Скачать презентацию Склад цементу Доставка цементів на заводи збірного Скачать презентацию Склад цементу Доставка цементів на заводи збірного

Склад цементу розрахунок.pptx

  • Количество слайдов: 11

Склад цементу Склад цементу

Доставка цементів на заводи збірного залізобетону здійснюється: залізничним транспортом в звичайних критих вагонах навалом Доставка цементів на заводи збірного залізобетону здійснюється: залізничним транспортом в звичайних критих вагонах навалом і в мішках; в спеціальних вагонах, що саморазвантажуються; на залізничних платформах в контейнерах; автомабільним транспортом в автоцементовозах, на бортових машинах в контейнерах; водним транспортом в звичайних баржах і баржах, що саморозвантажуються. Залізничним транспортом перевозять близько 78 % загальної кількості цементу, 12% - на автотранспорті, 5% - водним транспортом і 5% - внутризаводським. Найбільш ефективними засобами постачання цементу вважають вагони-цементовози з пневматичним вивантаженням.

Класифікація складів Ознаки класифікації складів цементу: тип ємкостей зберігання; об’єм ємкостей; тип розвантажувальних пристроїв; Класифікація складів Ознаки класифікації складів цементу: тип ємкостей зберігання; об’єм ємкостей; тип розвантажувальних пристроїв; прив’язкою до транспортних комунікацій; за типами силосів; за способом подавання цементу у витратні бункери бетонозмішувальних цехів. За типами ємкостей склади бувають: ü бункерні (200 -600 т); ü силосні одно і дворядні (50 -6000 т); ü закромні (50 -200 т). Об'ємом ємкостей: ü малі – 50 -600 т; ü середні – 600 -1500 т; ü крупні – 1500 -6000 т. За типом розвантажувального пристрою: ü механічні; ü пневматичні; ü вакуумні; ü аераційні. За прив’язкою до транспортних комунікацій: ü притрасові (приймання цементу здійснюється тільки з автоцементовозів); ü прирейкові (приймання в’яжучого з автоцементовозів і з усіх видів залізничного транспорту). За типами силосов – металеві і залізобетонні.

Види розвантаження і транспортування цементу вагони, що само розвантажуються з пневмотранспортуванням пневморозвантажувач з ерліфтом Види розвантаження і транспортування цементу вагони, що само розвантажуються з пневмотранспортуванням пневморозвантажувач з ерліфтом пневморозвантажувач з пневмотранспортуванням

Транспортування Для транспортування цементу до силосів використовують - механічний - пневмомеханічний - пневматичний транспорт. Транспортування Для транспортування цементу до силосів використовують - механічний - пневмомеханічний - пневматичний транспорт. Механічний транспорт є найменш раціональним, складається з приймального бункера і вертикального багатоковшового елеватора. Застосовують його і для підприємств з потужністю до 20 тис. м 3 на рік. Недоліки: велики витрати, розпилення в’яжучого, підвищені витрати на ремонт обладнання і консервативну схему виробництва. Пневмомеханічний транспорт є більш прогресивною схемою транспортування, яка однак потребує великих витрат на експлуатаційний ремонт, складається з ерліфтів і шнекової падаючої частини. Пневматичний транспорт є найбільш вдосконаленим і розповсюдженим на більшості підприємств. Він легко пристосовується до місцевих умов, не змінює і не притисняє розташування обладнання та не впливає на рішення генерального плану. Використання пневмотранспорту скорочує втрати і розпилення цементут та знижує експлуатаційні витрати (витрати на ремонт). Недоліки: високу енергоємність і енерговитрати; значне зношення деталей, що труться (колена, гвинти, перемикачі); складність очищення повітря від вологи і олив; складність організації герметичності сховищ і трубопроводів.

Силосні склади Силосной склад цементу ємкістю 2000 т. 1 - реле рівня заповнення; 2. Силосні склади Силосной склад цементу ємкістю 2000 т. 1 - реле рівня заповнення; 2. 3 – звідний завантажувальний аерожолоб; 4 – донний розвантажувач; 5 – силос; 6 – аероване днище силосу; 7 - автоцементовоз; 8 - боковий розвантажувач; 9 - елеватор; 10 - стрічковий елеватор; 11 – приймальний пристрій для вагонів що самі розвантажуються; 12 - приймальний гвинтовий конвеєр

Силосні склади складаються з декількох, іноді одної, ячеекбанок, звичайно круглої форми в плані. Матеріал Силосні склади складаються з декількох, іноді одної, ячеекбанок, звичайно круглої форми в плані. Матеріал силосних складів – метал або залізобетон. Нижня частина силосу закінчується конусною воронкою, що направляє поток матеріалу до розвантажувального люку, кут стінок воронки – 55 -60 0. Вимоги до силосних банок: на внутрішній поверхні неповинно бути ніяких виступів, виступи гальмують рух цементу і сприяють сводоутворенню; при проектуванні необхідно приймати співвідношення висоти банки (Н) до її діаметру (D) не більше (Н/D) ≤ 3.

У випадках, коли виникає необхідність в індивідуальному проектуванні (наприклад, при реконструкції або розширенні заводу), У випадках, коли виникає необхідність в індивідуальному проектуванні (наприклад, при реконструкції або розширенні заводу), виходять з наступних положень: склад повинен бути силосним, автоматизованим, з транспортуванням цементу за допомогою стислого повітря, та забезпечувати прийом цементу з усіх видів транспортних засобів, що вказані в завданні на проектування. запас повинен складати при надходженні залізницею 7 -10, автотранспортом 5 -7 (декоративного цементу – 30) розрахункових робочих днів, кількість ємкостей повинна бути не менше 4, в складах повинно виключатись злежування цементу в силосах.

Розрахунок складу цементу Розрахунок складу цементу

 •

 •