Скачать презентацию RALPH LAUREN ІСТОРІЯ УСПІХУ Кейс студентки І курсу Скачать презентацию RALPH LAUREN ІСТОРІЯ УСПІХУ Кейс студентки І курсу

Презентация 2.pptx

  • Количество слайдов: 23

RALPH LAUREN ІСТОРІЯ УСПІХУ Кейс студентки І курсу РЗГ 2 група Удод Софії RALPH LAUREN ІСТОРІЯ УСПІХУ Кейс студентки І курсу РЗГ 2 група Удод Софії

ПРО ЗАСНОВНИКА Легендарна американська марка була засновану у 1967 році. Її засновником став Ральф ПРО ЗАСНОВНИКА Легендарна американська марка була засновану у 1967 році. Її засновником став Ральф Лоурен ( при народжені Лившиц) у Нью Йорці у 1939 р у родині емігрантів з РС.

ЗАСНУВАННЯ Історія бренду почалась з 1967, коли молодий модельєр вирішив створити новий фасон краваток. ЗАСНУВАННЯ Історія бренду почалась з 1967, коли молодий модельєр вирішив створити новий фасон краваток. На той час у Америці були популярні такі тонкі відомі моделі, як "краваткаоселедець". Натомість, автору прийшла принципово нова ідея створення сучасної широкої краватки.

Спочатку, нова модель не користувалася особливим попитом на ринку, проте молодий дизайнер був впевнений, Спочатку, нова модель не користувалася особливим попитом на ринку, проте молодий дизайнер був впевнений, що обов'язково на його товар знайдеться покупець. У тому ж році Лоурен пішов з власнонамальованими ескізами до фірми, де колись працював (Rivetz&Co) де юнакові відмовили у допомозі, спираючись на відсутність досвіду. Проте, вже через місяць на призентації "молодих дизайнерів" його побачили інвестори й погодилися вкласти гроші у новизну (50 тис. $)

У 1969 Ральф Лоурен відкриває власний відділ у престижному універмазі Bloomingdale’s, який замовив у У 1969 Ральф Лоурен відкриває власний відділ у престижному універмазі Bloomingdale’s, який замовив у молодого дизайнера велику партію широких краваток(1200 штук). Спочатку, після відкриття, були запропоновані лише краватки та чоловічий одяг. Після набуття клієнтури у 1971 р запускається жіноча лінія одягу.

Через те, що дизайнер був недостатньо компітентним у сфері бізнесу, то у 1973 р Через те, що дизайнер був недостатньо компітентним у сфері бізнесу, то у 1973 р компанія була на межі банкротства. Ситуацію врятував молодий інвестор Пітер Сміт, що став фанатом стилю и бренду.

КОНЦЕПЦІЯ БРЕНДУ Сам дизайнер казав, що він не просто створює одяг, а втілює у КОНЦЕПЦІЯ БРЕНДУ Сам дизайнер казав, що він не просто створює одяг, а втілює у реальність мрії своїх клієнтів. У період розквіту бренду головною мрією американської аристократії була невимушена й не показова розкошність у гардеробі. Світське життя - це не лише світські раути, а й невід'ємне заняття вишуканим кінним спортом - поло або гольф. А для цих видів спорту була потрібна спеціальна уніформа.

ФУТБОЛКИ ПОЛО У 1972 р Ральф Лоурен створює спеціальний фасон футболки, щоб та підкреслювала ФУТБОЛКИ ПОЛО У 1972 р Ральф Лоурен створює спеціальний фасон футболки, щоб та підкреслювала спортивну фігуру клієнта, була зручною під час гри, не видавала слідів від поту. Так була створена перша колекція футболок поло. Вона складалася с 24 відтінків. Саме ці речі стали візитковою карткою бренду.

ДИЗАЙНЕР У ВЛАСНОМУ ВИРОБІ ДИЗАЙНЕР У ВЛАСНОМУ ВИРОБІ

ОСОБИСТИЙ СТИЛЬ Окрім загальновідомих поло, у 1985 р дизайнер ввів у маси так званий ОСОБИСТИЙ СТИЛЬ Окрім загальновідомих поло, у 1985 р дизайнер ввів у маси так званий "стиль американської провінції". На створення першої колекції у стилі кантрі кутурьє надихнула американська мрія. За головну ідею був взятий одяг, у якому аристократи проводять час у заміських котеджах. Образи доповнювали ковбойські черевики, шляпки, бахрома.

ОСОБИСТИЙ ПОКРІЙ СОРОЧКИ Перша жіночка колекція з'явилася у 1971. Головною ідею стало те, щоб ОСОБИСТИЙ ПОКРІЙ СОРОЧКИ Перша жіночка колекція з'явилася у 1971. Головною ідею стало те, щоб підкреслити чоловічий початок у жінці. Для цього модельєр використав звичайну чоловічу сорочку просто крою, що не підкреслює талію. С того часу, чоловіча сорочка на тілі жінки вважається символом сексуальності.

РАЛЬФ ЛОУРЕН ЯК БРЕНД Модний будинок Ральф Лоурен відомий не лише вищеоповіданим речам • РАЛЬФ ЛОУРЕН ЯК БРЕНД Модний будинок Ральф Лоурен відомий не лише вищеоповіданим речам • Перший парфюм, що був створений у 1978 р • Серія меблів та аксесуарів для будинку у 1983 р • "Медвежа Поло" у 1991 р

З 1986 р дизайнер тричі отримував премію CFDA Designer of the Year. А в З 1986 р дизайнер тричі отримував премію CFDA Designer of the Year. А в 1992 р отримав нагороду від Council of Fashion за високі досягненні в індустрії моди. Цей бренд не сумнівно є дорогим й показником якості, вказує на високий статус власника й гарний смак. Проте, з 1999 р компанія випускає серію одягу prat-a-porter. Ця серія істотно відрізняється вартістю та менш вдалим дизайном.

КОНФЛІКТИ З ІНШИМИ БРЕНДАМИ Як і багато інших брендів Ральф Лоурен мав багато сутичок КОНФЛІКТИ З ІНШИМИ БРЕНДАМИ Як і багато інших брендів Ральф Лоурен мав багато сутичок з іншими брендами. Так, у 2002 р модний будинок Calvin Klein подав іск на Лоурена начебто через те, що у новій колекції нижньої білизни був явний плагіат з запатентованого ними дизайну.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ БРЕНДАМИ • Michel Jordan Окрім скандального конфлікту, Лоурен відомий своїми грандіозними ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ БРЕНДАМИ • Michel Jordan Окрім скандального конфлікту, Лоурен відомий своїми грандіозними колобораціями з загально відомими брендами. • Adidas