час працював у лісовій промисловості, де розбагатів і отримав знання про конструкції з деревини, які виявилися безцінними для подальшої розробки і виробництва аеропланів.
Під час Другої світової війни Boeing побудував величезне число бомбардувальників. Багато хто з працювали у той час робочих були жінки, чиї чоловіки пішли на війну. На початку березня 1944 виробництво було розширене, і кожен місяць проводилося більше 350 літаків. Щоб запобігти атаки з повітря, дахи заводів були укриті зеленню і сільськими предметами. У ці воєнні роки основні авіаційні компанії США об'єдналися. Розроблений фірмою Boeing бомбардувальник B 17 Flying Fortress також збирався на заводах Lockheed Aircraft Corp. і Douglas Aircraft Co. , а B-29 також збирали на заводах компаній Bell Aircraft Co. і Glenn L. Martin Company.
У 1950 -х роках компанією Boeing були розроблені такі бомбардувальники як перший реактивний Boeing B-47 Stratojet і Boeing B-52 Stratofortress, один з символів холодної війни.
15 липня 1954 здійснив перший політ дослідний літак Boeing 367 -80, згодом дав шлях великий серії комерційно успішних лайнерів Boeing «семисот» серії.
В 1964 - 1967 роках була розроблена серія Boeing 737 - наймасовіших реактивних пасажирських літаків за всю історію пасажирського авіабудування (на середині 2013 року поставлено більше 7600 машин і близько 3000 замовлень не закрито).
В 1966 - 1969 роках був розроблений перший у світі далекомагістральний двопалубний широкофюзеляжний пасажирський літак Boeing 747. На момент свого створення він був найбільшим, важким і містким пасажирським авіалайнером, залишаючись таким протягом 37 років, до появи A 380, перший політ якого відбувся в 2005 році.
В 1978 - 1981 роках була розроблена серія літаків Boeing 767 - економічний двомоторний реактивний авіалайнер, призначений для обслуговування ліній середньої і малої протяжності, займає проміжне положення між більш маленьким 757 і великими Широкофюзеляжний 747. Розташування місць в Boeing 767. 1 -5 ряди - бізнес-клас, 11 -37 - економ-клас.
У 1997 році Боїнг поглинув іншого авіабудівного гіганта - авіаконцерн Мак. Доннел Дуглас.
З 2004 по 2009 роки була створена революційна серія економічних широкофюзеляжних дводвигунових реактивних пасажирських літаків Boeing 787 Dreamliner. Цей літак повинен замінити застаріваючу серію Boeing 767. Компанія Boeing стверджує, що Dreamliner більш економічний, ніж всі попередні розробки. Цей проект успадкував багато революційні ідеї і технології (наприклад, крила і фюзеляж з вуглепластика) свого попередника Boeing Sonic Cruiser, який розроблявся з кінця 1990 -х років і замороженого на невизначений час.
Компанія випускає широкий спектр цивільної та військової авіаційної техніки, будучи поряд з Airbus найбільшим виробником літаків у світі. Крім цього, Boeing випускає широкий спектр авіаційно-космічної техніки військового призначення (у тому числі вертольоти), веде широкомасштабні космічні програми (наприклад космічний корабель CST-100).
Заводи компанії розташовані в 67 країнах світу. Компанія поставляє свою продукцію в 145 країн світу. Boeing співпрацює з більш ніж 5200 постачальниками в 100 країнах.
У 2001 році утворено Boeing International, яка контролює роботу компанії в 70 країнах світу, крім ринку США, де відповідає за розробку та виконання глобальної стратегії розвитку компанії. Визначає і оцінює конкурентні переваги і можливості в країні перебування з розробки інтелектуальних ресурсів і технологій, розвитку партнерських відносин та бізнесу. Президент Boeing International (на середину 2008) - Шепард Хілл.
Корпорація Boeing має приватну службу пожежогасіння (Boeing Fire Department). В даний час в ній 21 пожежна частина, 300 професійних пожежних, 13 працівників, які не є пожежниками.
Boeing і Airbus є найбільшими виробниками цивільних літаків у світі та глобальними конкурентами один одного.
Boeing 737 і A 320. Літаки середньої місткості для авіаліній середньої протяжності, кожен тип має безліч модифікацій. Останніми роками A 320 продаються у великих обсягах, ніж продукція Boeing 737 Airbus A 320
У 2012 році компанія поставила 462 цивільних літака, виконавши свій річний план: 460 літаків. Було отримано 530 твердих замовлень. Портфель замовлень на цивільні літаки Boeing збільшився до 3443 літаків.
Дякую за увагу!
Комков Д..pptx