Розвиток Кинематографу у 20-30 роки XX ст.pptx
- Количество слайдов: 16
РОЗВИТОК КИНЕМАТОГРА ФУ У 20 -30 РОКИ XX СТ. Презентація Мурин Юлії Учениці 10 -ю класу
Перший звуковий фільм з'явився 6 жовтня 1927 року Перший кольоровий фільм вийшов 28 червня 1935
БРАТИ ЛЮМ'ЄР Брати знімали різноманітні документальні фільми, які проте тривали лише декілька хвилин. Один з найвідоміших їхніх фільмів називається «Прибуття потягу на вокзал Ла-Сьота»
У роки Першої Світової війни центр світової кінопромисловості перемістився в американський Голлівуд у сонячній Каліфорнії. До речі, знак Голлівуду був створений як реклама у 1923 р. , але він став настільки популярним, що став фірмовим знаком кіноіндустрії США.
Екрани всього світу заповнила продукція голлівудських студій. Це були фільми, різні за жанрами, стилями і якістю. Різної був і їх спрямованість: музично-розважальна, сімейнопобутова, гостро соціальна. Серед останніх фільм Е. Штрогейма «Жадібність» , антивоєнний фільм К. У. Віцера «Великий парад» . Фільм «Жадібність»
ЧАРЛІ ЧАПЛІН Він виріс у Лондоні в безпросвітній убогості. У 1897 році почав виступати на сцені. Під час турне його водевільною групи по Америці в 1912 році йому запропонували знятися в кіно. Вже в другій його картині «Дитячі автомобільні гонки» (1914) він створив образ волоцюги, якого він дотримувався в багатьох своїх фільмах.
Незабаром Чаплін почав ставити картини, в яких знімався сам: «Вогні великого міста» «Золота лихоманка» «Малюк»
Поступово на перший план у західному кінематографі виходять психологічна глибина характеру, поетичне відображення життя, спроба вирішення проблем «середнього класу» , все глибше проявляються демократичні тенденції. Серед кращих фільмів 30 -х років: «Під дахами Парижа» (реж. Клеер, Франція), «Життя належить нам» (Ж. Ренуар, Франція). «Під дахами Парижа»
АЛЬФРЕД ХІЧКОК «Шантаж» 1929 р. «Леді зникає» 1938 р.
Дж. Форд «Грона гніву» Чарлі Чаплін «Нові часи»
ОСКАР З метою заохочення найбільш високохудожніх робіт американською Академією кіномистецтва в 1927 році була заснована спеціальна щорічна премія за кращий фільм року (окремо за режисуру, акторську майстерність, роботу оператора, сценарій і т. д. ), що отримала назву премії «Оскара» . v Ця статуетка висотою 32, 5 см, покрита 10 -ти каратним золотом.
ВІДНЕСЕНІ ВІТРОМ Стрічка знята за однойменним романом Маргарет Мітчелл, вона отримала одразу 10 «Оскарів» , а потім протягом 25 років утримувала перше місце за касовими зборами.
Головні ролі виконали: Вів'єн Лі Кларк Гейбл
ВІВ'ЄН ЛІ Вівіан Мері Хартлі з'явилася на світ 5 листопада 1913 в індійському містечку Дарджілінг, біля самого підніжжя Гімалаїв. Батько Вівіан, містер Ернст Хартлі служив в Індії біржовим маклером Британській компанії. У дитинстві Вівіан чарували казки. Кіплінга, казки та легенди. Пристрасть до театру передалася їй від батька - він грав в аматорських виставах. Але в сім років її життя в Індії закінчилася - за наполяганням матері Вівіан відвезли до Англії. У 18 років Вівіан вступила до Королівської Академії драматичного мистецтва в Лондоні.
В той же час вона познайомилася з респектабельним юристом, випускником Кембриджа, 32 -річним Гербертом Лі Холманом. . 20 грудня 1932 вони побралися, 12 жовтня 1933 Вівіан народила дочку - Сюзанну Холман. Проте зберегти сім’ю їм не вдалось. 30 серпня 1940 року вона одружилась з Лоуренсом Олів’є, що був відомим актором театру і кіно, а також продюсером. Вів’єн з Лоуренсом Олів’є
8 липня 1967 у всіх лондонських театрах на кілька миттєвостей все завмерло, всі схилили голови перед однією з легендарних акторок ХХ століття. Вона зіграла леді Гамільтон і Клеопатру, леді Макбет і Анну Кареніну, Антігону і Скарлетт О'Хара. Вів’єн Лі у 1958 р.