Скачать презентацию Social Network Vkontakte Vk com Кілька фактів Скачать презентацию Social Network Vkontakte Vk com Кілька фактів

VladL.pptx

  • Количество слайдов: 4

Social Network Vkontakte Vk. com Social Network Vkontakte Vk. com

Кілька фактів про історію самого сервісу. • Vk. com (рос. ВКонтакте) — соціальна мережа, Кілька фактів про історію самого сервісу. • Vk. com (рос. ВКонтакте) — соціальна мережа, російський аналог сервісу «Facebook» . За даними сайту Alexa. com станом на червень 2013, перший за відвідуваністю сайт в Україні[5] та Білорусі[6], другий в Росії[7], третій в Казахстані[8] та 19 -й у світі [9]. У квітні 2011 щоденна аудиторія соціальної мережі перевищувала 25 мільйонів осіб. • 10 вересня - новий рекорд відвідуваності ВКонтакте - 50, 9 мільйонів чоловік за добу. ВКонтакте - не тільки найпопулярніша, але і найбільш швидкозростаюча соціальна мережа в СНД.

Кілька фактів про історію самого сервісу. A. Найпопулярнішу соціальну мережу в. Україні, Росії та Кілька фактів про історію самого сервісу. A. Найпопулярнішу соціальну мережу в. Україні, Росії та Білорусії було зареєстровано 1 жовтня 2006 році. B. Сайт спочатку позиціонував себе як соціальна мережа студентів і випускників елітних російських вищих навчальних закладів, пізніше — як універсальний засіб зв'язку для всіх соціальних груп і віків. У січні 2009 року «ВКонтакті» вперше обігнав за відвідуваністю на пострадянському просторі свого головного конкурента — «Однокласники» . Зараз «ВКонтакті» є беззаперечним лідером в Україні та Росії серед соціальних мереж за відвідуваністю, на сайті зареєстрована переважна більшість української молоді, яка використовує цей сайт як універсальний засіб для спілкування і обміну даними. 5 лютого у соціальній мережі зареєструвався двохсотмільйонний користувач.

Дякую за увагу! • By Vlad and Olka. Дякую за увагу! • By Vlad and Olka.