Скачать презентацию Snadné projektování a instalace Inteligentních domů systémy Скачать презентацию Snadné projektování a instalace Inteligentních domů systémy

983997fa389a51ea434cddc300f89ea4.ppt

  • Количество слайдов: 44

Snadné projektování a instalace Inteligentních domů systémy Snadné projektování a instalace Inteligentních domů systémy

Inteligentní a bezpečná domácnost Systémů pro elektronické zabezpečení je mnoho a při jejich výběru Inteligentní a bezpečná domácnost Systémů pro elektronické zabezpečení je mnoho a při jejich výběru doporučujeme možnost propojení s dalšími zařízeními v domácnosti jako osvětlení, žaluzie, televize nebo Hi. Fi věž tak, abyste mohli simulovat svou přítomnost, a tím zloděje odradit.

Inteligentní a bezpečná domácnost Většina elektronických zabezpečovacích zařízení tuto možnost buď vůbec nenabízí, nebo Inteligentní a bezpečná domácnost Většina elektronických zabezpečovacích zařízení tuto možnost buď vůbec nenabízí, nebo jen velmi omezeně. Následně pak řešíme propojení zabezpečovací ústředny s ovládáním např. osvětlení, žaluzií, zavlažování, vytápění a případně spotřební elektroniky. Všechny tyto systémy ovládání však pracují většinou odděleně a každý vyžaduje speciální instalaci. Důsledkem je požadavek zjednodušit a koordinovat jejich instalaci a použití.

Inteligentní a bezpečná domácnost Snadné a dostupné řešení nabízí řada produktů X 10 pro Inteligentní a bezpečná domácnost Snadné a dostupné řešení nabízí řada produktů X 10 pro dálkové spínání zařízení prostřednictvím speciální technologie přenosu dat po stávající síti silnoproudého elektrického vedení v kombinaci s řídícími centrálami HAI Omni pro automatizaci a zabezpečení domů.

Inteligentní a bezpečná domácnost Modularita systému nabízí širokou škálu možností, přičemž ohromnou předností je, Inteligentní a bezpečná domácnost Modularita systému nabízí širokou škálu možností, přičemž ohromnou předností je, že pro většinu aplikací není požadována žádná speciální kabeláž, protože moduly systému se pouze připojí k elektrické síti.

Inteligentní a bezpečná domácnost Nyní můžete s pomocí technologií HAI Omni a X-10 zabezpečit Inteligentní a bezpečná domácnost Nyní můžete s pomocí technologií HAI Omni a X-10 zabezpečit a automatizovat všechny činnosti v domě jako: § § § § § osvětlení závěsy, rolety, žaluzie domácí kino, TV, SAT, Hi. Fi, aj. A/V techniku vytápění a klimatizaci kamerový systém domovní telefon garážová vrata a brány zavlažování a jiné…….

Co je to automatizace domu? Automatizovaný dům automaticky nastavuje zabezpečení, chlazení, topení a osvětlení Co je to automatizace domu? Automatizovaný dům automaticky nastavuje zabezpečení, chlazení, topení a osvětlení tak, aby byl zajištěn komfort, úspora energie a pohodlí. Automatizační systém HAI Omni nejen nahrazuje standardní zabezpečovací systém, ale výrazně zvyšuje hodnotu, zabezpečení a hospodárnost vašeho domu.

Porozumění a obsluha systému? Je to velmi snadné. Pokud umíte používat základní bezpečnostní systém, Porozumění a obsluha systému? Je to velmi snadné. Pokud umíte používat základní bezpečnostní systém, umíte již také používat domovní automatizační systém HAI. Dokonce malé děti se naučí a pochopí, jak používat základní funkce systému Každodenní běžné situace můžete ovládat jediným tlačítkem , jako je "den", "noc" nebo "nepřítomnost", zatímco podrobnější vlastnosti nastavujete v nabídce funkcí, např. změnu teploty nebo osvětlení.

Vzdálený přístup Ovládání systému telefonem nebo po internetu. Do všech systémů HAI Omni můžete Vzdálený přístup Ovládání systému telefonem nebo po internetu. Do všech systémů HAI Omni můžete vstupovat a ovládat je telefonem z domu nebo mimo dům a po Internetu pomocí software HAI Web-Link II nebo Snap Link. § Telefon § Internet § Windows Media Center

Vzdálený přístup Nejenže si telefonem můžete zjistit stav vašeho domu, ale váš systém vás Vzdálený přístup Nejenže si telefonem můžete zjistit stav vašeho domu, ale váš systém vás bude sám kontaktovat! Můžete svůj systém naprogramovat tak, aby vám zavolal telefonem nebo poslal e-mail, když se vaše děti vrátí domů ze školy nebo když byl zapnut poplach. Systém umožňuje taktéž vizuální kontrolu vašeho domu na vašem PC v kanceláři, nebo na PDA po telefonu nebo Internetu.

Windows Media Center Software Home Control od HAI pro Windows Media Centers umožňuje ovládat Windows Media Center Software Home Control od HAI pro Windows Media Centers umožňuje ovládat všechny funkce HAI Omni pohodlně z křesla jedním dálkovým ovladačem.

Windows Media Center Díky HAI je změna osvětlení, teploty a zabezpečení tak snadná, jako Windows Media Center Díky HAI je změna osvětlení, teploty a zabezpečení tak snadná, jako přepínání kanálů!

Přední výrobce na trhu od roku 1985 HAI vyrábí svou oceňovanou řadu domovních automatizačních Přední výrobce na trhu od roku 1985 HAI vyrábí svou oceňovanou řadu domovních automatizačních systémů a příslušenství od roku 1985. Od té doby si množství majitelů domů po celém světě užívá spoření energie, zabezpečení, komfortu a pohodlí domovní automatizace od nejvíce zavedeného a respektovaného výrobce v tomto průmyslu.

Cenová dostupnost systému Náklady závisí na velikosti domu a na potřebách uživatele. Řídící systém Cenová dostupnost systému Náklady závisí na velikosti domu a na potřebách uživatele. Řídící systém HAI se navrhne podle velikosti domu a potřeb jeho obyvatel a přizpůsobí se z hlediska úspornosti tak, aby plně vyhovoval. Hrubý odhad nákladů 250 až 500 Kč na 1 m 2 závisí na doplňujícím vybavení. Pokud se systém používá správně, zaplatí se prakticky již díky úspoře energie.

Pokročilé zabezpečení Systém HAI Omni sleduje a podává hlášení o: § § § nežádoucím Pokročilé zabezpečení Systém HAI Omni sleduje a podává hlášení o: § § § nežádoucím vniknutí požáru kysličníku uhelnatém podmínkách chlazení úniku vody atd. Zavoláním do systému můžete zjistit stav vašeho domu nebo nastavit osvětlení a teplotu.

Ovládání osvětlení Naprogramovaná světla se rozsvítí, když otevřete dveře nebo když auto vjede na Ovládání osvětlení Naprogramovaná světla se rozsvítí, když otevřete dveře nebo když auto vjede na příjezdovou cestu. V temné chodbě se zapne osvětlení, jakmile se detekuje pohyb. Načasování osvětlení podle západu a východu slunce.

Ovládání teploty Dokonalý komfort spojený s úsporou energie. Přesná elektronika udržuje příjemnou teplotu pro Ovládání teploty Dokonalý komfort spojený s úsporou energie. Přesná elektronika udržuje příjemnou teplotu pro co největší komfort a současně šetří váš účet. Automatické řízení teploty zajišťuje příjemnou teplotu, když jste doma, a úsporu energie, pokud jste mimo dům. Může záviset na režimu (den, noc, nepřítomnost), přítomnosti osob v místnosti nebo na venkovní teplotě.

Centrální ovládání § Všechno v domě stále funguje normálně § Např. spínače osvětlení vypadají Centrální ovládání § Všechno v domě stále funguje normálně § Např. spínače osvětlení vypadají klasicky a používáte je jak jste zvyklí, stiskem zapnete nebo vypnete příslušné světlo § Všechno v domě pracuje taktéž samostatně bez nutnosti použití centrální jednotky systému automatizace § Všechna zařízení v domě však můžete rovněž ovládat prostřednictvím různých rozhraní ( LCD klávesnic, barevných dotykových panelů, internetu, telefonu )

Proč si pořizovat Automatizaci domu § Pokročilé zabezpečení § § nikdy nevstoupíte do tmy Proč si pořizovat Automatizaci domu § Pokročilé zabezpečení § § nikdy nevstoupíte do tmy dům může reagovat na alarmové situace zapne světla a štěkot psa aby zastrašil případného vetřelce bliká venkovními světly a zavolá policii nebo ochranku § Hospodaření s energií § šetří energii díky inteligentním termostatům § časový plán nastavení v závislosti na přítomnosti § vzdálené zapnutí vytápění např. telefonem překlene nastavení § Výhody § snadné a intuitivní užívání § jste v kontaktu s domovem, i když jste kdekoli § elegantní a cenově dostupné

HAI Omni systém § Nejprodávanější integrované systémy v Severní Americe § PC propojení přes HAI Omni systém § Nejprodávanější integrované systémy v Severní Americe § PC propojení přes Ethernet, sériový interface a modem § Integrovaná architektonická regulace osvětlení § Web-Link II přístup na Internet § Zvýšená bezpečnost a protipožární ochrana § Domácí kontrola pro WMC § HVAC § Hlasový telefonní interface se zabudovanými hlasovými a digitálními voliči

Výkonové moduly X 10 Výkonové moduly X 10

Elektronické termostaty řady RC Plně spolupracují se všemi řídicími jednotkami HAI a jsou kompatibilní Elektronické termostaty řady RC Plně spolupracují se všemi řídicími jednotkami HAI a jsou kompatibilní s většinou ostatních § § Přesné ovládání teploty Spořič energie Energy Star Vestavěný komunikátor Jednoduchá instalace

Modely RC a aplikace Všechny modely pracují s ventilátorem s Modely RC a aplikace Všechny modely pracují s ventilátorem s "proměnnou rychlostí" RC-80 B: Jednostupňové topné a chladicí systémy, pouze topení nebo pouze chlazení, zářiče, teplovodní systémy, systémy s nucenou cirkulací vzduchu, plynové nebo elektrické topení (1 stupeň chlazení, 1 stupeň topení) RC-90 B: Jednostupňové topné a chladicí systémy se systémem zónového zvlhčování (1 stupeň chlazení, 1 stupeň topení se svorkami B a O pro nadřazenou řídicí jednotku) RC-100 B: topné a chladicí systémy s jednorychlostním tepelným čerpadlem a s pomocným topením (1 stupeň chlazení, 2 stupně topení) RC-112 B: systémy s dvourychlostním tepelným čerpadlem a s pomocným topením (2 stupně chlazení, 3 stupně topení) RC-122 B: Dvoustupňové (ne s tepelným čerpadlem) topné a chladicí systémy obsahující dvourychlostní kotel a klimatizaci (2 stupně chlazení, 2 stupně topení)

Omnistat dálkové teplotní senzory Povrchové a zapuštěné dálkové teplotní senzory 23 A 00 -1 Omnistat dálkové teplotní senzory Povrchové a zapuštěné dálkové teplotní senzory 23 A 00 -1 (povrchový) a 23 A 00 -2 (zapuštěný) pro Omnistat termostaty

Bezdrátový systém § Použití bezdrátových kontaktů pro domácí automatizaci a/nebo zabezpečení § Dálková ovládání Bezdrátový systém § Použití bezdrátových kontaktů pro domácí automatizaci a/nebo zabezpečení § Dálková ovládání jsou snadno použitelná § Použití dveřního kontaktu k aktivaci osvětlení § Detektory pohybu mohou rozsvítit ztlumené světlo uprostřed noci, aby se zabránilo úrazům

Bezdrátový systém § Podporuje 64 vysílačů § Zaznamenává 16 zón na Omni. LT § Bezdrátový systém § Podporuje 64 vysílačů § Zaznamenává 16 zón na Omni. LT § Zaznamenává 16 zón na Omni IIe § Zaznamenává 16, 32, 48 nebo 64 zón na Omni. Pro II § Můžete použít dva přijímače na Omni. Pro II pro celkem 128 bezdrátových zón. § Přijímač si zapamatuje vysílače

Okenní, dveřní magnetický kontakt § 3 zóny a tamper § § § Zabudovaný magnetický Okenní, dveřní magnetický kontakt § 3 zóny a tamper § § § Zabudovaný magnetický kontakt. . nebo. . Nakláněcí vypínač pro garážové dveře Vývody pro 2 externí kontakty Vyměnitelné lithium baterie Úplné monitorování Dodáváno s magnetem, montážním materiálem

Bezdrátový detektor pohybu § Čtyř prvkový detektor § Odolný vůči domácím zvířatům § Dodáváno Bezdrátový detektor pohybu § Čtyř prvkový detektor § Odolný vůči domácím zvířatům § Dodáváno s doplňkovými držáky pro zeď a strop § Walk testovací režim § Tamper přepínač

HAI dálkové ovládání - klíčenka § 4 tlačítka klíčenky s použitím pro aktivaci, a HAI dálkové ovládání - klíčenka § 4 tlačítka klíčenky s použitím pro aktivaci, a deaktivaci a/nebo osvětlení a režimy automatizace. § Každé tlačítko je nějaká HAI zóna, takže může být naprogramováno tak, aby vykonalo cokoli.

33 A 00 -1 Konzola § Přístup k bezpečnostním a automatizačním funkcím § LCD 33 A 00 -1 Konzola § Přístup k bezpečnostním a automatizačním funkcím § LCD displej je čitelný § Velká tlačítka jsou jednoduše použitelná § Stylové modré podsvětlení § Snadno použitelné a pochopitelné § Nahrazuje veškeré předchozí konzoly § 33 A 00 -4 s bzučákem / mikrofon nyní k dispozici

33 A 00 -3 Zapuštěná instalační sada § Zadní box pro zapuštěnou montáž 33 A 00 -3 Zapuštěná instalační sada § Zadní box pro zapuštěnou montáž

Venkovní klávesnice § Stabilní a stylová § Voděodolná § Pizeoelektrická tlačítka § Připojení k Venkovní klávesnice § Stabilní a stylová § Voděodolná § Pizeoelektrická tlačítka § Připojení k sériovému portu

Omni. Touchscreen § Pracuje s řídícími jednotkami Omni. LT, Omni. IIe a Omni. Pro. Omni. Touchscreen § Pracuje s řídícími jednotkami Omni. LT, Omni. IIe a Omni. Pro. II § Samo - konfigurující podle programování ovladače § 4 drátová spojení se sběrnicí konzoly § LED status § Světelný senzor přizpůsobí automaticky jas

Podpora pro domácí audio § Pro Omni IIe a Omni. Pro II § Podpora Podpora pro domácí audio § Pro Omni IIe a Omni. Pro II § Podpora pro Russound CAV audio rozvodný systém § Podpora pro Nu. Vo Concerto audio rozvodný systém § Selekce zón a zdroje, ovládání hlasitosti § Programování hudebních zón (zapnout ložnici a venkovní bzučák vypnout při "spánku") Nově! Audio tlačítko

Omni. Touch s videem § Prohlížet až 6 kamer z Omni. Touch § Dotek Omni. Touch s videem § Prohlížet až 6 kamer z Omni. Touch § Dotek zobrazí pohled kamery na obrazovce § Stisknutím a podržením kamerového tlačítka dojde k zapnutí světla, otevření dveří, atd.

Touchscreen Hub § Užití až 8 Omni. Touch s Video obrazovkou § Užití až Touchscreen Hub § Užití až 8 Omni. Touch s Video obrazovkou § Užití až 6 kamer

Snap-Link § Snap Link je bezpečně zašifrovaný USB klíč, který vám umožní zpřístupnit řídící Snap-Link § Snap Link je bezpečně zašifrovaný USB klíč, který vám umožní zpřístupnit řídící jednotky Omni IIe a Omni. Pro II, z internetu § Snap Link nevyžaduje server na místě § Nízká cena a snadné použití

Snap-Link § Změnit nějaké části vašeho automatizačního systému včetně osvětlení, zabezpečení, teploty, tlačítek, událostí Snap-Link § Změnit nějaké části vašeho automatizačního systému včetně osvětlení, zabezpečení, teploty, tlačítek, událostí a zpráv § Prohlížet IP kamery § Jestliže kopie Snap - Link běží, může vám poslat email, aby aktualizoval status domu

Web-Link II Web-Link II

Web Access: HAI Web-Link II™ Office Internet Any internet connection Web Browser Home Cable Web Access: HAI Web-Link II™ Office Internet Any internet connection Web Browser Home Cable Modem OR DSL always -on connection RS-232 or Ethernet (Omni. Pro II) Home PC running Web-Link II HAI System Controller

Reálná digitální konvergence § Windows Media Center (filmy, hudba, obrázky) § HAI Home Control Reálná digitální konvergence § Windows Media Center (filmy, hudba, obrázky) § HAI Home Control (celkový komfort) § Kombinací získáte komplexní ovládání domovní automatizace za velmi rozumnou cenu!

Děkujeme za váš čas a těšíme se na další spolupráci Děkujeme za váš čas a těšíme se na další spolupráci