Скачать презентацию Тема Карнавал як складова туристичної анімації 1 Скачать презентацию Тема Карнавал як складова туристичної анімації 1

карнавал 1.ppt

  • Количество слайдов: 16

Тема : Карнавал як складова туристичної анімації 1. Характеристика та особливості карнавалу 2. Історія Тема : Карнавал як складова туристичної анімації 1. Характеристика та особливості карнавалу 2. Історія зародження карнавалу 3. Карнавали світу

Карнава л (від лат. car ne — м'ясо і лат. levare — прощавай) — Карнава л (від лат. car ne — м'ясо і лат. levare — прощавай) — народні гуляння, що відбуваються у католицьких країнах у вівторок за сорок днів до Великодня напередодні початку Великого посту.

1296 року Сенат Венеціанської республіки офіційно проголосив останній день перед Великим Постом святковим. Традиція 1296 року Сенат Венеціанської республіки офіційно проголосив останній день перед Великим Постом святковим. Традиція венеціанців одягати на цей час маски сходить до давніх римських Сатурналіїв, коли рабам на святі врожаю дозволяли сидіти поряд із патриціями, щоб не зважати на соціальну нерівність у такі дні.

Найзнаменитіші карнавали: ØВенеціанський; ØБразильський в Ріо-де-Жанейро; ØМарді Ґра в Монреалі і Новому Орлеані; ØКельнський Найзнаменитіші карнавали: ØВенеціанський; ØБразильський в Ріо-де-Жанейро; ØМарді Ґра в Монреалі і Новому Орлеані; ØКельнський та Майнцький карнавали в Німеччині.

Венеціанський Венеціанський

Венеціа нський карнава л (італ. Carnevale di Venezia) — традиційний карнавал , який щорічно Венеціа нський карнава л (італ. Carnevale di Venezia) — традиційний карнавал , який щорічно відбувається в італійському місті Венеції і являє собою костюмоване свято з урочистою ходою, виступами і виставами акторів, невід'ємним атрибутом учасників якого є носіння масок і яскравих костюмів.

Венеціанський карнавал вважається найбільш елегантним, загадковим та вишуканим у світі. Традиція проведення карнавалу має Венеціанський карнавал вважається найбільш елегантним, загадковим та вишуканим у світі. Традиція проведення карнавалу має 900–річну історію.

Однією із «звабинок» Венеціанського карнавалу став т. зв. «політ янгола» — з купола базиліки Однією із «звабинок» Венеціанського карнавалу став т. зв. «політ янгола» — з купола базиліки Святого Марка (заввишки 70 метрів) просто в юрбу на площі линвою спускається «янгол» , насправді спеціально запрошений гість (наприклад, 2008 року ним був репер Куліо із США, а 2009 Марґеріта Міссоні, онука відомого італійського дизайнера моди Оттавіо Міссоні). Політ янгола — своєрідна данина шани стародавнім венеціанським акробатам, які в минулому виконували свої трюки нерідко з ризиком для життя

Бразильський карнавал (порт. Carnaval, походить від слова «м'ясний» ) — щорічний фестиваль в Бразилії. Бразильський карнавал (порт. Carnaval, походить від слова «м'ясний» ) — щорічний фестиваль в Бразилії. Бразильський карнавал взяв початок від португальської масляної — вуличних розваг. Коріння бразильського карнавалу походять з ритуальних танців рабів, завезених сюди колись із Африки. Протягом кількох століть їх танці розвивалися, змінювалися. До середини ХХ сторіччя оформилися окремі школи танців, і з'явилася традиція складати музику для пишного карнавалу.

Карнавал у Бразилії - це буря емоцій, тому терміни його проведення досить умовні. Відбувається Карнавал у Бразилії - це буря емоцій, тому терміни його проведення досить умовні. Відбувається карнавал у Ріо-де. Жанейро раз на рік, у лютому. Це самий розпал літа в Південній півкулі. В 2013 році – з 09. 02 по 12. 02. Найвідоміші карнавали в Бразилії після Ріо де Жанейро проходять в Сальвадорі (штат Баїа), Ресіфі і Олінді (штат Пернамбуку), Оуро Прето, Маріанна, Діамантина (штат Мінас Жерайс).

Американський Марді Гра - лютневе новоорлеанське божевілля, охарактеризоване костюмованою ходою перед Великим пасхальним постом. Американський Марді Гра - лютневе новоорлеанське божевілля, охарактеризоване костюмованою ходою перед Великим пасхальним постом. Свято виникло ще в 18 столітті. Тут панує великий джаз Нового Орлеана. Головним місцем проведення карнавалу за традицією вважається французький квартал на Бурбон стріт. В 2013 році 12 лютого. Традиція карнавалу випічка млинців.

Кельнський карнавал В 1823 році був створений перший Кельнський карнавал В 1823 році був створений перший "Комітет Карнавалу “Festordnendes Komitee’’ який організовував народне святкування. З часом карнавал обріс безліччю оригінальних традицій , серед яких бали та прийоми і , звичайно , вуличний карнавал , кульмінацією якого є гранд -парад у "Рожевий понеділок" ( Rosenmontag ). На плечі членів сучасного карнавального комітету лягає непросте завдання. Адже саме вони щорічно розробляють творчу концепцію , пишуть сценарій , а також координують діяльність більше ста Кельнськіх карнавальних асоціацій , танцювальних груп , оркестрів і так далі.

Масляниця - стародавнє слов´янське свято, яке дісталося нам у спадок від язичницької культури, і Масляниця - стародавнє слов´янське свято, яке дісталося нам у спадок від язичницької культури, і збереглося і після прийняття християнства. Вважають, що спочатку вона була пов´язана з днем весняного сонцестояння, але з прийняттям християнства вона стала випереджати Великий піст і залежати від його термінів.

У дні проводів Масляниці на головній вулиці міста чи села прийнято влаштовувати справжні урочистості. У дні проводів Масляниці на головній вулиці міста чи села прийнято влаштовувати справжні урочистості. З ранку і до пізнього вечора веселився чесний народ. Вулицями ходили ряджені з солом´яним опудалом (символом зими, що минає), одягненим в жіночі вбрання. Раніше було прийнято одягати опудало в чоловічій каптан та постоли і неодмінно в руки давати посуд на якому пекли млинці. Було прийнято розводити повсюдно вогнища і кидати у вогонь старе ганчір´я, непотрібне начиння. У центрі встановлювали високий стовп з колесом на вершині, що символізує яскраво палаюче сонце.