14 Сталий розвиток. Мюнхен.pptx
- Количество слайдов: 86
СТАЛИЙ РОЗВИТОК: - загальноміські програми - нові житлові райони Всі приклади дивись - http: //www. schiedermair. eu/stadtbauliche-entwicklungen/
Location of the Munich city region within Bavaria and zones of influence.
Phases of urban development of the City of Munich
Phases of urban development of the City of Munich
Phases of urban development of the City of Munich
Phases of urban development of the City of Munich
Urban zones and aggregated habitat type
Percentage cover of open space in urban morphology types
Urban development dynamics in Munich
Urban development pressures in the northern Munich Plain - large scale landscape impacts
Urban development pressures in the northern Munich Plain - large scale landscape impacts
Landscape ecological strategy for the City of Munich (1990 - 1992)
Таким чином, Мюнхен являє собою приклад проблеми для greenstructure планування в агломерації, яка сильно розвивається. Збільшення щільності міста, а також сильне зростання міських районів загрожують ресурсам зелених насаджень і чинять негативний вплив на навколишнє середовище. Цікаво, що загальна поверхня рослинного покриву в місті, в тому числі сільськогосподарські угіддя периферії міста становлять 60% поверхні міста. можна виділити три шари, які утворюють greenstructure міста: природня greenstructure історична greenstructure, сучасна greenstructure
Розподіл зелених насаджень в межах міста тісно пов'язаний із моделлю землекористування і забудованих структур Місто характеризується концентричною структурою з щільно забудованою центральною частиною міста та прилеглих розширень з кінця 19 і початку 20 століття, які в значній мірі мають дефіцит зелених насаджень. В результаті, залишки природних Greenspaces в основному фрагментовані і ізольовані один від одного. У той час як річка Ізар утворює суцільну зелену вісь з півдня на північ по долині у Мюнхені, інші природні Greenspaces утворюють острови у забудованій матриці або в областях інтенсивного землеробства. Великі парки знаходяться в широкому кільці навколо центральної частини міста.
Розподіл зелених насаджень в межах міста тісно пов'язаний із моделлю землекористування і забудованих структур Три основні проблеми були виявлені в цьому аналізі, виходячи з екологічної точки зору: 1. Охорони та раціонального використання існуючих зелених насаджень, зокрема, природного Greenspaces 2. Розвиток функціональної мережі зелених насаджень та усунення недоліків зелених насаджень 3. Greenstructure розвитку міста регіону
Місто знає про ці проблеми і реагує із з'єднанням різних інструментів та заходів. Тим не менш, деякі приватні проблеми можуть спостерігатися: База знань про: Поки існує хороша база даних на середовище проживання і дикої природи, система моніторингу буде оцінювати повний ресурс зелених насаджень та його екологічні функції в місто. Роль Greenspaces щодо поліпшення навколишнього середовища, наприклад, шляхом видалення забруднювачів повітря, або зниження температури повітря все ще погано досліджене і переведене на greenstructure планування. Також, зв'язки з такими питаннями, як здоров'я ще не встановлене. У сценарії зміни клімату, роль зелених насаджень для пом'якшення ефекту “острова тепла”, поліпшення якості повітря повинні бути розглянуті в пріоритетному порядку. про Greenspace захист: хоча багато з місць проживання, визначених у середовищі проживання обстеження може бути захищеним, а також pulic greenspaec, є ще втрати зелених насаджень. Зокрема природного Greenspaces, таких як пустки ще недостатньо визнані в якості цінного активу. Існує чітке бачення напруженості в місті для "Компактний, міський, зелений" місто між бажанням містити міст, з одного боку, і необхідністю захисту greenstructure і підтримки якості життя. Плани і програми для створення функціональних зелених мережі існують, але їх реалізація важко досягти через тиск і значення відкритого простору. Крім того, питання greenstructure планування, здається, мають відносно низький пріоритет у порівнянні з економічних та інфраструктурних питань. У той час як набір стандартів існують, щоб забезпечити зелених насаджень для відпочинку, екологічних цілей пропонується в ландшафтно-екологічного стратегії було прийнято лише в загальних рисах. Є екологічні програми та плани просто словесна озеленення?
База знань про: Регіональну greenstructure: Для управління ландшафту в місті регіону буде найбільшою проблемою для міста і його сусідніх муніципалітетів. Північна рівнина Мюнхен характеризується хаотичним, погано скоординованого розвитку. В результаті, краєвид якість серйозною загрозою. В даний час відсутності інтересу і бачення, щоб вирішити ці проблеми. Пейзаж ініціатив, спрямованих на захист і відновлення пусток і fenlands досить успішним, однак, ініціатива широкої компетенції будуть необхідні для вирішення загальних завдань цієї області. Концепція біосферного резервату була представлена тут в якості можливого підходу, який заслуговує подальшого обговорення. Нарешті, необхідно підкреслити, що ця стаття зосереджена на екологічних та природоохоронних аспектів greenstructure планування. Інші розміри, такі як надання зелених насаджень для відпочинку, управління зелених насаджень, а також методи планування були б однаково важливі для вирішення, але пішла б за рамки цієї статті.
Isar Renaturierung проект закінчено у 2010 році
Isar Re-naturierung
Isar Re-naturierung
Елементи історичних ландшафтів вздовж долини ріки Ізар
Isar Re-naturierung
Isar Re-naturierung
Isar Re-naturierung
Isar Re-naturierung
Isar Re-naturierung
Приклади реалізації локальних міських програм (менше бетону та асфальту)
Max-Hirschberg-Weg
Theresienhöhe, München Новий житловий район
Урбаністична концепція Відправною точкою концепції є збереження існуючих 3 -поверхових будівель виставки як підземної мега-структури і основи для нового використання. Принцип перетворення і зміни типу використання відбувається тут, щоб заощадити енергію, утилізацію відходів і загалом дороге знесення. Урбаністичний растр всього району Theresienhöhe , розмір ділянок близько 72 м до 72 м відносяться до геометрії глибинної (підземної) інфраструктури. району. Житловий район WA 5 побудований на підземній структурі та адаптованийдо структурних розрахунків і структури колишніхпідземних гаражів виставки. Містобудівна структури одного з найвидатніших житлових районів на Theresienhöhe також розробляє окрему і незалежну від технічного і функціонального характеру обмежень точну послідовність чітко визначених відкритих просторів. Приватні, тихі відкриті простори і яскраві громадські місця розташовані дзеркально до зон розвитку. Будинки орієнтовані на спільні зелені двори.
Theresienhöhe, München
Архітектура побудована на осях розмірами 16, 50 м, 14 м і 12, 50 м. Сітка опорних колон підземної структури, що виникають в будівлі першого поверху, сягає глибини близько 16, 50 метра. Адекватне освітлення всіх помешкань на першому поверсі, отже, неможлива. Таким чином, є на першому поверсі, поряд з вітальнею, дворівневі квартири з окремим доступом до приватних відкритих просторів.
Haus 1 1 поверх будівлі з глибиною 14 м розділений майже виключно для квартир, які розташовані всередині будівлі і мають гірші умови - менше відкритих ділянок (добре освітлених) - це сходів, сходових клітках мезонети або суміжних кімнат.
На основі концепції збудовано у цілому 14 житлових будинків з 319 помешканнями та дитячий садок на чотири групи (близько 100 дітей).
Haus 2 Архітектурне проектування цих елементів масивних балюстради з горизонтальним цього перила підтримує кубічної форми будівлі. Простота роботи через фасад з двома елементами: вузькі вікна і двері підвіконня підтримку в їх квартирі, ненаправленная розташування малюнка обіймати характер будівлі. Розвиток будинків по датований зовнішній вигляд будівлі, що ведуть до внутрішньої сходах. За поглиблення покриті і чітко позначені входи ведуть в частині двоповерхова фойє, початок внутрішній шлях. Звідси шлях доступу над сходами вздовж фасаду направляється усередину будівлі. На верхніх поверхах сходи виходить диференціюванням будівлю знову день або ліхтаря. Сходові клітки призначені послідовно настрій колір зовнішніх просторів. Ступеневі квартири відповідають вимогам субсидованого державою житла, яка в даний час приділяє велику увагу на невеликим квартирам. Передбачено свободу обмеженння розмірів кімнати, але через поєднання кухні і вітальні були більш ніж щедрими ситуації номері досягнута. Внутрішні стіни були в основному в легкій конструкції, так що будь-які зміни та модифікації можуть бути виконані легко в реальності.
Фасад і колірної схеми Поліхромна колірна схема з тією ж інтенсивністю кольору житлових будівель підкреслює індивідуальний характер кожної окремої будівлі. У загальний вигляд району, будівлі дивляться один на одного ні гармонійним, ні незграйний, але проводити одночасну різноманітності. Відкритих просторах і в результаті відносини таким чином ще жива і різноманітна. Послідовну і об'єднуючим елементом у всіх будівлях, колір білий (всі вікна і світильники також білі), які в поєднанні з сильним відтінком відомий як двоколірний монохромний, яка в свою чергу розглядається як індивідуальне сприйняття власного кольору. Пропонована міської єдність у розмаїтті, таким чином, адресовані не тільки відповідними органами різних будівель, але і в обробці матеріалу і кольору.
Projektdaten Projektname Wohnquartier am Theresienpark WA 5 Theresienhöhe Adresse: Hans-Fischer-Strasse, München Bauherr: GWG München Nutzungstyp: Öffentlich geförderter Wohnungsbau mit 188 WE auf bestehender Tiefgarage Baukosten: 18, 3 Mio. € BGF: 19 185 m² HNF: 12 017 m² BRI: 55 854 m³ Konstruktion: Stahlbeton Bearbeitung: Prof. Otto Steidle mit Johannes Ernst, Audrey Shimomura, Ildiko v. Boeselager, Stefan Kießling, Sinisa Inic, Michael Guggenbichler Bauzeit: Mitte 2006 -Ende 2007
Вільний простір Крім архітектурижитлових будинків врозвивається громадський і приватний відкритий простір , яким було приділено особливу увагу. Відкриті майданчики є невід'ємною частиною загального проекту квартир.
Вільний простір Пішохідні зони. Розвиток здійснюється по осях NW / SО орієнтованих на основі доступу. Вони являють собою відкриту частину закладення. Вони характеризуються посадкою дерев (клени та ясени) і цибулиновими рослинами та травами. За умови, з одного боку, продовженням заходів, що плануються місті Мюнхен рядами дерев в північно-східній частині міста, з іншого боку, нерівномірно розміщені трав насадження створюють гай, як зовнішній вигляд. Майданчики для відпочинку / тематичні сади Внутрішньорозташовані (часто на чотирьох сторонах будівлі ) є частиною розроблених вільних просторів і використовуються як тихі зони відпочинку: три тематичні сади мають більш інтимний характер (Rose Garden, вічнозелений сад, Theresienhöhe, München). Орендовані сади Внутрішні зони відпочинку будуть підтримані сади орендарів. Кожен з них має невеликі тераси утворені мощенням або частково із гравійним покриттям. Зовнішнє обмеження робиться з грабового і букового живоплоту.
Вільний простір Крім архітектурижитлових будинків врозвивається громадський і приватний відкритий простір , яким було приділено особливу увагу. Відкриті майданчики є невід'ємною частиною загального проекту квартир. Пішохідні зони. Розвиток здійснюється по осях NW / SО орієнтованих на основі доступу. Вони являють собою відкриту частину закладення. Вони характеризуються посадкою дерев (клени та ясени) і цибулиновими рослинами та травами. За умови, з одного боку, продовженням заходів, що плануються місті Мюнхен рядами дерев в північносхідній частині міста, з іншого боку, нерівномірно розміщені трав насадження створюють гай, як зовнішній вигляд. Майданчики для відпочинку / тематичні сади Внутрішньорозташовані (часто на чотирьох сторонах будівлі ) є частиною розроблених вільних просторів і використовуються як тихі зони відпочинку: три тематичні сади мають більш інтимний характер (Rose Garden, вічнозелений сад, Theresienhöhe, München). Орендовані сади Внутрішні зони відпочинку будуть підтримані сади орендарів. Кожен з них має невеликі тераси утворені мощенням або частково із гравійним покриттям. Зовнішнє обмеження робиться з грабового і букового живоплоту.
Вільний простір Пішохідні зони. Розвиток здійснюється по осях NW / SО орієнтованих на основі доступу. Вони являють собою відкриту частину закладення. Вони характеризуються посадкою дерев (клени та ясени) і цибулиновими рослинами та травами. За умови, з одного боку, продовженням заходів, що плануються місті Мюнхен рядами дерев в північно-східній частині міста, з іншого боку, нерівномірно розміщені трав насадження створюють гай, як зовнішній вигляд. Майданчики для відпочинку / тематичні сади Внутрішньорозташовані (часто на чотирьох сторонах будівлі ) є частиною розроблених вільних просторів і використовуються як тихі зони відпочинку: три тематичні сади мають більш інтимний характер (Rose Garden, вічнозелений сад, Theresienhöhe, München). Орендовані сади (придомові) Внутрішні зони відпочинку будуть підтримані сади орендарів. Кожен з них має невеликі тераси утворені мощенням або частково із гравійним покриттям. Зовнішнє обмеження робиться з грабового і букового живоплоту.
Внутрішньоквартальний простір
New park in Munich makes innovative use of an unusual site atop a railway bridge
Quartiersplatz Theresienhoehe Max-Hirschberg-Weg
Quartiersplatz Theresienhoehe Max-Hirschberg-Weg
Quartiersplatz Theresienhoehe Max-Hirschberg-Weg
Quartiersplatz Theresienhoehe Max-Hirschberg-Weg
Quartiersplatz Theresienhoehe Max-Hirschberg-Weg
Quartiersplatz Theresienhoehe Max-Hirschberg-Weg
Quartiersplatz Theresienhoehe Max-Hirschberg-Weg