сафронова.pptx
- Количество слайдов: 9
Тема дипломної роботи : "Періодичні видання" Виконала учениця групи № 15 Сафронова Катерина
1. 1. Загальні положення про періодичні видання Періодичні видання – це газети, журнали, книги які виходять з певною періодичністю. За конкретною періодичністю прийнято робити класифікацію преси на: — щоденну; — кілька разів на тиждень; — тижневики і двотижневики, які часто називають часописами; — місячники, що найчастіше видаються у вигляді журналів.
1. 2 Структура каталога Для зручності передплатників Каталог вкладається з тематичного та алфавітного покажчиків періодичних видань та трьох розділів: «Газети України» , «Журнали України» , «Книги України» .
1. 3. Прийом передплати Передплата на періодичні друковані видання проводиться згідно з Каталогами періодичних друкованих видань, які формуються розповсюджувачами на підставі договорів, укладених з видавцями. Оплата передплати на періодичні друковані видання здійснюється готівкою у національній валюті України або шляхом безготівкового розрахунку.
1. 4 Оформлення абонемента форми СП-1
1. 5 Доставка і вручення періодичних видань Газети та журнали доставляються передплатникам за списками (ходовиками), складеними листоношами за кожною доставною дільницею згідно з доставними картками ф. СП-1 в послідовності обходження доставної дільниці. В ходовику вказується: ü ü ü ü найменування населеного пункту; назва вулиці; номер будинку і квартири; прізвище передплатника або назва установи (організації); назва видання; кількість примірників кожного видання; строк передплати на кожне видання; загальний підсумок за кожним виданням.
1. 6 Технологія прийому посилок Посилка поштове відправлення з предметами культурно-побутового та іншого призначення, не забороненими законодавством до пересилання, розміри, маса і порядок упакування якого встановлені відповідно до законодавства України; На кожну посилку відправник заповнює бланк супровідної адреси ф. 116.
Приймаючи посилку, працівник зв'язку зобов'язаний: а) з'ясувати, для пересилання яким видом транспорту подається посилка (наземним, авіа); б) перевірити відповідність і правильність упаковки, правильність адресування, звірити вказані на бланку супровідної адреси ф. 116 і на оболонці посилки адреси одержувача і відправника в) підкреслити на оболонці посилки і на бланку супровідної адреси індекс і найменування об'єкта поштового зв'язку місця призначення; г) у присутності відправника обв'язати, опечатати (опломбувати) і зважити посилку. На ярлику ф. 2 зазначити найменування об'єкта поштового зв'язку місця приймання, номер, масу посилки, а на супровідній адресі - номер, масу, суму плати за пересилання і розписатися; ґ) поставити відбиток календарного штемпеля на ярлику ф. 2, супровідній адресі ф. 116 (при прийманні посилок з використанням РРО відбиток календарного штемпеля на бланку ф. 116 не ставиться). Ярлик ф. 2 наклеїти на лівий від адреси торцевий бік посилки.
сафронова.pptx