Скачать презентацию Тема 20 Основи Інтернету Вступ У Скачать презентацию Тема 20 Основи Інтернету Вступ У

09к-20-Використання веб-браузера.ppt

  • Количество слайдов: 11

Тема № 20 Основи Інтернету Тема № 20 Основи Інтернету

Вступ У попередньому розділі ви ознайомились із глобальною мережею Інтернет та її основними службами. Вступ У попередньому розділі ви ознайомились із глобальною мережею Інтернет та її основними службами. Найвідоміша з них — Всесвітня павутина, для роботи з якою використовують програми, що називаються веб-браузерами або просто браузерами. У цьому розділі описано основні можливості браузерів і розглянуто один із них — Internet Explorer.

Призначення та функції браузерів Браузер — це програма, призначена для перегляду веб-сайтів. Браузер виконує Призначення та функції браузерів Браузер — це програма, призначена для перегляду веб-сайтів. Браузер виконує наступні дії: • встановлює зв'язок із вебсервером • завантажує на комп'ютер сторінку, розташовану за заданою користувачем адресою • відтворює її на екрані

Основи роботи в браузері Internet Explorer Рядок заголовку Рядок меню Панель інструментів Адресна панель Основи роботи в браузері Internet Explorer Рядок заголовку Рядок меню Панель інструментів Адресна панель Панель “Обране” Область перегляду Рядок стану

Основні елементи вікна Internet Explorer Основні елементи вікна Internet Explorer

Домашня сторінка браузера — це сторінка, яку він відображує за умовчанням відразу після запуску. Домашня сторінка браузера — це сторінка, яку він відображує за умовчанням відразу після запуску. У будь-який момент під час роботи в браузері можна, клацнувши кнопку Додому (із зображенням будинку), перейти на домашню сторінку. Тому як домашню зазвичай задають сторінку, до якої найчастіше звертаються. Кнопка "Додому"

Відкривання веб-стopiнок та перехід за посиланнями Якщо комп'ютер підключено до Інтернету, то відкрити вебстopiнкy Відкривання веб-стopiнок та перехід за посиланнями Якщо комп'ютер підключено до Інтернету, то відкрити вебстopiнкy дуже просто: слід увести її адресу я поле Адреса однойменної панелі (його ще називають рядком адреси) й клацнути кнопку Перехід або натиснути клавішу Enter. Інший спосіб скористатися командою Файл ► Відкрити. Після її вибору відображується діалогове вікно з полем Відкрити, у яке слід ввести адресу сторінки чи шлях до її файлу на диску та клацнути кнопку ОК.

Пошук тексту на веб-сторінці • Якщо веб-сторінка містить багато матеріалу, а вам потрібно знайти Пошук тексту на веб-сторінці • Якщо веб-сторінка містить багато матеріалу, а вам потрібно знайти на ній певний термін або фразу, можна скористатися функцією пошуку браузера. Для цього слід вибрати команду Правка > Знайти на цій сторінці або натиснути клавіши Ctrl+F. У поле Знайти я вам потрібно ввести шукану фразу.

Вибір способу кодування Невірне кодування Кодування визначає мову і набір символів. На більшості веб-сторінок Вибір способу кодування Невірне кодування Кодування визначає мову і набір символів. На більшості веб-сторінок міститься інформація, на підставі якої оглядач може встановити необхідну мовну кодування. Якщо на веб-сторінці така інформація відсутня, то Internet Explorer зазвичай сам визначає відповідну кодування при включеній функції автоматичного вибору.

За допомогою команди Вигляд ► Кодування ► автовибір Увімкнено функцію автоматичного визначення коду, то За допомогою команди Вигляд ► Кодування ► автовибір Увімкнено функцію автоматичного визначення коду, то браузер Internet Explorer здебільшого здатен внбрати правильне кодування. В іншому разі можна спробувати відшукати потрібне кодування вручну, вибравши його в підменю, що відкривається командою Вигляд » Кодування ► Додатково. Якщо кодування визначено правильно, на сторінці відобразиться зрозумілий текст.

Створення списку сайтів для швидкого доступу Щоб додати до списку вподобань посилання на поточну Створення списку сайтів для швидкого доступу Щоб додати до списку вподобань посилання на поточну веб сторінку, потрібно вибрати команду Обране ► Додати до обраного. На екрані відобразиться діалогове вікно Додавання до обраного, де можна задати ім'я посилання та вибрати папку, в якій воно зберігатиметься