Програма “ 1 С: Підприємство”

Скачать презентацию Програма “ 1 С: Підприємство” Скачать презентацию Програма “ 1 С: Підприємство”

Копия Програма.ppt

  • Количество слайдов: 24

>Програма “ 1 С: Підприємство” Програма “ 1 С: Підприємство”

>    План • 1. Загальні відомості про систему.  • 2. План • 1. Загальні відомості про систему. • 2. Версії програми: • а. ІС: Підприємство 7. 7 • б. ІС: Підприємство 8. 0

> В Україні широкого розповсюдження набула  програма “ 1 С  Підприємство” В Україні широкого розповсюдження набула програма “ 1 С Підприємство”

> • Система програм • Система програм "1 С: Підприємство" призначена для вирішення задач автоматизації обліку які стоять перед сучасними підприємствами, що динамічно розвиваються. Це система прикладних рішень, побудованих за єдиними принципами і на єдиній технологічній платформі.

>  Загальні відомості про  систему 1 С: Підприємство • 1 С: Підприємство Загальні відомості про систему 1 С: Підприємство • 1 С: Підприємство являється системою програм для автоматизації різних областей економічної діяльності підприємств. Ця система програм умовно поділяється на Технологічну платформу і Конфігурації.

> • Технологічна платформа являє собою  різні механізми, які використовуються  для автоматизації • Технологічна платформа являє собою різні механізми, які використовуються для автоматизації економічної діяльності і не залежать від конкретного законодавства і методології обліку. • Крім механізмів, вона включає в себе 3 основних функціональних компоненти: бухгалтерський облік, оперативний облік та розрахунки.

> • Конфігурації являють собою саме  прикладні рішення. Кожна  конфігурація зорієнтована на • Конфігурації являють собою саме прикладні рішення. Кожна конфігурація зорієнтована на автоматизацію певної сфери економічної діяльності і відповідає прийнятому законодавству.

> • Програмні продукти системи • Програмні продукти системи "1 С: Підприємство" включають у себе конфігурації "Бухгалтерія для України", "Управління торгівлею", "Управління виробничим підприємством", "Зарплата та управління персоналом" та багато інших де налаштовано переважну більшість бізнес-процесів та звітів (в тому числі і регламентованих) для роботи будь-якого підприємства залежно від його сфери діяльності.

>  Основні поняття в системі 1 С: Підприємство  • Адміністрування. Переважно Основні поняття в системі 1 С: Підприємство • Адміністрування. Переважно використовується в мережевих версіях системи. В процесі адміністрування вирішуються такі задачі, як контроль за дотриманням прав доступу до системи, підтримка і відновлення цілісності даних, і деякі інші.

> • Поняття Конфігурації. Конфігурацією в системі  1 С: Підприємство називають  сукупність • Поняття Конфігурації. Конфігурацією в системі 1 С: Підприємство називають сукупність трьох взаємопов'язаних частин: структури метаданих, набору користувацьких інтерфайсів і набору прав.

> • Метаданими ( • Метаданими ("даними про дані") називають сукупність об'єктів метаданих, налаштованих на збереження і обробку інформації про господарську діяльність конкретного підприємства.

> • Користувацький інтерфейс - це сукупність команд  головного меню і панелей інструментів, • Користувацький інтерфейс - це сукупність команд головного меню і панелей інструментів, налаштованих на роботу з конкретними об'єктами даних - документами, довідниками, журналами і т. д. Як правило, користувацький інтерфейс створюється для певної категорії користувачів. • Ціль створення - забезпечити швидкий доступ користувачів до тієї інформації, яка необхідна їм в залежності з їх обов'язками. • Права визначають повноваження користувачів на роботу з інформацією, яка обробляється в системі. Сукупність пред'явлених користувачеві прав пред'являється, як правило, колом його обов'язків.

>  Етапи роботи з   программою • Є 2 етапи роботи користувача Етапи роботи з программою • Є 2 етапи роботи користувача з прорамою - конфігурація, поточна робота з інформаційною базою.

> • На етапі конфігурації виконується  налаштування різних режимів роботи  програми в • На етапі конфігурації виконується налаштування різних режимів роботи програми в відповідності з особливостями конкретного підприємства. Тут можна вносити зміни в інтерфейсні компоненти програми: меню, панелі інструментів, діалогові вікна. • На другому етапі виконується введення документів і операцій, заповнюються довідники, друкуються документи, формуються різні звіти і т. д.

> • Пакет « 1 С : Підприємство» складається з різних модулів  залежно • Пакет « 1 С : Підприємство» складається з різних модулів залежно від версії програми. • В Україні більш широкого розповсюдження набула програма "1 С: Підприємство 7. 7".

> • Версія « 1 С: Підприємство 7. 7» включає в себе:  • • Версія « 1 С: Підприємство 7. 7» включає в себе: • 1 С: Бухгалтерія • 1 С: Торгівля і склад • 1 С: Зарплата і кадри

> • Сьогодні дедалі більшої  популярності набуває нова версія  цієї програми • Сьогодні дедалі більшої популярності набуває нова версія цієї програми "1 С: Підприємство 8. 0" завдяки своїм новим додатковим можливостям.

> • Система програм « 1 С: Підприємство 8» включає в себе платформу та • Система програм « 1 С: Підприємство 8» включає в себе платформу та прикладні рішення для автоматизації діяльності організацій та приватних осіб. Сама платформа не є програмним продуктом для використання кінцевими користувачами. Такий підхід дозволяє автоматизувати різні види діяльності, використовуючи єдину технологічну платформу.

> •  Система дозволяє вирішувати  завдання різного ступеня  складності - від • Система дозволяє вирішувати завдання різного ступеня складності - від автоматизації одного робочого місця до створення інформаційних систем масштабу великого холдингу.

>  Модулі версії “ 1 С: Підприємство 8. 0”  • 1 С: Модулі версії “ 1 С: Підприємство 8. 0” • 1 С: Підприємство 8. Бухгалтерія для України • 1 С: Підприємство 8. Управління торгівлею для України • 1 С: Підприємство 8. Зарплата і управління персоналом для України

> • 1 С: Підприємство 8. Управління  виробничим підприємством для України • 1 • 1 С: Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України • 1 С: Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України

> • Програмні продукти системи • Програмні продукти системи "1 С: Підприємство" можуть бути адаптовані до будь-яких особливостей на конкретному підприємстві.

>ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!

>§ Виконала студентка групи ЛГ-42 §    Демчук Ярослава § Виконала студентка групи ЛГ-42 § Демчук Ярослава