Корольов.pptx
- Количество слайдов: 24
Сергій Павлович Корольов Засновник радянської космонавтики, відомий вчений Підготував: Семенов Віктор, П 1 -11
1906 -1966 Народився в Україні у місті Житомирі. Дитячі роки та юність Корольова пов’язані з Україною: 1. До школи ходив у місті Ніжин 2. До гімназії у Києві 3. Продовжив навчання у гімназії Одеси 4. У 1924 році повертається до Києва.
Цікавість дитинства - небо Ще під час навчання в Одесі Корольов знайомиться з пілотами та приймає активну участь у авіаційному суспільному житті. У віці 16 років працював лектором лікбезу з авіаційної тематики.
Цікавість дитинства - небо Вже у віці 17 років самостійно створює проект бездвигунного літака К-5, який було офіційно захищено перед комісією та рекомендовано до будівництва.
Навчання у Москві У 1926 році Корольов їде навчатися до Московського вищого технічного училища. В цей же час він вже отримує славу молодого перспективного авіаконструктора.
Літаки Корольова
Неабиякі здібності Літак СК-3 був спецільно та вперше у СРСР розробленим для виконання фігур вищого пілотажу. Наприклад: мертвої петлі.
Від неба до зірок Ще молодий та гарячий, після спілкування з відомим вченим Костянтином Ціалковським, Корольов захоплюється космосом.
Від неба до зірок У Москві Корольов разом з однодумцями домагаються створенню громадської організації, яка займалася вивченням реактивного руху, а після цього навіть цілого інституту. Вони досягають величезних успіхів у ракетобудуванні.
Одні з перших ракет
Репресії. За крок до смерті У 1938 році Кольорова заарештовують із звинуваченням у шкідництві. Також заарештовують багатьох працівників його інституту. У вересні 1938 він йшов по розстрільному списку.
Репресії. За крок до смерті Проте вченому пощастило і замість розстрілу Корольова відправили до таборів.
Праця у таборах Рубати дерева людині з такими навичками як у Сергія Павловича Корольова – неправильно. Це розуміли й керівники СРСР. Тому з 1940 року Корольов працює над бомбардувальниками Пе-2 та Ту-2, одночасно створюючи проект реактивного перехоплювача.
Праця у таборах Саме захоплення реактивним рухом сприяє тому, що на Корольова звертають увагу і переводять до іншого табору примусової праці при авіазаводі. На новому місці вчений з ентузіазмом береться за покращення літаків.
Звільнення У 1944 році Корольова було звільнено з ув’язення за особистою вказівкою Сталіна. Такою високою була важливість вченого. Ще рік Корольов працював на цьому ж авіазаводі.
Розробка ракет Після війни Корольов на новому місці роботи береться за створення балістичних ракет, спочатку зенітного призначення, а потім вже з ядерною зброєю.
Ракета Р-7 Була першою міжконтинентальною балістичною ракетою. Саме на цій ракеті, розробки Корольова, до космосу було відправлено перший штучний супутник Землі.
Перший штучний супутник Землі
Перша людина у космосі Але на досягнутому Корольов не зупиняється. Він розробляє космічний корабель “Восток-1” на якому до космосу відправляється перша у світі людина – Юрій Олексійович Гагарін.
Земля - красива Відкривши людство космос – Корольов ще більше надихається.
Корабель “Восток-1”
Супутник? Людина у космосі? Це лише початок. Корольов продовжує розробки кораблів. Слідом за Гагаріним летять й інші космонавти. Ведеться розробка космічної станції! Розроблюється проект польоту до місяця!
Супутник? Людина у космосі? Це лише початок. Корольов продовжує розробки кораблів. Слідом за Гагаріним летять й інші космонавти. Ведеться розробка космічної станції! Розроблюється проект польоту до місяця!
Не усі плани геніального українця було втілено У 1966 році Сергій Павлович Корольов помирає від раку. Поховали вченого у Москві біля Кремля.