Скачать презентацию Реферат на тему СУЧАСНІ ШВИДКІСНІ ПОТЯГИ країн світу Скачать презентацию Реферат на тему СУЧАСНІ ШВИДКІСНІ ПОТЯГИ країн світу

80725.ppt

  • Количество слайдов: 10

Реферат на тему: СУЧАСНІ ШВИДКІСНІ ПОТЯГИ країн світу Підготував майстер в-н. Шляховий Л. М. Реферат на тему: СУЧАСНІ ШВИДКІСНІ ПОТЯГИ країн світу Підготував майстер в-н. Шляховий Л. М.

Acela Express Технічна характеристика: американський пасажирський швидкісний поїзд, який належить фірмі Amtrak. Його максимальна Acela Express Технічна характеристика: американський пасажирський швидкісний поїзд, який належить фірмі Amtrak. Його максимальна швидкість становить 150 миль/год (240 км/год), хоча середня швидкість удвічі нижче, і він є практично єдиним високошвидкісним поїздом на американському континенті. При цьому Acela експлуатується на звичайних (але реконструйованих) лініях, у зв'язку з чим потяг обладнаний пристроями для нахилу кузова, що дозволяє краще вписуватися на високій швидкості в криві малого радіуса.

Технічна характеристика: AGV швидкісні потяги 4 -го покоління компаніїAlstom, які передбачається використовувати у Франції Технічна характеристика: AGV швидкісні потяги 4 -го покоління компаніїAlstom, які передбачається використовувати у Франції замість теперішніх TGV. На відміну від TGV, рухомих електровозами, розташованими по кінцях поїзда, у AGV двигуни знаходяться підлогою пасажирських вагонів. Цей принцип використовується в звичайних електричках і в швидкісних поїздах, таких, як німецький Velaro, японський. Shinkansen та італійський Pendolino, але в AGV вперше вдалося поєднати цей підхід з розташуванням моторних візків не під самими вагонами, а під зчленуваннями між ними.

British Rail Class 390 (також відомий під назвою Pendolino) — британський швидкісний електропоїзд, вироблений British Rail Class 390 (також відомий під назвою Pendolino) — британський швидкісний електропоїзд, вироблений французькою компанією Alstom. Всього було збудовано 57 поїздів цього типу. Експлуатується компанією Virgin Trains.

CRH 3, пізніше отримав назву CRH 3 A, з грудня 2010 року CRH 3 CRH 3, пізніше отримав назву CRH 3 A, з грудня 2010 року CRH 3 C швидкісний поїзд розроблений німецькою компанією. Siemens на базі Siemens Velaro спеціально для Китаю. [2]. Перші три поїзди були вироблені в Німеччині, інші зібрані в Китаї з використанням німецьких комплектуючих. CRH 3 з шириною 3, 26 метра дозволяє розмістити в першому класі місця за формулою 2+2 місця і 2+3 в другому. Восьмивагонний поїзд вміщує 601 особу.

Eurostar Italia — мережа італійських швидкісних поїздів, яка керується державними залізницями Італії через дочірнє Eurostar Italia — мережа італійських швидкісних поїздів, яка керується державними залізницями Італії через дочірнє товариство Trenitalia. Назва Eurostar використовується за ліцензією компанії Iveco, що володіє торговою маркою і використала її як назву однієї зі своїх вантажівок. Незважаючи на ідентичну назву, Eurostar Italia не має відношення до однойменного поїзда, що курсує тунелем під Ла-Маншем.

ICE 1 — перший серійний німецький швидкісний електропоїзд сімейства ICE. В 1991 році він ICE 1 — перший серійний німецький швидкісний електропоїзд сімейства ICE. В 1991 році він почав здійснювати рейси по залізницях Німеччини з максимальною швидкістю 280 км/год. Поїзд складається з двох головнихмоторних (BR 401), і 12 -14 причіпних вагонів (BR 801– 804). Іноді до їх складу включаються вагони від ICE 2 (вагони ICE 1 і ICE 2 сумісні між собою). Один з 60 побудованих поїздів був знищений в результаті катастрофи під Ешеде. Решта поїздів у період з 2005 по 2008 рік пройшли ремонт з продовженням терміну служби, що дозволило їм залишитися в роботі ще 10 -15 років.

Korea Train Express (KTX) — швидкісна залізнична система компанії Korail в Південній Кореї. Будівництво Korea Train Express (KTX) — швидкісна залізнична система компанії Korail в Південній Кореї. Будівництво розпочалося з першої черги швидкісної лінії з Сеула в Пусан в 1992 році. Надалі проект був розділений на дві фази і включив також розвиток існуючих ліній і будівництво додаткової гілки з Сеула в Мокпхо. Технологія, використана при запуску KTX, була заснована на французькій системі TGV, проте незабаром імпортні технології отримали розвиток в Кореї. [1] Після здачі в експлуатацію першої черги проекту рух поїздів розпочався 1 квітня 2004 року. В перші роки експлуатації обсяг перевезень і доходи не виправдали очікувань, однак вже з 2007 року лінія стала приносити прибуток, а кількість перевезених пасажирів перевищила 100 000 осіб за день.

RENFE AVE S 103 - швидкісний поїзд розроблений німецькою компанією Siemens на базі Siemens RENFE AVE S 103 - швидкісний поїзд розроблений німецькою компанією Siemens на базі Siemens Velaro спеціально для Іспанії. Поїзди експлуатує компанія AVE якою керує державна залізнична компанія RENFE.

Сапсан (Siemens Velaro RUS) — високошвидкісний електропоїзд (з сімейства електропоїздів Velaro виробництва компанії Siemens Сапсан (Siemens Velaro RUS) — високошвидкісний електропоїзд (з сімейства електропоїздів Velaro виробництва компанії Siemens AG), придбаний ВАТ «РЖД» для експлуатації на російських швидкісних залізницях. Названий на честьсокола-сапсана (Falco peregrinus). Розроблено компанією Siemens спеціально для Росії.