Розвиток туризму в Росії Виконала: студентка групи ТО-2

Скачать презентацию Розвиток туризму в Росії Виконала: студентка групи ТО-2 Скачать презентацию Розвиток туризму в Росії Виконала: студентка групи ТО-2

rosІya.ppt

 • Размер: 37.8 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 97

Описание презентации Розвиток туризму в Росії Виконала: студентка групи ТО-2 по слайдам

Розвиток туризму в Росії Виконала: студентка групи ТО-2 Морозова Марія Розвиток туризму в Росії Виконала: студентка групи ТО-2 Морозова Марія

 Офіційна назва : : Російська Федерація Столиця : : Москва Офіційна назва : : Російська Федерація Столиця : : Москва Площа : : 17098246 км² Населення : : 143 499 861 Валюта : : рубль Омивається : : Карське, Лаптєвих, Східно-Сибірське, Баренцове, Чукотське та Біле, Берингове, Охотське і Японське, Азовське, Балтійське, Чорне і Каспійське море-озеро Найбільші міста : : Москва, Санкт-Петербург, Волгоград, Перм, Уфа, Казань, Воронеж, Орськ, Омськ, Самара

 Золоте кільце Росії Сімейство туристичних маршрутів, що проходять по стародавніх російських Золоте кільце Росії Сімейство туристичних маршрутів, що проходять по стародавніх російських містах, в яких збереглися унікальні пам’ятки історії та культури. До Золотого кільця входять вісім основних міст — Сергієв Посад, Переславль-Залєський, Ростов Великий, Ярославль, Кострома, Іваново, Суздаль, Владимир і Москва

 Троїце-Сергієва Лавра (( Сергієв Посад ) найбільший монастир Росії, розташований у Троїце-Сергієва Лавра (( Сергієв Посад ) найбільший монастир Росії, розташований у центрі міста, на ріці Кончурі. Монастир чоловічий, заснований в XIV столітті преподобним Сергіем Радонезьким. Відігравав важливу роль у політичному житті Північно-східної Русі, був опорою російських правителів. Брав активну участь у боротьбі проти татаро-монгольського ярма.

 Музей іграшки унікальне сховище музейних цінностей: пам'яток стародавніх епох і сучасності. Музей іграшки унікальне сховище музейних цінностей: пам’яток стародавніх епох і сучасності. Він є найпершим музеєм цього профілю в Європі. Його місія — зібрати, зберегти і передати майбутнім поколінням тендітні предмети, дорогі дитячих сердець минулого і сьогодення. .

 Сергієво-Посадський державний історико-художній музей-заповідник є хранителем одного з найбільших зібрань російського мистецтва. Сергієво-Посадський державний історико-художній музей-заповідник є хранителем одного з найбільших зібрань російського мистецтва. Академік Лихачов назвав його «Ермітажем російської культури». Музей створений в 1920 році на основі художніх скарбів Троїце-Сергієвої Лаври Сьогодні колекція музею налічує понад 110 тис. Експонатів: ікони, середньовічні рукописи і стародруки, пам’ятки лицьового і орнаментального шиття, золотого та срібного справи, твори живопису, графіки, народного і сучасного декоративно-прикладного мистецтва.

 Природний парк «Скитські ставки» великий, доглянутий і дуже мальовничий парк, де Природний парк «Скитські ставки» великий, доглянутий і дуже мальовничий парк, де приємно гуляти в будь-яку погоду і в будь-якій компанії. Найчастіше сюди приходять з дітьми

 Музей праски (( Переславль-Залєський )) приватний музей підприємця Андрія Воробйова, який присвячений Музей праски (( Переславль-Залєський )) приватний музей підприємця Андрія Воробйова, який присвячений історії побутових прасок. У музейній колекції більше 200 прасок

 Будинок Берендея являє собою своєрідну культурно-розважальний майданчик з невеликим музеєм, сувенірним магазинчиком Будинок Берендея являє собою своєрідну культурно-розважальний майданчик з невеликим музеєм, сувенірним магазинчиком і стилізованим кафе. Основной упор робиться на інтерактивні заходи та екскурсії, під час яких учасникам в ігровій формі розповідають про особливості традиційного російського укладу, демонструють старовинні предмети побуту і представляють головного учасника подій — Берендея.

 Горицький Успенський монастир колишній православний монастир. На території монастиря розташований Переславль-Залеський державний Горицький Успенський монастир колишній православний монастир. На території монастиря розташований Переславль-Залеський державний історико-архітектурний і художній музей-заповідник. .

 Музей Олександра Невського  Приватний музей Олександра Невського відкрився в Переславлі Музей Олександра Невського Приватний музей Олександра Невського відкрився в Переславлі 6 грудня 2012 року в день пам’яті святого благовірного князя. Колекція музею невелика і розділена на кілька експозицій. Представлені експонати, вік яких сягає понад 700 років, дозволяють поринути в далеке минуле, уявити, як жили люди ще в XII-XIV століттях. Макети демонструють, як виглядав Переславль в XII-XIII століттях, у що були одягнені російські ратники, лицарі Тевтонського ордена, а також татаро-монголи.

 Ростовський кремль ( Ростов Великий )) колишня резиденція митрополита Ростовської єпархії, розташована Ростовський кремль ( Ростов Великий )) колишня резиденція митрополита Ростовської єпархії, розташована в центрі Ростова на березі озера Неро.

 Музей фініфті Фініфть — емаль, якою покривають візерунки на металевих виробах Музей фініфті Фініфть — емаль, якою покривають візерунки на металевих виробах і порцеляні. Музей унікального народного промислу — ростовської фініфті. Розташовується при фабриці «Ростовська фініфть».

 Музей Царівни-жаби перший казковий музей в місті Ростові Великому. Його відкриття Музей Царівни-жаби перший казковий музей в місті Ростові Великому. Його відкриття відбулося 23 березня 2012 року за гостьовому будинку «Царівна-жаба» , в будинку будівлі 1790 -х років, який належав ростовським купцям Малишевим.

 Музей історії міста Ярославля (Ярославль) Музей відкрився в 1985 році як філія Музей історії міста Ярославля (Ярославль) Музей відкрився в 1985 році як філія Ярославського історико-архітектурного музею-заповідника. У 1998 році він став самостійним муніципальним музеем. Музей розташовується в двоповерховій будівлі колишньої садиби купця Кузнєцова, що знаходиться в історичному центрі міста на Волзькій набережній.

 Музика і час приватний музей в місті Ярославлі. У музеї представлені дзвони Музика і час приватний музей в місті Ярославлі. У музеї представлені дзвони і дзвіночки, годинник, музичні інструменти, праски, самовари, музичні шкатулки, патефони, старовинні пластинки. Творець і директор музею — актор-фокусник і колекціонер Джон Мостославский. Музей відкрився в листопаді 1993 року і вважається першим приватним музеєм пострадянської Росії.

 Резиденція Государині Головною Масляної Країни єдиний інтерактивний музей подібної тематики в Росії. Резиденція Государині Головною Масляної Країни єдиний інтерактивний музей подібної тематики в Росії. Місто Ярославль є місцем проведення одного з найвідоміших російських свят — Масляної. Щорічно в Ярославлі проходить головна подія святкового тижня — Головна Масляна країни. Свято Масляної це цілий тиждень фольклорних подій: народних гулянь, пісень, танців, ігор і традиційної Російської кухні. Резиденція — частина унікального рубленого міста, відтвореного за кресленнями і збереженим кінофільмів, 1913 року, який був побудований на честь останнього візиту імператорської сім’ї і царя Миколи II в Ярославль.

 Церква Іоанна Предтечі в Толчкові один з найвідоміших пам'ятників ярославської архітектури. Об'єкт Церква Іоанна Предтечі в Толчкові один з найвідоміших пам’ятників ярославської архітектури. Об’єкт культурної спадщини (пам’ятка історії та культури) федерального значення.

 Костромська слобода (Кострома) Костромський архітектурно-етнографіч ний і ландшафтний музей-заповідник. Один з Костромська слобода (Кострома) Костромський архітектурно-етнографіч ний і ландшафтний музей-заповідник. Один з найстаріших музеїв під відкритим небом Росії.

 Лапа Парк Контактний зоопарк Лапа Парк. Територія вільного спілкування з тваринами «Лапа Лапа Парк Контактний зоопарк «Лапа Парк». Територія вільного спілкування з тваринами «Лапа Парк» розташований в тихому житловому секторі в межах міста. Серед мешканців зоопарку миші, єнот, канарки, шиншили і багато інших. Відвідувачі можуть потримати на руках і сфотографувати тварин.

 Іпатіївський монастир біля міста Костроми, между річкамі Волгою и Костромі. Храм Іпатіївський монастир біля міста Костроми, между річкамі Волгою и Костромі. Храм Закладення татарським мурзою Четом, родоначальником роду Годунова, Який втік Із Золотої Орди до Івана Калити и прийнять у Москві християнство під ім’ям Захарія. Перша згадка монастиря у літопісах — в 1432 году.

 Пам'ятник Івану Сусаніну монумент, споруджений в Костромі в 1851 році на честь Пам’ятник Івану Сусаніну монумент, споруджений в Костромі в 1851 році на честь легендарного подвигу під час Смутного часу.

 Іванівський зоопарк (Іваново) Нині в колекції зоопарку налічується понад 150 видів Іванівський зоопарк (Іваново) Нині в колекції зоопарку налічується понад 150 видів тварин і понад 800 примірників. Щорічно зоопарк відвідує майже 100 тисяч ивановцев і гостей міста.

 Музей першої Ради є підрозділом Іванівського державного історико-краєзнавчого музею імені Д. Г. Музей першої Ради є підрозділом Іванівського державного історико-краєзнавчого музею імені Д. Г. Буриліна.

 Будинок-музей родини Бубнова присвячений історії сім'ї Бубнова і окремо революціонера Андрія Сергійовича Будинок-музей родини Бубнова присвячений історії сім’ї Бубнова і окремо революціонера Андрія Сергійовича Бубнова; є підрозділом Іванівського державного історико-краєзнавчого музею імені Буриліна

 Їжак в тумані У 2015 році з'явилася нова визначна пам'ятка - пам'ятник Їжак в тумані У 2015 році з’явилася нова визначна пам’ятка — пам’ятник одного з найулюбленіших в Росії персонажів дитячих мультфільмів — «Їжачок в тумані» . Автор творіння — Володимир Волков

 Музей дерев'яного зодчества і селянського побуту (Суздаль) Музей дерев'яного зодчества дає уявлення Музей дерев’яного зодчества і селянського побуту (Суздаль) Музей дерев’яного зодчества дає уявлення не тільки про сільську архітектуру, але і про побут російських селян. Сюди перевезені хата селянина-середняка з с. Ількіно, двоповерховий будинок заможного селянина, хата з м. Каменєва, прикрашена багатим різьбленням.

 Музей воскових фігур це московський музей, вивезений зі столиці. Історія останнього Музей воскових фігур це московський музей, вивезений зі столиці. Історія останнього почалася з 1990 року, з маленькою виставки в Сокільниках. Та сама, перша московська виставка складалася всього з дев’яти фігур російських і радянських правителів. І сьогодні головна музейна експозиція називається «Історія Росії в особах» . Тут на площі 200 кв. м в трьох залах виставлені переважно вітчизняні персоналії за період з 9 століття по 20 століття.

 Архієрейські палати архітектурний комплекс, що сформувався протягом XV-XVIII ст. як житловий Архієрейські палати архітектурний комплекс, що сформувався протягом XV-XVIII ст. як житловий будинок для суздальських церковних владик. Основна будівля тісно пов’язане з собором, як в композиційному, так і в побутовому відношенні. В даний час в палатах розташований музей і ресторан.

 Золоті ворота (Владимир) Видатна пам'ятка давньоруської архітектури. Пам'ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Золоті ворота (Владимир) Видатна пам’ятка давньоруської архітектури. Пам’ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Побудовано в 1164 році при Володимирському князьові Андрю Боголюбському. Крім оборонних цілей ворота мали також і тріумфальний характер. Вони оформляли парадний вхід в найбагатшу князебоярську частина міста.

 Патріарший сад Є окрасою міста. Завдяки унікальному ландшафту та мікроклімату тут вдалося Патріарший сад Є окрасою міста. Завдяки унікальному ландшафту та мікроклімату тут вдалося створити багатющу колекцію рослин. За переказами, сад був закладений ще в другій половині XII ст. князем Андрієм Боголюбським, над ним височів княжий двір. Існує версія, що вишневі дерева, без яких зараз неможливо уявити Володимир, були привезені князем з Києва, а з ними — і традиція розбивати вишневі сади на князівських дворах і в монастирях

 Водонапірна вежа пам'ятник інженерно-технічної і промислової архітектури регіонального значення, музей. Будівля Водонапірна вежа пам’ятник інженерно-технічної і промислової архітектури регіонального значення, музей. Будівля була побудована в 1912 році за проектом С. М. Жарова і втратило свою утилітарну функцію до 1950 -их рр. в зв’язку з реконструкцією водонапірної системи міста. З 1975 р в башті розміщується експозиція «Старий Владимир» .

 Будинок-музей пряника Один з наймолодших музеїв міста Володимира. Мета - розповісти, Будинок-музей пряника Один з наймолодших музеїв міста Володимира. Мета — розповісти, що таке справжній російський пряник, відродити старовинні рецептури, відродити найдавніші російські традиції. У музеї представлена історія старовинних ласощів, що прийшла до нас через століття.

 Московський кремль (Москва) Найдавніша частина Москви, головний суспільно-політичний, духовно-релігійний і історико-художній Московський кремль (Москва) Найдавніша частина Москви, головний суспільно-політичний, духовно-релігійний і історико-художній комплекс столиці Росії, офіційна резиденція президента Російської Федерації.

 Красна площа головна площа Москви, розташована в центрі міста. Назва походить Красна площа головна площа Москви, розташована в центрі міста. Назва походить від давньоруського «красний» — гарний, красивий. Довжина площі 330 метрів, ширина 70 метрів. .

 Большой театр Державний академічний Большой театр Росії, Державний академічний театр опери Большой театр Державний академічний Большой театр Росії, Державний академічний театр опери та балету Росії, або просто Большой театр — найбільший в Росії та один з найвагоміших театрів опери та балету.

 Третьяковська галерея Всеросійське музейне об'єднання «Державна Третьяковська галерея» належить до найбільших Третьяковська галерея Всеросійське музейне об’єднання «Державна Третьяковська галерея» належить до найбільших музеїв світу. Тут знаходяться унікальне зібрання російських ікон, представлені роботами Андрія Рубльова, Феофана Грека і Діонісія. Найкращими творами Ореста Кипренського, Василя Тропініна, Віктора Васнецова, Олександра Іванова, Карла Брюллова представлений російський живопис початку XIX століття. У колекції галереї — найкращі твори передвижників Крамського, Перова, Маковського, Ге, Саврасова. Прикрасою зборів є зали Рєпіна, Сурікова, Левітана, Серова, Шишкіна, Верещагіна.

 Парк Горького Центральний парк культури і відпочинку імені Горького. Заснований Парк Горького Центральний парк культури і відпочинку імені Горького. Заснований 12 серпня 1928 року. У парку знімався епізод фільму «Діамантова рука» У 1987 році в парку знімався фінальний епізод фільму Сергія Соловйова «Асса» , коли група Кіно виконує пісню «Хочу перемен» . Для зйомок було організовано безкоштовний концерт в Зеленому театрі парку

 Державний універсальний магазин Великий торговий комплекс в центрі Москви, який займає цілий Державний універсальний магазин Великий торговий комплекс в центрі Москви, який займає цілий квартал Китай-міста і виходить головним фасадом на Красну площу. Будівля, побудована в псевдо-руському стилі, є пам’яткою архітектури федерального значення. Знаходиться в оренді до 2059 року біля російської компанії роздрібної торгівлі, яка спеціалізується на продажу предметів розкоші

 Державний музей образотворчих мистецтв імені А. С. Пушкіна Музейний комплекс, що володіє Державний музей образотворчих мистецтв імені А. С. Пушкіна Музейний комплекс, що володіє одним з найбільших в Росії художніх зібрань зарубіжного мистецтва. Сьогодні в його колекції знаходиться близько 700 тисяч творів різних епох, починаючи з Давнього Єгипту і античної Греції і закінчуючи початком XXI століття

 Воробйові гори Одне з найкрасивіших місць в Москві, традиційне місце для відвідин Воробйові гори Одне з найкрасивіших місць в Москві, традиційне місце для відвідин туристів. Високий правий берег Москви-ріки у всі часи привертав густим лісом, складним рельєфом і чудовою панорамою, що відкривається на річку. Воробйовими горами це місце називають з XV століття. Дружина Московського князя Василя I велика княгиня Софія Вітовтівна купила село у бояр Воробйових. Відтоді воно стало палацовим.

 Мавзолей Леніна Усипальня Володимира Леніна, провідника жовтневого перевороту і першого керівника Радянської Мавзолей Леніна Усипальня Володимира Леніна, провідника жовтневого перевороту і першого керівника Радянської держави. Після смерті Леніна на чолі комісії ЦВК СРСР з організації його похоронів був поставлений Дзержинський. Він наполіг на бальзамуванні тіла померлого вождя, під його керівництвом в найстисліші строки був побудований мавзолей.

 Меморіальний музей космонафтики Задум створення музею належав Головному конструктору ракетно-космічних систем С. Меморіальний музей космонафтики Задум створення музею належав Головному конструктору ракетно-космічних систем С. П. Корольова. Музей був урочисто відкритий 10 квітня 1981 року до 20 -річчя польоту в космос Ю. О. Гагаріна. У фондах музею дбайливо зберігаються зразки космічної техніки, особисті речі діячів ракетно-космічної галузі, архівні документи, кіно- і фотоматеріали, предмети нумізматики, філателії, філокартії і фалеристики, твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв

 Патріарші пруди  Загальна назва єдиного зі збережених до нашого часу Патріарші пруди Загальна назва єдиного зі збережених до нашого часу ставка, навколишнього його скверу і житлового мікрорайону. Назва «Патріарші пруди» у множині нагадує, що в цьому місці був не один, а кілька ставків. Весь парковий комплекс займає 2, 2 гектара, з яких доріжках і майданчикам відведено 6323 м², а зеленим насадженням — 7924 м². Площа самого ставка на сьогоднішній день становить 0, 0099 км. Дія роману Михайла Булгакова починається на Патріарших ставках

 Цар-дзвін великий бронзовий дзвін, відлитий російськими майстрами Іваном та Михайлом Маторіними Цар-дзвін великий бронзовий дзвін, відлитий російськими майстрами Іваном та Михайлом Маторіними у 1733 -1735 роках на Гарматному дворі за указом імператриці Анни Іванівни. Пам’ятка московського ливарного мистецтва XVIII століття.

 Казанський собор православний храм перед монетним двором на розі Червоної площі і Казанський собор православний храм перед монетним двором на розі Червоної площі і Микільської вулиці в Москві. Головний престол освячений на честь Казанської ікони Божої Матері

 Робітник і колгоспниця видатний пам'ятник монументального мистецтва, «ідеал і символ радянської Робітник і колгоспниця видатний пам’ятник монументального мистецтва, «ідеал і символ радянської епохи» , що являє собою динамічну скульптурну групу з двох фігур з піднятими над головами серпом і молотом. Автор — Віра Мухіна. Висота близько 25 м

 Парк Сокольники парк на території району Сокольники на північному сході Москви. У Парк Сокольники парк на території району Сокольники на північному сході Москви. У парку знаходиться ряд спортивних об’єктів, найбільші з них — фізкультурно-оздоровчий комплекс «Сокольники» , центр спортивних розваг на відкритому повітрі «Лідер» , тенісний містечко. Організований прокат веломобілів, велосипедів, Сегвея і різного спортивного інвентарю. Є зони активного відпочинку: скейт-парк, скалодром, найбільша в Москві крита картингова траса з треком завдовжки 450 м, зона активного відпочинку «Панда. Парк» .

 Музей Матрьошки є філією Фонду народних промислів. Почав свою роботу нещодавно, в Музей Матрьошки є філією Фонду народних промислів. Почав свою роботу нещодавно, в 2001 році, але перша матрьошка, яка називається «Мотря» або «Матрьошка» була зроблена саме в цій будівлі понад 100 років тому. Нехитра, яскрава, весела матрьошка стала одним з головних національних символів Росії.

 ВДНГ Виставка досягнень народного господарства - це найбільший багатофункціональний виставково-конгресовий і рекреаційний ВДНГ Виставка досягнень народного господарства — це найбільший багатофункціональний виставково-конгресовий і рекреаційний комплекс Москви, який займає територію понад 235 гектарів. Щорічно його відвідують понад 20 мільйонів москвичів і гостей століци. Сьогодні ВДНГ повертає статус найкращого виставковому майданчику країни і самого популярного рекреаційно-освітнього центру, де можна не тільки добре відпочити, але й отримати нові знання. Їх унікальним джерелом, звичайно, є сама Виставка досягнень народного господарства, що працює як Музей під відкритим небом.

 Москваріум відкритий океанаріум, побудований в Москві на території ВДНГ і розташований Москваріум відкритий океанаріум, побудований в Москві на території ВДНГ і розташований біля павільйону «Космос» . Океанаріум був побудований в рамках програми реставрації та комплексного розвитку території ВДНГ.

 Ермітаж (Санкт-Петербург) один із найбільших у світі художніх і культурно-історичних музеїв. Виник Ермітаж (Санкт-Петербург) один із найбільших у світі художніх і культурно-історичних музеїв. Виник в 1764 як приватне зібрання Катерини II. Містить колекції пам’ятників культур Стародавнього та Далекого Сходу, Давнього Єгипту, Античності та Середньовіччя, мистецтва Західної і Східної Європи, археологічних та мистецьких пам’яток Азії, слов’янської культури VIII — XIX століть.

 Храм Спаса-на-Крові православний меморіальний однопрестольний храм в ім'я Воскресіння Христового; споруджений в Храм Спаса-на-Крові православний меморіальний однопрестольний храм в ім’я Воскресіння Христового; споруджений в пам’ять того, що на цьому місці 1 березня 1881 року в результаті замаху був смертельно поранений імператор Олександр II (вираз на крові вказує на кров царя). Храм був споруджений як пам’ятник царю-мученику на кошти, зібрані по всій Росії.

 Невський проспект головна магістральна дорога Санкт-Петербурга. Завдовжки 4, 5 км, Невський проспект головна магістральна дорога Санкт-Петербурга. Завдовжки 4, 5 км, простягається від Адміралтейського проспекту до площі Олександра Невського

 Казанський собор один з найбільших православних храмів Санкт-Петербургу. Кафедральний собор міста. Казанський собор один з найбільших православних храмів Санкт-Петербургу. Кафедральний собор міста. Довгий час був місцем зберігання однієї з головних святинь Російської Церкві — ікони Казанської Божої Матері, знайденою за Івана Грозного незабаром після завоювання Казані

 Маріїнський театр опери та балету в Санкт-Петербурзі, один із найвідоміших російських театрів. Маріїнський театр опери та балету в Санкт-Петербурзі, один із найвідоміших російських театрів. Веде свою історію від заснованого в 1783 за наказом імператриці Катерини Власне Маріїнський театр, названий так по імені дружини Олександра ІІ імператриці Марії Олександрівни, відкрився 2 жовтня 1860 року оперою Михайла Глінки «Життя за царя» .

 Літній сад палацово-парковий ансамбль в історичному центрі Санкт-Петербурга, що виник на Літній сад палацово-парковий ансамбль в історичному центрі Санкт-Петербурга, що виник на початку 18 ст. і змінювався згідно з панівною модою протягом трьох століть. Засновником саду був російський цар Петро І

 Музей Фаберже приватний музей в Санкт-Петербурзі, розташований в Палаці Наришкіних-Шувалових. Музей Фаберже приватний музей в Санкт-Петербурзі, розташований в Палаці Наришкіних-Шувалових. Володіє унікальними зборами російського ювелірного та декоративно-прикладного мистецтв XIX-XX ст. Найбільш відомі предмети в колекції музею — 9 імператорських великодніх яєць, створених фірмою Карла Густава Фаберже. У колекції музею, в тому числі, знаходиться перше і останнє з імператорських яєць.

 Мідний вершник кінний пам’ятник Петру І у Санкт-Петербурзі, споруджений 1782 року Мідний вершник кінний пам’ятник Петру І у Санкт-Петербурзі, споруджений 1782 року з нагоди сторіччя від часу сходження Петра І на престол Російської імперії. Це перший кінний пам’ятник у Росії та найвідоміший монумент Петра І.

 Канал Грибоєдова канал в Санкт-Петербурзі, що бере початок від річки Мийки у Канал Грибоєдова канал в Санкт-Петербурзі, що бере початок від річки Мийки у Марсового поля і впадає в Фонтанку у Мало-Калінкіна мосту. Довжина каналу становить 5 км, ширина — 32 м, глибина — до 3, 5 м

 Михайлівський замок колишній імператорський палац в центрі Санкт-Петербурга, на рубежі XVIII-XIX століть Михайлівський замок колишній імператорський палац в центрі Санкт-Петербурга, на рубежі XVIII-XIX століть побудований як замок на воді на замовлення імператора Павла I і став місцем його смерті. Ця будівля — найбільший архітектурний пам’ятник, завершальний собою історію петербурзького зодчества XVIII століття

 Будиночок Петра I перша споруда в Санкт-Петербурзі, літнє житло царя Петра I Будиночок Петра I перша споруда в Санкт-Петербурзі, літнє житло царя Петра I в період з 1703 по 1708 роки. Цей невеликий дерев’яний будиночок був побудований солдатами-теслями всього за три дні У 1930 році в будиночку був відкритий музей, де представлені артефакти тієї епохи і справжні речі самого Петра.

 Дворцовий міст розвідний міст через річку Неву (Велику Неву). Поєднує центральну Дворцовий міст розвідний міст через річку Неву (Велику Неву). Поєднує центральну частину міста (Адміралтейський острів) і Васильєвський острів. Один із символів міста.

 Музей Мамонта (Якутськ) Всесвітній Музей мамонта був створений в 1991 році. Музей Музей Мамонта (Якутськ) Всесвітній Музей мамонта був створений в 1991 році. Музей активно займається науково-дослідницькою роботою, виконує міжнародні та республіканські наукові проекти за унікальними знахідками, організовує польові роботи на місцезнаходження мамонтової фауни.

 Музей музики і фолькльору народів Якутії У зборах музею зберігаються унікальні зразки Музей музики і фолькльору народів Якутії У зборах музею зберігаються унікальні зразки якутських народних музичних інструментів, створені знавцями старовини, які викликали великий інтерес і стали зразками для сучасної якутської музичної культури. У фонді фольклорних аудіозаписів зберігаються матеріали експедиційних зборів співробітників музею, науковців-фольклористів, фольклорних концертів. Фонд грамзаписів містить одиничні екземпляри серійних випусків грамплатівок з виконанням народного епосу саха — олонхо, якутських народних пісень.

 Пам'ятник Каріна і Найда На привокзальній площі аеропорту Якутська встановлена скульптура, Пам’ятник Каріна і Найда На привокзальній площі аеропорту Якутська встановлена скульптура, присвячена порятунку 4 -річної Каріни Чікітовой. Дівчинка вижила після 11 днів поневірянь по тайзі. Врятуватися їй допоміг вірний друг, щеня по кличці Найда, яке побігло в ліс за маленькою господинею і зігрівало її своїм тілом в холодні ночі.

 Хабаровський краєзначий музей ім. Н. І. Гродеково (Хабаровськ) Хабаровський краєзнавчий музей заснований Хабаровський краєзначий музей ім. Н. І. Гродеково (Хабаровськ) Хабаровський краєзнавчий музей заснований в 1894 році Приамурським генерал-губернатором М. І. Гродеково. У фондах музею зберігаються великі природно-наукові, ентомологічні, етнографічні, археологічні колекції; зібрані рідкісні книги, ордена і медалі, монети, паперові банкноти, предмети техніки і побуту.

 Острів Попова (Владивосток) невеликий острів в затоці Петра Великого Японського моря. Острів Попова (Владивосток) невеликий острів в затоці Петра Великого Японського моря. Названий на честь адмірала Андрія Олександровича Попова. Існує легенда, що у 1880 -их роках бухта Алексєва була базою для піратів, а під час війни сам острів був «жіночою зоною» .

 Владивостокська фортеця комплекс унікальних довготривалих оборонних споруд, побудований в кінці XIX - Владивостокська фортеця комплекс унікальних довготривалих оборонних споруд, побудований в кінці XIX — початку XX століття у Владивостоці і його околицях. При будівництві був врахований досвід Російсько-японської війни, тому фортеця є найбільш укріпленої з усіх фортець, що будувалися і перебудовувалися в даний час.

 Музей бурштину (Калінінград) Музей бурштину був створений в Калінінграді тому, що недалеко, Музей бурштину (Калінінград) Музей бурштину був створений в Калінінграді тому, що недалеко, в селищі Янтарному, знаходиться найбільше (з розвіданих) родовище балтійського самоцвіту — понад 90% світових запасів

 Бранденбурзькі ворота одні з семи збережених міських воріт Калінінграда. Розташовані у Бранденбурзькі ворота одні з семи збережених міських воріт Калінінграда. Розташовані у закінчення вулиці Багратіона, що переходить далі в вулицю Суворова (колишня Берлінська), на кордоні історичного міського району «Хаберберг» . Бранденбурзькі ворота — єдині міські ворота Калінінграда, які досі використовуються за прямим призначенням.

 Музей Світового океану перший в Росії комплексний мариністичний музей. Має експозиції, Музей Світового океану перший в Росії комплексний мариністичний музей. Має експозиції, присвячені судноплавству, морській флорі і фауні, геології та гідрології світового океану, а також мариністичного бібліотеку і діюча екологічна станцію.

 Кафедральный собор недіючий кафедральний собор, розташований в історичному районі міста Калінінграда – Кафедральный собор недіючий кафедральний собор, розташований в історичному районі міста Калінінграда – Кнайпхоф. В даний час собор є одним із символів міста Калінінграда. Служби в соборі не проводяться, будівля використовується для розміщення музейних експозицій та проведення концертів. Діють євангельська і православна каплиці.

 Замок Кенігсберг замок Тевтонського ордену в Кенігсберзі (Калінінград), званий також Королівським замком. Замок Кенігсберг замок Тевтонського ордену в Кенігсберзі (Калінінград), званий також Королівським замком. Закладено 1255 року чеським королем Оттокаром II Пржемислом. Поряд з Кафедральним собором був найважливішою і найдавнішою пам’яткою міста

 ПОДІЄВИЙ ТУРИЗМ ПОДІЄВИЙ ТУРИЗМ

 Свято Літа “ Ысыхак ” (” ( Якутія) 21 -22 червня Свято Літа “ Ысыхак ” (” ( Якутія) 21 -22 червня

 Міжнародний фестиваль «Мода і стиль у фотографії» (Москва) (з 27 Міжнародний фестиваль «Мода і стиль у фотографії» (Москва) (з 27 січня по 26 лютого)

 Всеросійський Військово-історичний фестиваль «День Бородіна» (Бородіно) (3 -4 вересня) Всеросійський Військово-історичний фестиваль «День Бородіна» (Бородіно) (3 -4 вересня)

 Військово-історичний фестиваль «Поле Куликове» (Тульська обл) (третя неділя вересня) Військово-історичний фестиваль «Поле Куликове» (Тульська обл) (третя неділя вересня)

 Міжнародний фольклорний фестиваль «Світове село» (Рощино) (серпень) Міжнародний фольклорний фестиваль «Світове село» (Рощино) (серпень)

 Кінно-театралізованого шоу (лицарський турнір) в замку «Левова голова» (Сукко) Кінно-театралізованого шоу (лицарський турнір) в замку «Левова голова» (Сукко)

 Кінофестиваль «Кінотавр» (Сочі) 4 червня Кінофестиваль «Кінотавр» (Сочі) 4 червня

 Міжнародний фестиваль квітів (Санкт-Петербург) Міжнародний фестиваль квітів (Санкт-Петербург)

 Курорти Росії Курорти Росії

 ““ Аси” бальнеотерапевтичний передгірний курорт лісової зони в Белорецкому районі Башкортостану. ““ Аси” бальнеотерапевтичний передгірний курорт лісової зони в Белорецкому районі Башкортостану. Розташований в селі Аси. Біля курорту розташована гірськолижна траса «Аси-Тау»

 «Чехово» Кліматокумисолікувальний курорт. Курорт розташований на схилах Бугульминско-Белебеевско й височини «Чехово» Кліматокумисолікувальний курорт. Курорт розташований на схилах Бугульминско-Белебеевско й височини на висоті 280 м. Зима помірно-холодна, середня температура січня становить -15 ° C. Літо тепле, сухе з переважанням сонячної погоди. Середня температура липня +19 ° С. Основні природні лікувальні фактори — клімат і кумис.

 Всесезонний гірськолижний курорт «Архиз» сучасний всесезонний туристично-рекреаційний курорт, що поєднує зимові Всесезонний гірськолижний курорт «Архиз» сучасний всесезонний туристично-рекреаційний курорт, що поєднує зимові та літні види туризму

 ““ Лаура” лижно-біатлонний комплекс у Адлерському районі Сочі, на якому проходили змагання ““ Лаура” лижно-біатлонний комплекс у Адлерському районі Сочі, на якому проходили змагання з біатлону та лижних гонок в рамках зимових Олімпійських ігор 2014 року,

 «Сніжком» перший в Росії всесезонний гірськолижний комплекс, розташований в мікрорайоні «Сніжком» перший в Росії всесезонний гірськолижний комплекс, розташований в мікрорайоні Павшінская заплава міста Красногорська.

 ““ Аршан” Бальнеологічний і гірничо-кліматичний курорт. ““ Аршан” Бальнеологічний і гірничо-кліматичний курорт.

 ““ Анапа” Кліматичний і бальнеологічний курорт на березі Чорного моря, переважно ““ Анапа” Кліматичний і бальнеологічний курорт на березі Чорного моря, переважно дитячий.

 ““ Геленджик ”” курорт на Чорноморському узбережжі Кавказу. ““ Геленджик ”” курорт на Чорноморському узбережжі Кавказу.

 ““ Кисловодськ” Бальнеологічний курорт. Входить до складу еколого-курортного регіону Кавказькі Мінеральні ““ Кисловодськ” Бальнеологічний курорт. Входить до складу еколого-курортного регіону Кавказькі Мінеральні Води

 ““ П'ятигорськ” Бальнеологічний курорт з радіоактивними мінеральними джерелами ““ П’ятигорськ” Бальнеологічний курорт з радіоактивними мінеральними джерелами

 ““ Сочі” Всього в Сочі понад 400 установ сфери туризму: 35 ““ Сочі” Всього в Сочі понад 400 установ сфери туризму: 35 баз відпочинку, 16 гостьових будинків, 86 готелів, 4 будинки відпочинку, 17 здравниць, 49 готелів, 76 пансіонатів, 84 санаторії і 3 туристичні бази

 Проблеми розвитку туризму Відсутність реальної державної підтримки Невдала пропаганда Невдале брендування Слабкий Проблеми розвитку туризму Відсутність реальної державної підтримки Невдала пропаганда Невдале брендування Слабкий розвиток провінційного туризму «Феодальна роздробленість» Слабкий розвиток спеціалізованих видів туризму

Дякую за увагу Дякую за увагу