Скачать презентацию Свята в вересні 1 вересня День Знань Скачать презентацию Свята в вересні 1 вересня День Знань

Презентация Microsoft Office PowerPoint.pptx

  • Количество слайдов: 8

Свята в вересні • 1 вересня День Знань • 9 вересня День фізичної культури Свята в вересні • 1 вересня День Знань • 9 вересня День фізичної культури і спорту • 13 вересня День перукаря • 27 вересня Всесвітній день туризму • 30 вересня Всеукраїнський день бібліотек • 10 вересня 2017 року - День міста Красилів •

День Знань Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається День Знань Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

 9 вересня День фізичної культури і спорту • Європейські види спорту, такі як 9 вересня День фізичної культури і спорту • Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба, почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім'я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного. Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. • Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відмічені «золотим м'ячем» як найкращі футболісти Європи. Визнана у світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей (9 золотих, 5 срібних і 4 бронзові) — це найбільше досягнення в історії олімпіад. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей.

13 вересня День перукаря Будні змінило свято, Треба келихи підняти, Не плети і не 13 вересня День перукаря Будні змінило свято, Треба келихи підняти, Не плети і не фарбуй, Відпочинь та посвяткуй. Замість ножиць в руках чарка, Це святкує перукарка, Бо на тлі календаря, сьогодні-день перукаря! Тож натхнення у роботі, Творчих перемог, Та подяки від людей, Хай допомагає Бог!

27 вересня Всесвітній день туризму У нашій країні День туризму заснував Президент України Леонід 27 вересня Всесвітній день туризму У нашій країні День туризму заснував Президент України Леонід Данилович Кучма, своїм Наказом № 1047/98 в 1998 р. Мета цього свята − активна пропаганда туризму, зміцнення міжнародних зв`язків, а також освітлення вкладу туризму у світову економіку. Свято це, так чи інакше, стосується кожного з нас. Будь-яка людина хоча б раз в житті подорожувала, змінювала обстановку і тим самим відчувала більшу повноту життя. І, звісно, День туриста безпосередньо стосується усіх працівників туристичного бізнесу − адже саме завдяки цим людям ми, подорожуючи, можемо відчувати себе комфортно і безпечно.

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. Серед 30 вересня Всеукраїнський день бібліотек Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. Серед провідних — Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Національна парламентська бібліотека України, Національна бібліотека України для дітей, Національна історична бібліотека України та інші. Кількість бібліотечних працівників перевищує 52 870. Послугами книгосховищ користуються понад 17490 тисяч читачів.

10 вересня - День міста Красилів Про походження назви поселення відомий український письменник Ю. 10 вересня - День міста Красилів Про походження назви поселення відомий український письменник Ю. М. Кругляк в книзі «Ім'я вашого міста» пише: «Красилів — смт. Хмельницької області. Вперше згадується в 1444 році. Найдавніша назва Красне. За переказами вона відбила красиву мальовничу місцевість, де осіли перші поселенці. Присвійний суфікс і вказує на можливе походження назви від прізвища Красило» . Натомість одна легенда, найпоширеніша, свідчить, що назва Красилів походить від словосполучення двох слів «краса» і «сила» . Бо жили у цій місцині красиві і сильні люди (красиві дівчата і сильні юнаки). Є ще одна легенда, котра говорить про те, що, коли на поселення напали татари, то вони вирізали майже все населення, аж кров людська текла потоками. Річка від крові стала червоною (красною), тому і з'явилася назва Красне, а згодом — Красилів.