Скачать презентацию СПІВ-МОЄ ХОББІ Спів-це завжди цікаво і весело Скачать презентацию СПІВ-МОЄ ХОББІ Спів-це завжди цікаво і весело

Моё хобби.pptx

  • Количество слайдов: 10

СПІВ-МОЄ ХОББІ Спів-це завжди цікаво і весело СПІВ-МОЄ ХОББІ Спів-це завжди цікаво і весело

МОЯ УЛЮБЛЕНА ЦЕ АНГЛІЙСЬКА МУЗИКА Мені дуже подобається англійська мова та пісні цією мовою МОЯ УЛЮБЛЕНА ЦЕ АНГЛІЙСЬКА МУЗИКА Мені дуже подобається англійська мова та пісні цією мовою виходять досить не погано.

АНГЛІЙСЬКА МУЗИКА БУВАЄ ВЕСЕЛОЮ. . . англійська музика буває веселою. . . АНГЛІЙСЬКА МУЗИКА БУВАЄ ВЕСЕЛОЮ. . . англійська музика буває веселою. . .

…І СУМНОЮ ТАКОЖ …І СУМНОЮ ТАКОЖ

МУЗИКА - ЦЕ СПОСІБ УНИКНУТИ ПОВСЯКДЕННОГО СТРЕСУ. Особливо коли співаєш один для себе або МУЗИКА - ЦЕ СПОСІБ УНИКНУТИ ПОВСЯКДЕННОГО СТРЕСУ. Особливо коли співаєш один для себе або для когось.

МУЗИКА ЦЕ НАТХНЕННЯ Кожна нова для мене пісня надихає мене на щось хороше. МУЗИКА ЦЕ НАТХНЕННЯ Кожна нова для мене пісня надихає мене на щось хороше.

ПІСНЯ - ЦЕ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ЖАНР ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ. Народні • Її творцем є колективний творець ПІСНЯ - ЦЕ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ЖАНР ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ. Народні • Її творцем є колективний творець - народ. • Тут ми можемо назвати авторів поетичного та Композиторські музичного текстів.

БАГАТО КОГО ЦІКАВИТЬ, ЯКУ МУЗИКУ СЛУХАЄ БІЛЬШІСТЬ МОЛОДІ 14 12 10 8 6 4 БАГАТО КОГО ЦІКАВИТЬ, ЯКУ МУЗИКУ СЛУХАЄ БІЛЬШІСТЬ МОЛОДІ 14 12 10 8 6 4 2 0 Near her My hearts Juliet No Goodbye

КЛАСИЧНА МУЗИКА На думку фахівців, класичні твори заряджають енергією, позитивно впливають на нервову, травну КЛАСИЧНА МУЗИКА На думку фахівців, класичні твори заряджають енергією, позитивно впливають на нервову, травну і серцево-судинну системи. Ця музика може володіти як розслаблюючим ефектом, так і стимулювати фізичну діяльність і розумову активність

МУЗИКА В МОЄМУ СЕРЦІ НАЗАВЖДИ Cпів облагороджує людину, очищає її душу. Знаходить ключик до МУЗИКА В МОЄМУ СЕРЦІ НАЗАВЖДИ Cпів облагороджує людину, очищає її душу. Знаходить ключик до кожного серця, не залишаючи слухача байдужим. Є сім нот і кожна здатна зачепити душу, тільки потрібно знати, як піднести той чи інший звук, щоб запасти в серце.