Скачать презентацию Тест Ісав та Яків Урок 3 9 Як Скачать презентацию Тест Ісав та Яків Урок 3 9 Як

563ae9531fb786ab3361a7a0622d7cff.ppt

  • Количество слайдов: 40

Тест Ісав та Яків Урок 3/9 Тест Ісав та Яків Урок 3/9

Як звали двох синів Ісаака? Як звали двох синів Ісаака?

Двох синів Ісаака звали Ісав та Яків. Двох синів Ісаака звали Ісав та Яків.

Якими були сини Ісаака – Ісав та Яків? Якими були сини Ісаака – Ісав та Яків?

Першим народився Ісав, його шкіра була вкрита рудою шерстю. Другим народився Яків, шкіра його Першим народився Ісав, його шкіра була вкрита рудою шерстю. Другим народився Яків, шкіра його була гладенькою. Народжуючись Яків тримав свого старшого брата за п`яту, тому так і був названий – Яків ( «той, що тримається за п`яту» ).

Кого з синів більше любив Ісаак, а кого Ревекка? Кого з синів більше любив Ісаак, а кого Ревекка?

Батько Ісаак більше любив старшого сина Ісава. Якова любила мати Ревекка. Батько Ісаак більше любив старшого сина Ісава. Якова любила мати Ревекка.

Чим займалися вже дорослі Ісав та Яків? Чим займалися вже дорослі Ісав та Яків?

Ісав був мисливцем, людиною лісів і полів. Яків жив при домі біля своїх батьків. Ісав був мисливцем, людиною лісів і полів. Яків жив при домі біля своїх батьків.

Що таке право первородства? Кому воно мало належати за законом? Що таке право первородства? Кому воно мало належати за законом?

Ісавові, як старшому синові, за законом належало право первородства, тобто перевага над Яковом у Ісавові, як старшому синові, за законом належало право первородства, тобто перевага над Яковом у благословенні від батька.

Як до свого первородства ставився Ісав? Як до свого первородства ставився Ісав?

Ісав своє первородство не цінував. Ісав своє первородство не цінував.

Як Яків здобув собі первородство? Як Яків здобув собі первородство?

Яків здобув собі первородство, купивши його в Ісава за сочевичну юшку. Яків здобув собі первородство, купивши його в Ісава за сочевичну юшку.

Яким чином Яків отримав у батька собі благословення? Яким чином Яків отримав у батька собі благословення?

Яків хитрощами отримав у батька собі благословення. Яків хитрощами отримав у батька собі благословення.

Чому Господь підтвердив дієвість благословення саме Якова? Чому Господь підтвердив дієвість благословення саме Якова?

Господь підтвердив дієвість благословення Якова, бо саме він прагнув його найбільше. Господь підтвердив дієвість благословення Якова, бо саме він прагнув його найбільше.

Що змусило Якова втекти з дому? Що змусило Якова втекти з дому?

Ісав зненавидів Якова і вирішив після смерті батька вбити його, тому Яків був змушений Ісав зненавидів Якова і вирішив після смерті батька вбити його, тому Яків був змушений тікати з дому.

Яку настанову дав батько Якову перед розлукою? Яку настанову дав батько Якову перед розлукою?

Ісаак перед розлученням наказав Якову взяти собі за дружину не хананеянку, а дівчину із Ісаак перед розлученням наказав Якову взяти собі за дружину не хананеянку, а дівчину із роду Авраама.

Як звали дівчину, в яку Яків закохався біля колодязя, і яка стала згодом його Як звали дівчину, в яку Яків закохався біля колодязя, і яка стала згодом його дружиною?

Майбутню дружину Якова звали Рахіль. Майбутню дружину Якова звали Рахіль.

На яку жертву пішов Яків, щоб одружитися із Рахіль? На яку жертву пішов Яків, щоб одружитися із Рахіль?

Яків служив дядькові 14 років за право стати чоловіком його дочки Рахілі. Яків служив дядькові 14 років за право стати чоловіком його дочки Рахілі.

Чи поніс Яків розплату у своєму житті за нечесний спосіб отримання благословення? Чи поніс Яків розплату у своєму житті за нечесний спосіб отримання благословення?

За небездоганний спосіб, яким Яків домігся собі первородства і благословення в обхід старшого брата, За небездоганний спосіб, яким Яків домігся собі первородства і благословення в обхід старшого брата, Яків мав у житті багато труднощів і випробувань.

Як Господь випробував силу Якова? Як Господь випробував силу Якова?

Господь випробував силу Якова, пославши йому Божого Ангела для боротьби. Господь випробував силу Якова, пославши йому Божого Ангела для боротьби.

Як і чому Якова було перейменовано? Як і чому Якова було перейменовано?

Яків став носити нове ім`я - Ізраїль, що означає «богоборець» . Яків став носити нове ім`я - Ізраїль, що означає «богоборець» .

Чим завершилась ворожнеча між братами Ісавом та Яковом? Чим завершилась ворожнеча між братами Ісавом та Яковом?

Ісав та Яків примирилися. Ісав та Яків примирилися.

Скільки синів мав Яків? Скільки синів мав Яків?

Яків мав 12 синів Яків мав 12 синів

Хто є родоначальником ізраїльського (єврейського) народу і його третім патріархом? Хто є родоначальником ізраїльського (єврейського) народу і його третім патріархом?

Яків, син Ісаака і онук Авраама (перших двох патріархів) волею Божою став третім патріархом Яків, син Ісаака і онук Авраама (перших двох патріархів) волею Божою став третім патріархом і родоначальником обраного Богом народу. Господь в подальшому, звертаючись до людей, проголошував: «Я – Бог Авраама, Ісаака та Якова» .

МОЛОДЦІ !!! МОЛОДЦІ !!!