Скачать презентацию Соціальні конфлікти в юридичній практиці Конфлік т Скачать презентацию Соціальні конфлікти в юридичній практиці Конфлік т

651145.ppt

  • Количество слайдов: 27

Соціальні конфлікти в юридичній практиці Соціальні конфлікти в юридичній практиці

Конфлік т — це зіткненн протиле я жних ін тересів, крайнє з погляді агостре Конфлік т — це зіткненн протиле я жних ін тересів, крайнє з погляді агостре в; ння суп яке при еречнос зводить тей, до ускл гострої аднень а боротьб бо и.

Соціальни й конфлік т — це та суперечні ка сть, в якій два або Соціальни й конфлік т — це та суперечні ка сть, в якій два або бі активно ш льше суб´ укають мо єктів жливість з одному в авадити о досягненн дин і певної м намагають ети, ся запобіг ти задово інтересів с ленню уперника, змінити йо або соціал го погляди ьні позиці ї.

Причин ик суб'єкти онфліктів мож на вн впливаю і, причому в об поділити на Причин ик суб'єкти онфліктів мож на вн впливаю і, причому в об поділити на об ' ох випа ть як на дках вон єктивні та стосунк сферах, и не ив та особист к і на психолог офіційній та не гативно ості. ічний ст о ан окрем фіційній ої

ими єктивн Об' ами причин в у кті конфлі і можуть ив колект бути: ими єктивн Об' ами причин в у кті конфлі і можуть ив колект бути: недоліки в організа ції роботи, н ераціонал ьний розподіл обов'язкі в та нерівном ірна завантаж еність працівни ків формальн роботою, е об'єдна ння в робочі гр упи (відд іли, підрозділ и) без врахуванн я психоло гічної сумісност і учасник ів.

ми 'єктивни Суб є: ичинами пр негативний соціально-психологічний клімат, негативні риси характеру та деякі ми 'єктивни Суб є: ичинами пр негативний соціально-психологічний клімат, негативні риси характеру та деякі особливості особистості (егоїзм, недостатні самовладання та витримка, завищені самооцінка та рівень домагань, тривожність), наявність психологічних бар'єрів.

Проблем ою повед інки людини в конфлі ктній ситуації займали ся вчені всіх стор Проблем ою повед інки людини в конфлі ктній ситуації займали ся вчені всіх стор іч. Вони вва жа нормаль ли конфлікт ним соці альним явищем, ос людській кільки природі і суспільн им відно син властиві біологічн ам і, психолог ічні, соці ал інші фак тори, які ьні та породжу ют різноман ь ітні конф ліктні ситуації.

Завдяки конф лікту чіткіше розпіз наються фігури тих чи інших посадових ос іб, керівників. Завдяки конф лікту чіткіше розпіз наються фігури тих чи інших посадових ос іб, керівників.

Конфлікти виникают ь в будь які й сфері людської діяльност і. Зрозуміло , юридичн Конфлікти виникают ь в будь які й сфері людської діяльност і. Зрозуміло , юридичн а практика не вільна від конфліктн их ситуац ій в колекти ві.

Дослідже ння свідча ть, що пер конфлікті еростання в у злочин и на грунт Дослідже ння свідча ть, що пер конфлікті еростання в у злочин и на грунт побутових і сімейно стосунків частіш за зумов лю все ється пияц твом (87, 4 причому з %), начна кіль кість поте також зло рпі вживали с пиртними лих (17, 5 %) напоями.

Більше половини злочинців раніше були засуджені, з них 40, 7 % — за злочини Більше половини злочинців раніше були засуджені, з них 40, 7 % — за злочини в сімейно-побутовій сфері.

У них виявлені такі риси характеру: агресивність — 77, 4 %, У них виявлені такі риси характеру: агресивність — 77, 4 %,

брутальність — 71, 5 % брутальність — 71, 5 %

цинізм — 26, 6 % цинізм — 26, 6 %

злобливість — 46, 4 % злобливість — 46, 4 %

жорстокість — 27, 6 %. жорстокість — 27, 6 %.

Негативні емо ційні та вольові якост і стали грунтом для виникнення і загострення конфліктів Негативні емо ційні та вольові якост і стали грунтом для виникнення і загострення конфліктів у переважній б ільшості випадків

А у значної кількості осіб раніше констатувал ися психічн і відхилення в межах осудності. А у значної кількості осіб раніше констатувал ися психічн і відхилення в межах осудності.

21, 6 % перебу вали на облік ув медичних зак ладах із прив оду 21, 6 % перебу вали на облік ув медичних зак ладах із прив оду психопатії, р озумової відсталості, з ловживання токсичними речовинами та алкоголем.

Зазначен і конфлік тні ситуа довго 74 ції трива , 1 % — п Зазначен і конфлік тні ситуа довго 74 ції трива , 1 % — п ли досит онад 6 м і виявлял ь ісяців, ися в беш кетах (92 образах , 9 %), (83 %), бійках (6 5, 2 %), загрозах життю та здоров'ю (51, 2 %).

Причому приводом для цього могла бути як неправомірна, так і правомірна поведінка потерпілого (наприклад, Причому приводом для цього могла бути як неправомірна, так і правомірна поведінка потерпілого (наприклад, зауваження з приводу антисуспільної поведінки, спроби попередити злочин, повідомлення в міліцію).

В останньому ви падку злочинне реагування на п равомірну поведінку зумов люється певним и В останньому ви падку злочинне реагування на п равомірну поведінку зумов люється певним и чинниками: низьким рівнем розвитку, зловживанням с пиртними напоями, непов агою до інших людей.

 Медиація – це одна із форм альтернативного розширення конфліктів, при котрій нейтральна третя Медиація – це одна із форм альтернативного розширення конфліктів, при котрій нейтральна третя сторона (медиатор) здійснює переговори між сторонами, підводить їх до знаходження взаємних рішень.

 Юристи, особливо адвокати, мають навики медитора, і в першу чергу намагаються вирішити конфлікти Юристи, особливо адвокати, мають навики медитора, і в першу чергу намагаються вирішити конфлікти медитивними способами.

Ми про понуєм о Вам відео, на якому предста влено вирішен ня конф лікту Ми про понуєм о Вам відео, на якому предста влено вирішен ня конф лікту без суд ового в тручанн (додато я к 1)

В ході на ших досл іджень м висновок и зробил , що сусп и В ході на ших досл іджень м висновок и зробил , що сусп и ільство н без конф е може іс лікту. нувати Це невід 'ємна рис а кожної істоти, лю дини, кол ективу, д Але коже ержави і н конфлі країн. кт можн щоб не н а виріши аступили ти так, небажан наслідки і, а іноді. і трагічн і