Скачать презентацию СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ Медичне обслуговування в Україні Скачать презентацию СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ Медичне обслуговування в Україні

Стриганин С..ppt

  • Количество слайдов: 20

СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ “ Медичне обслуговування в Україні ” СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ “ Медичне обслуговування в Україні ”

ДАНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОВЕЛА СТУДЕНТКА 101 -ФК ГРУПИ СТРИГАНИН СОЛОМІЯ ДАНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОВЕЛА СТУДЕНТКА 101 -ФК ГРУПИ СТРИГАНИН СОЛОМІЯ

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ- це будь-яка дія, чинена медиками для пацієнта, з метою покращення його здоров’я. МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ- це будь-яка дія, чинена медиками для пацієнта, з метою покращення його здоров’я.

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОСЛІДЖЕННЯ З 15 березня по 20 травня 2011 року я, Стриганин Соломія ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОСЛІДЖЕННЯ З 15 березня по 20 травня 2011 року я, Стриганин Соломія Петрівна, студентка ЛІБС УБС НБУ 101 -ФК групи, розробила програму та провела соціологічне дослідження за темою: « Медичне обслуговування в Україні » . В анкеті респондентам було запропоновано відповісти на запитання, за допомогою яких вимірювалось 14 ознак. Об’єкт дослідження: студенти ЛІБС УБС НБУ. Об`єм вибіркової сукупності: студенти І і V курсів – 50 чол. , Чисельність опитаних за статями представлена в таблиці № 1

ТАБЛИЦЯ 1 Стать Загальн Спеціа а к-сть Чоловік и 25 Жінки 25 Курс льність ТАБЛИЦЯ 1 Стать Загальн Спеціа а к-сть Чоловік и 25 Жінки 25 Курс льність 1 2 3 4 5 ФК 1 3 3 3 БС ФК ОА 1 9 1 5 5 1

ДОСЛІДЖЕНН Я ОСНОВНИХ ОЗНАК ДОСЛІДЖЕНН Я ОСНОВНИХ ОЗНАК

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ В УКРАЇНІ НА ВИСОКОМУ РІВНІ Більшість респондентів вважають, що медичне обслуговування в МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ В УКРАЇНІ НА ВИСОКОМУ РІВНІ Більшість респондентів вважають, що медичне обслуговування в Україні не є на високому рівні(70%), деякі вагалися з відповіддю(24%), можливо через брак інформації і тільки 6% респондентів погодилися з цією думкою.

ВИКОРИСТАННЯ РЕСПОНДЕНТАМИ ЗАСОБІВ САМОЛІКУВАННЯ До способів самолікування вдаються 62% опитаних респондентів, що свідчить про ВИКОРИСТАННЯ РЕСПОНДЕНТАМИ ЗАСОБІВ САМОЛІКУВАННЯ До способів самолікування вдаються 62% опитаних респондентів, що свідчить про погане обслуговування в медичних закладах.

УМОВИ В МЕДИЧНІЙ УСТАНОВІ В медичній установі, на думку більшості респондентів, повинні бути такі УМОВИ В МЕДИЧНІЙ УСТАНОВІ В медичній установі, на думку більшості респондентів, повинні бути такі умови: чисто(72%), привітний персонал (60%), хороша охорона(44%) і затишні палати(42%).

УСПІШНА ОПЕРАЦІЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАЯВНОСТІ ДИПЛОМУ В ЛІКАРЯ В даний час це дуже актуальне УСПІШНА ОПЕРАЦІЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАЯВНОСТІ ДИПЛОМУ В ЛІКАРЯ В даний час це дуже актуальне питання, оскільки зростає кількість лікарських помилок під час операції. Респонденти дуже вагались відповідаючи на нього(56%), але ті що відповіли вважають, що окрім диплому потрібно мати ще багато інших якостей(40%).

НЕОБХІДНІСТЬ МОЖЛИВОСТІ ПРОХОДИТИ МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ КОЖНОГО РОКУ Більшість респондентів вважає, що проходити щорічно медичне НЕОБХІДНІСТЬ МОЖЛИВОСТІ ПРОХОДИТИ МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ КОЖНОГО РОКУ Більшість респондентів вважає, що проходити щорічно медичне обстеження потрібно(82%), майже не потрібно-16%, зовсім не потрібно- 4%.

ВИСНОВКИ ТА ПОРАДИ ВИСНОВКИ ТА ПОРАДИ

Роблячи висновок треба зауважити на те, що медичне обслуговування громадян України потребує якісного покращення. Роблячи висновок треба зауважити на те, що медичне обслуговування громадян України потребує якісного покращення. Причиною цьому служать погіршення стану здоров'я і висока смертність працездатних людей, скорочення терміну життя і неоднакові можливості населення отримати належне медичне обслуговування.

На останок я хотіла б дати кілька порад: студентам які навчаються в медичних вузах, На останок я хотіла б дати кілька порад: студентам які навчаються в медичних вузах, будь- ласка не підтримуйте корупцію. Ви повинні зрозуміти, що від вашого рішення залежить життя безлічі людей. владі, яка не хоче радикальних змін, прислухайтесь до думки суспільства, скільки можна її ігнорувати і нарешті приступіть до реалізації реформ, адже вони покращать імідж України в світі.

персічним українцям, які хочуть якісної медицини і кваліфікованих лікарів, знайдіть в собі сили повірити персічним українцям, які хочуть якісної медицини і кваліфікованих лікарів, знайдіть в собі сили повірити в найкраще і воно здійсниться, не довіряйте сліпо рекламам і приходьте на прийом до лікаря. всьому світові, бережіть своє здоров’я, тому що воно найголовніше в житті!