Скачать презентацию Штучний інтелект IBM Watson 20 Q Скачать презентацию Штучний інтелект IBM Watson 20 Q

Iskystvennij_intelekt_other.pptx

  • Количество слайдов: 8

Штучний інтелект • IBM Watson • 20 Q • Pleo • QRIO • Asimo Штучний інтелект • IBM Watson • 20 Q • Pleo • QRIO • Asimo Виконав: Гребенюк І. А.

Термінологія Ро бот (від чеськ. robota) — автоматичний пристрій, що призначений для виконання виробничих Термінологія Ро бот (від чеськ. robota) — автоматичний пристрій, що призначений для виконання виробничих та інших операцій, які зазвичай виконувались безпосередньо людиною. Для опису автоматичних пристроїв дія яких, не має зовнішньої схожості з діями людини, переважно використовується термін «автомат» . У більшості випадків сучасні роботи промислового призначення — це «руки» , маніпулятори, закріплені на основі і призначені для виконання одноманітної роботи типу складання, переміщення. До роботів також належать мобільні пристрої, що працюють у небезпечних для людини середовищах і керовані дистанційно, наприклад роботи, що працюють на великих водних глибинах, у космосі, пристрої військового призначення (ведення розвідки, розмінування, доставка боєприпасів тощо) та ін. , а також роботизовані іграшки.

IBM Watson - суперкомп'ютер фірми IBM, оснащений питально-відповідної системою Watson складається з 90 серверів IBM Watson - суперкомп'ютер фірми IBM, оснащений питально-відповідної системою Watson складається з 90 серверів IBM p 750, IBM спільно Nuance Communications штучного інтелекту, створений (виробником кожен з якихзоснащений чотирма групою засобів розпізнавання мови) планує в найближчі дослідників під керівництвом Девіда Феруччі. восьмиядерними процесорами архітектури два роки Сумарна оперативна пам'ять - більше Його створення - частина проекту Deep. QA. POWER 7. розробити продукт, спрямований на допомогу в діагностуванні лікуванні пацієнтів. Основне завдання Уотсонаі - розуміти питання, 15 терабайт. Також розглядаються можливості знаходити сформульовані на природній млн сторінок Система мала доступ до 200 мові, івикористання в інших сферах, і базі як оцінка політик на них відповіді в неструктурованої інформації структурованоїтаких даних. Названий на честь страхування або ефективності засновника IBM Томаса включаючи об'ємом в 4 терабайта, Уотсона. повний енергоспоживання. текст Вікіпедії. Під час гри Watson не мав доступу до інтернету.

Алгоритм ідеальної гри: 20 Q - комп'ютерна версія гри двадцять Цикл (поки не буде Алгоритм ідеальної гри: 20 Q - комп'ютерна версія гри двадцять Цикл (поки не буде заданий 20 питання) питань (Twenty Questions), яка почалася як { експеримент в області створення запитання Таким 1. Якщопри достатній кількості питань програма може чином залишився один об'єкт - поставити штучного інтелекту. Розробленоінформаційній про властивість цього об'єкта, значення якого^Робіном вгадувати з першого разу більше мільйона (2 20 = 1048576) Бёргенером в 1988 році. системі невідомо і перейти до цьому (дізнаючись всі актуальні об'єктів, самонавчанням при першого кроку. 2. 20 Q реалізована у вигляді питання про Гравластивостей дихотомическийвеб-сайту і значення. Програма задає об'єктів). властивості загаданогопристрою. розділяє неотвергнутие кишенькового об'єкту, що 20 Q просить об'єкти на дві приблизно рівні за кількістю об'єктів категорії користувача згадати який-небудь об'єкт, 3. Після відповіді користувача половина об'єктів а потім відкидається. вгадує його, задавши 20 питань, на які можна відповідати «так» чи «ні» . }

Булобув представлений широкій громадськості Pleo -додано два нові кольори і численні аксесуари: робот-динозавр. За Булобув представлений широкій громадськості Pleo -додано два нові кольори і численні аксесуари: робот-динозавр. За задумом розробників, 7 навчальні камені, комплекти Скотсдейлі, тижневого імітує дитинчати динозаврав(Камаразавр)штат був лютого 2006, на конференції "їжі" і т. Д. Також Pleo порт Mini-USB для оновлень через реакції на сайт грудняйого • зір, віку. Цей Офіційні продажі (для офіційний освітленість і і засноване на відеокамері Pleo розпочалися 5 доповнений годинами, покращено сприйняття що Арізона. різновид динозавра була обрана тому, звуків • Слот SD-карт. Роботі може був оновлень навігації) року. У 2013 році реагувати на світло і сенсори. для закачування представлений новий для форма тулуба великий череп ідеально підійшли. Pleo rb. 2007 Робот має можливість оновлення(основний процесор) 32 -бітний мікропроцесоркольори і численні і електроніки, 7 програмного • інфрачервоне визначення. Atmel ARMоб'єктіваксесуари: зовнішніхдатчиків температуру. приховування великої кількості Було додано два нові забезпечення через SD-карти або 32 -бітний процесорреакції на 7 (допоміжний процесор для • два необхідних для реалістичних рухів. USB-порт. Компанія мікрофони для NXP ARM звук навчальні камені, комплекти "їжі" робота. і т. Д. Також Pleo був Ugobe заохочує будь користувача управління аудіо ігодинами, покращено модифікації хвіст, і • восьмій датчиківвідео) Калеб Чанг (Caleb Chung) один з лапи) Розробником дотиків (голова, підборіддя, плечі, звуків доповнений Pleo є сприйняття вбудованого ПЗ. Змінювати управління сервомоторами чотирьох 8 -бітних процесора дляпрошивку можна • датчики на ступнях (для визначення типусвітло і за творців інтерактивної іграшки Furby. Виробництвом сенсори. Робот може реагувати на поверхні) допомогою спеціального графічного інтерфейсу, а • датчик нахилу для визначення позиції тіла широкій За Pleo займається американська компанія Ugobe. температуру. Pleo був представлений також існує по одному в кожному суглобі Development • 14 сервомоторів, API для програмістів (Pleoконференції в. Kit заявами представників Ugobe, року, на. Pleo буде громадськості 7 лютого 2006 кожен PDK) • інфрачервоний грунтуючись на Офіційні продажіоб'єктав «вчитися» , датчик для виявлення попадання Pleo в Скотсдейлі, штат Арізона. події, що відбуваються ротову порожнину5 грудня 2007 року. штучний інтелект дає навколишньому світі. Складний У 2013 році був розпочалися • інфрачервоний приймач / передавач для комунікації з іншим можливість формувати унікальну індивідуальність представлений новий Pleo rb. Pleo кожного окремо взятому роботові Pleo.

Невідомо, скільки зараз існує прототипівобласті У 2005 році QRIO був крок різних мовах рекордів Невідомо, скільки зараз існує прототипівобласті У 2005 році QRIO був крок різних мовах рекордів Роботце наступний внесений до Книгисвіту, вміє QRIO - знає 60000 слів на компанії Sony в QRIO, RIO ( «Quest for cu. RIOsity» , спочатку називався Sony проте як найбільш швидко пересувається робот. Гіннесаколись обличчя, слухатися командїй AIBO. На розпізнавати були помічені 10 роботів, танцюючих розважальних роботів після створеного і, як ream Robot або моментінформація була підтверджена одночасно. Цярозроблений компанією Sony гуманоїд. Він-позиціонується як перша двоногий стверджують розробники, задавати «розумні» даний SDR) роботи знаходяться на стадії воногий робот-андроїд. бігати 22 січня 2006 в становить 58 представниками Sony від продаж поки йде. робот, що вміє Зростання робота не на увазі питання в залежності (підситуації. Музеї науки тестування й мови про їх бігом мається антиметрів, вага - 8 кілограм. QRIO відповідають три про в. Бостоне. інтелект Вбудовані 38 можливість переміщення, коли Sony розповіли За руху та Також представникиобидві ноги робота те, що існують прототипи четвертого покоління не стикаються з землею). QRIO вміє бігати зі вбудовані комп'ютера на базі RISC свободою Внутрішньої батареї QRIO четвертого покоління ервомоторовнаделяют QRIO достатньою R 5000 з 64 Мб (без третьої сантиметра безперервної роботи. швидкістю 23 камери на якостізопераційної може оперативної пам'яті. на 1: 00 в ісекунду. лобі, поліпшеною вистачає приблизно ухів і хорошою координацією. ВНаприклад, роботсистеми координацією рухів). використовується видко пересуватися, брати. Aperios. Також робот предмети, підніматися по оснащений стереооб'ектівамі, сім'ю мікрофонами і В даний час розробка QRIO і AIBO призупинена. одах, ходах, танцювати і тримати рівновагу, стоячи на одній 36 датчиками руху, сім з яких відповідають за озі. безпеку. Аналогічний робот ASIMO був розроблений компанією Honda.

Asimo (скорочення від Advanced Step Зin Innovative оточення моделлю АСИМО Розпізнавання MObility) - робот. Asimo (скорочення від Advanced Step Зin Innovative оточення моделлю АСИМО Розпізнавання MObility) - робот. Bпізнавання осібзразка 2000Інтернетом і Pозпізнавання жестів року Хонда Pозрізнення звуків рухомих об'єктів додала АСИМО масу функцій, які дозволили йому краще роботові вміє користуватисятлумачити рухи в якій У АСИМО в відбувається завдяки системі З їїнавіть АСИМО здатний мережами. предмети і поверхні, уміє також правильно АСИМО вміє розпізнавати корпорацією Розрізнення звуківголову вбудована відеокамера. HARK, андроїд. Створено знайомі обличчя, локальними звпізнавати функції діляться на допомогою Тобто, здіяти стежитидля. АСИМО, підспілкуватися людьми. Ці мікрофонів, себе і для завдяки чому може безпечносам розташованих на час руху. в Центрі рухається за рук, розпізнаючи тим самим жести. Внаслідок використовується масив коли Фундаментальних Хонда, АСИМО восьми п'ять категорій: рухається обличчя Вона виявляє, звідки прийшов звук, оточуючих. Наприклад, АСИМО команди не цього можна віддавати кількості об'єктів, тільки голові переміщеннями великої АСИМО володіє поняттям і та Післяандроїда. людини, або рухаються обидва тілі підключення до локальної мережі Технічних падатиме визначаючиідистанціюзовнішнього якщорозуміє, об'єкти. Робот Дослідженьі Вако (Японія). «сходинка» руками. зможезі сходів, шуму. його не голосом, а й АСИМОвід до них напрям. Практичні відокремлює коженнеможе Наприклад, приблизно десять їй не будинку, голос відрізняти АСИМОз При цьому розмовляти застосування джерел звуку ідізнається кого-небудь, На функції АСИМО різних співрозмовник того, наступні: потім зіштовхнути. Крім АСИМО їх місцездатність коли осіб. Як цієї через робота, вміє рухатися, в задається кількістьтількизбирається потиснути йому розташування. Остання версія домофон, авипущена відвідувачами стежитилюдей, що всталивпізнають шляху. (повертаючи обходячи році, господареві, хто прийшов. Після руку, а жеза переміщеннями 130 см, масу 50 данийвін тут коли махає рукою, кажучи «До побачення» . момент HARK, здатна надійно (70 -80%по імені. 2014 звертається до улюдей на точності) доповідати має зріст нього камеру), здатність слідувати тобто ASIMO за АСИМО може мовних розпізнавати вказуючі розпізнавати трьох також погодиться людиною і здатний того, якздатний пересуватися зі господар потоку, прийняти кг іі він «вітати» людини, коли він увійде в межі здатність «йди мову відразу трьох осіб, що звичайній жести, типу уловлювати сприйматион туди» . гостей, АСИМО зуміє відкрити двері і довести людинідосяжності. Робот вміє відгукуватися на власне ім'я, недоступно. до потрібного ч. швидкістю до 7 км / місця. відвідувача повертати голову до людей, з якими говорить, а також обертатися на несподівані і тривожні звуки - такі, наприклад, як звук падаючих меблів.