Скачать презентацию Тема Територіальні органи центральних органів виконавчої влади Підготували Скачать презентацию Тема Територіальні органи центральних органів виконавчої влади Підготували

Tema.pptx

  • Количество слайдов: 10

Тема: Територіальні органи центральних органів виконавчої влади Підготували: ст. гр. МЕ-32 Комарницька М. Зінчук Тема: Територіальні органи центральних органів виконавчої влади Підготували: ст. гр. МЕ-32 Комарницька М. Зінчук О. Софіяник О.

ЗМІСТ 1. Що це таке і чим воно займається? 2. Кому і як підпорядковується? ЗМІСТ 1. Що це таке і чим воно займається? 2. Кому і як підпорядковується? 3. Як діє у Львівській області? - структура - функції 5. Висновки.

Територіальні органи центральних органів виконавчої влади 1. Територіальні органи (підрозділи) міністерств та інших ЦОВВ Територіальні органи центральних органів виконавчої влади 1. Територіальні органи (підрозділи) міністерств та інших ЦОВВ є державними органами, які утворюються відповідними ЦОВВ для реалізації їх функцій та повноважень на місцевому територіальному рівні, тобто в областях або районах, містах Києві та Севастополі. Разом з власне апаратом відповідного центрального органу (міністерства, державного комітету) вони утворюють так звану виконавчу вертикаль галузевої чи функціональної спрямованості, яка отримала визначення як система міністерства або система державного комітету.

2. Керівники та заступники керівників територіальних органів центрального органу виконавчої влади призначаються на посади 2. Керівники та заступники керівників територіальних органів центрального органу виконавчої влади призначаються на посади та звільняються з посад керівником центрального органу виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та коорд нує діяльність центрального органу виконавчої влади. Кандидатури на посади керівників територіальних органів центрального органу виконавчої влади погоджуються з головами місцевих державних адміністрацій, якщо інше не передбачено законом. Порядок призначення на посади керівників територіальних органів центрального органу виконавчої влади встановлюється Кабінетом Міністрів України. Інші державні службовці територіальних органів центрального органу виконавчої влади призначаються на посади та звільняються з посад керівниками територіальних органів центрального органу виконавчої влади. Працівники територіальних органів центрального органу виконавчої влади приймаються на роботу та звільняються з роботи керівниками територіальних органів центрального органу виконавчої влади. Структуру територіальних органів центрального органу виконавчої влади затверджує керівник центрального органу виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади. Штатний розпис та кошторис територіальних органів центрального органу виконавчої влади затверджує керівник центрального органу виконавчої влади. З А К О Н У К Р А Ї Н И Про центральні органи виконавчої влади (ст. 21) м. Київ, 17 березня 2011 року N 3166 -VІ

2. До їх складу належать: управління, відділи Міністерства внутрішніх справ; управління Міністерства юстиції; податкові 2. До їх складу належать: управління, відділи Міністерства внутрішніх справ; управління Міністерства юстиції; податкові адміністрації (інспекції) Державної податкової адміністрації; територіальні відділення Державної митної служби; територіальні відділення Антимонопольного комітету; відділення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку; управління, відділи Служби безпеки України, управління, відділи Державного комітету статистики; управління, відділи Головного контрольно-ревізійного управління; управління Державного комітету у справах захисту прав споживачів тощо. Більшість цих органів беруть участь у реалізації економічної і соціальної політики держави на території регіону (області, адміністративного району, міста). Кожен із цих органів у межах дорученої йому сфери відання: організовує виконання законодавчих актів та контроль за їх реалізацією; прогнозує перспективні напрямки і стратегічні цілі, бере участь у реалізації загальнодержавних і регіональних програм економічного і соціального розвитку, реалізує функції з державного регулювання економіки, виконує функції внутрішньо-організаційного забезпечення роботи. Крім загальних, вони виконують на відповідній території і спеціальні функції.