Скачать презентацию Тест Самсон Урок 3 15 Чи був вірним Скачать презентацию Тест Самсон Урок 3 15 Чи був вірним

1cf7e647f8159401481bdff5748be920.ppt

  • Количество слайдов: 58

Тест Самсон Урок 3/15 Тест Самсон Урок 3/15

Чи був вірним Богові народ ізраїльський, живучи на обітованій землі? Чи був вірним Богові народ ізраїльський, живучи на обітованій землі?

Поступово народ ізраїльський все більше віддалявся від праведного шляху Поступово народ ізраїльський все більше віддалявся від праведного шляху

У чому проявлялась невірність народу Богові? У чому проявлялась невірність народу Богові?

Народ ізраїльський впадав у блуд язичництва. Народ ізраїльський впадав у блуд язичництва.

Чому народ Божий постійно потерпав від завойовників? Чому народ Божий постійно потерпав від завойовників?

Народ Божий постійно потерпав від завойовників, тому що народ втрачав віру у свого єдиного Народ Божий постійно потерпав від завойовників, тому що народ втрачав віру у свого єдиного Творця.

Хто такі филистимляни? Опишіть їх. Хто такі филистимляни? Опишіть їх.

Филистимляни – войовничий народ, що прийшов зі сторони моря і осів на узбережжі Ханаанської Филистимляни – войовничий народ, що прийшов зі сторони моря і осів на узбережжі Ханаанської землі.

Чому Палестина так названа? Чому Палестина так названа?

Палестина від слова «пелешет» - филистимляни. Палестина від слова «пелешет» - филистимляни.

Скільки років Ханаанська земля була поневолена филистимлянами? Скільки років Ханаанська земля була поневолена филистимлянами?

Земля обітована була поневолена филистимлянами на 40 років. Земля обітована була поневолена филистимлянами на 40 років.

У зв`язку із чим Господь дарував народові визволителя Самсона? У зв`язку із чим Господь дарував народові визволителя Самсона?

Народ занепав духом і почав втрачати віру у визволення. І ось, коли нарешті ізраїльтяни Народ занепав духом і почав втрачати віру у визволення. І ось, коли нарешті ізраїльтяни усвідомили своє становище як падіння перед Богом, Господь дарував їм визволителя – Самсона.

Коли Самсон отримав своє призначення? В який момент свого життя? Коли Самсон отримав своє призначення? В який момент свого життя?

Самсон був обраний для своєї місії ще до народження. Самсон був обраний для своєї місії ще до народження.

Хто такі назореї? Хто такі назореї?

Назорейство – це присвячення себе Господу. На знак вірності Богові і відкидання всього язичницького Назорейство – це присвячення себе Господу. На знак вірності Богові і відкидання всього язичницького назореї не пили вина і не обрізали волосся (на противагу язичникам).

У чому була сила Самсона? У чому була сила Самсона?

Відданість Богові давала посвяченому надприродну силу Духа Святого, символом чого було довге волосся. Відданість Богові давала посвяченому надприродну силу Духа Святого, символом чого було довге волосся.

Хто в Новому Завіті також не пив вина і не стриг волосся, присвятивши себе Хто в Новому Завіті також не пив вина і не стриг волосся, присвятивши себе Богові?

У Новому Завіті також не пив вина і не стриг волосся - Іоанн Хреститель. У Новому Завіті також не пив вина і не стриг волосся - Іоанн Хреститель.

Як перший раз проявилася надзвичайна сила Самсона? Як перший раз проявилася надзвичайна сила Самсона?

Перший раз юнаком Самсоном опанував Святий Дух, коли на нього напав розлючений лев. Самсон Перший раз юнаком Самсоном опанував Святий Дух, коли на нього напав розлючений лев. Самсон голими руками роздер хижака, наче козенятко.

Якою була слабкість силача Самсона? Якою була слабкість силача Самсона?

Слабкість силача Самсона полягала у пристрасті до жінок. Слабкість силача Самсона полягала у пристрасті до жінок.

Чому не можна було ізраїльтянам одружуватися на филистимлянках? Чому не можна було ізраїльтянам одружуватися на филистимлянках?

Щоб не переймати від ворогів язичницькі звичаї і не відступати від Бога. Щоб не переймати від ворогів язичницькі звичаї і не відступати від Бога.

Яку загадку Самсон загадав на весіллі? Як її розгадали? Яку загадку Самсон загадав на весіллі? Як її розгадали?

В день весілля Самсон загадав загадку филистимлянам про мед, знайдений у левові, яку б В день весілля Самсон загадав загадку филистимлянам про мед, знайдений у левові, яку б ті ніколи не розгадали, якби не змусили погрозами наречену Самсона вивідати у нього правильну відповідь.

Якою була відплата Самсона за приниження на весіллі? Якою була відплата Самсона за приниження на весіллі?

У гніві на наречену і весь її народ Самсон убив 30 филистимлян. У гніві на наречену і весь її народ Самсон убив 30 филистимлян.

Як відплатив Самсон за зганьблену честь свою (після того, як його наречену віддали іншому) Як відплатив Самсон за зганьблену честь свою (після того, як його наречену віддали іншому) і честь свого народу?

Самсон наловив диких лисиць, зв`язав їх парами хвостами і прив`язав до хвостів запалені смолоскипи. Самсон наловив диких лисиць, зв`язав їх парами хвостами і прив`язав до хвостів запалені смолоскипи. Ошелешені лисиці розбіглися по полям, розносячи полум`я на своїх хвостах. Цілий край було спустошено.

За який подвиг народ проголосив Самсона своїм суддею? За який подвиг народ проголосив Самсона своїм суддею?

Самсон ослячою щелепою побив 1000 озброєних филистимлян. Самсон ослячою щелепою побив 1000 озброєних филистимлян.

Скільки років Самсон був суддею над народом ізраїльським? Скільки років Самсон був суддею над народом ізраїльським?

Самсон судив народ 20 років. Самсон судив народ 20 років.

Чи можна було фізично полонити Самсона? Як він вийшов із зачиненої брами міста? Чи можна було фізично полонити Самсона? Як він вийшов із зачиненої брами міста?

Филистимляни боялися Самсона. Фізично полонити такого богатиря їм ніяк не вдавалося. Якось вони зачинили Филистимляни боялися Самсона. Фізично полонити такого богатиря їм ніяк не вдавалося. Якось вони зачинили браму міста, знаючи, що туди на ночівлю до блудниці прийшов Самсон. Та Самсон підняв важку браму і відніс на гору.

Що виявилося сильцями для богатиря Самсона? Що виявилося сильцями для богатиря Самсона?

Спіймати героя у сильця вдалося красуні Далілі, в яку велетень закохався. Филистимляни підкупили Далілу Спіймати героя у сильця вдалося красуні Далілі, в яку велетень закохався. Филистимляни підкупили Далілу і намовили її прознати таємницю його сили.

Коли Самсон утратив надзвичайну силу? Коли Самсон утратив надзвичайну силу?

Самсон утратив надзвичайну силу, коли зрадив своїм обіцянкам, (тоді він був острижений). Самсон утратив надзвичайну силу, коли зрадив своїм обіцянкам, (тоді він був острижений).

Як помстилися филистимляни Самсону? Як помстилися филистимляни Самсону?

Переможеного і приниженого, Самсона кинули у в`язницю. Переможеного і приниженого, Самсона кинули у в`язницю.

Чому сила стала знову повертатися до Самсона? Чому сила стала знову повертатися до Самсона?

На дні свого падіння Самсон нарешті усвідомив глибину свого блудного відступництва від Бога. Волосся На дні свого падіння Самсон нарешті усвідомив глибину свого блудного відступництва від Бога. Волосся стало відростати і сила Духа повертатися.

Як Самсон відплатив филистимлянам за своє поневолення і поневолення свого народу? Як Самсон відплатив филистимлянам за своє поневолення і поневолення свого народу?

Під час язичницького свята Самсон із силою натиснув на колони і обрушив стелю на Під час язичницького свята Самсон із силою натиснув на колони і обрушив стелю на голови 3 -х тисяч филистимлян. Разом з ними загинув і він.

Чия історія віддзеркалилася в історії життя Самсона? Чия історія віддзеркалилася в історії життя Самсона?

Самсон був дзеркалом, в якому Ізраїль міг бачити себе. Самсон був дзеркалом, в якому Ізраїль міг бачити себе.

Чому народ Божий також можна назвати назореєм? Чому народ Божий також можна назвати назореєм?

Ізраїль був свого роду назорей, як народ, присвячений Богу. Ізраїль був свого роду назорей, як народ, присвячений Богу.

У чому була сила, і в чому слабкість народу Божого? У чому була сила, і в чому слабкість народу Божого?

Поки народ Божий дотримувався Завіту з Богом (не віддавався блуду ідолопоклонства) - він був Поки народ Божий дотримувався Завіту з Богом (не віддавався блуду ідолопоклонства) - він був непоборним.

МОЛОДЦІ !!! МОЛОДЦІ !!!