Скачать презентацию Тема Білорусь Зробила Юля Гайдук Прапор Скачать презентацию Тема Білорусь Зробила Юля Гайдук Прапор

Юле.pptx

  • Количество слайдов: 25

Тема: Білорусь Зробила: Юля Гайдук Тема: Білорусь Зробила: Юля Гайдук

Прапор Прапор

Герб Герб

Візитна картка Площа: 207, 6 тис км 2 Населення: 9 649 000 (2010) Столиця: Візитна картка Площа: 207, 6 тис км 2 Населення: 9 649 000 (2010) Столиця: Мінськ Офіційна назва: Республіка Білорусь Державний устрій: республіка Законодавчій орган: двопалатний парламент Глава держави: президент Адміністративний устрій: 6 областей, 117 районів Поширені релігії: християнство (православні, католики) Член ООН, СНД, Ради Європи Державне свято: День Республіки – 3 липня (День звільнення Білорусі від фашистів) ЕГП та природно-ресурсний потенціал. Білорусь розташована на сході Європи та межує з Росією, Польщею, Україною, Литвою й Латвією. Розвинута транспортна система, що забезпечує вигоди транзитного положення між Центральною та Східною Європою, компенсує відсутність виходу до моря Фото

Білоруська РСР на шведській мапі європейської частини СРСР 1926 р. Білоруська РСР на шведській мапі європейської частини СРСР 1926 р.

 География міста місто Вітебск География міста місто Вітебск

 місто Гомель місто Гомель

 місто Гродно місто Гродно

 Місто Могильов Місто Могильов

Великі міста Гомель (500 тисяч жителів), Могильов (370 тисяч), Вітебськ (358 тисяч), Гродно (304 Великі міста Гомель (500 тисяч жителів), Могильов (370 тисяч), Вітебськ (358 тисяч), Гродно (304 тисяч).

Білоруський рубль зразка 2000 року Білоруський рубль зразка 2000 року

Населення 2010 років Населення 2010 років

Національна бібліотека Білорусі найбільша наукова бібліотека країни, провідний бібліотечно-інформаційний, соціокультурний та соціополітичний центр Білорусі. Національна бібліотека Білорусі найбільша наукова бібліотека країни, провідний бібліотечно-інформаційний, соціокультурний та соціополітичний центр Білорусі. Заснована 15 вересня 1922 р. як білоруська державна та університетська бібліотека. Розташована у Мінську.

В День В День

В ночі В ночі

Міська ратуша на Високому Ринку в Мінську Мінська міська ратуша на Високому Ринку в Міська ратуша на Високому Ринку в Мінську Мінська міська ратуша на Високому Ринку в Мінську, Білорусь, відновлена в 2004 році. На задньому плані Архикатедральний собор Святого Імені Пресвятої Діви Марії.

Берестейська фортеця в місті Берестя в Білорусі. Фортецягерой (з 1965 року). З 1971 — Берестейська фортеця в місті Берестя в Білорусі. Фортецягерой (з 1965 року). З 1971 — меморіальний комплекс.

Мірський замок — один з найкращих пам'ятників середньовічного білоруського зодчества, внесений до Світової спадщини Мірський замок — один з найкращих пам'ятників середньовічного білоруського зодчества, внесений до Світової спадщини ЮНЕСКО (з 2000 р. ). Знаходиться в міському селищі Мір Корелицького району. Гродненської області. Зараз Мирський замок — один з найпопулярніших і найвідвідуваних музейних об'єктів Білорусі. Замковий комплекс включає в себе: замок, земляні вали, англійський пейзажний парк та реконструкцію італійського саду, ставок, флігель і каплицю-усипальницю Святополк-Мірських, будиночок сторожа і придорожню каплицю.

Банкнота у 50000 білоруських рублів із зображенням Мірського замку Банкнота у 50000 білоруських рублів із зображенням Мірського замку

Кафедральний собор Зішестя Святого Духа - головний храм білоруського екзархату Російської Православної церкви. Кафедральний собор Зішестя Святого Духа - головний храм білоруського екзархату Російської Православної церкви.