Презентация1 (2).pptx ресторанне
- Количество слайдов: 29
Проект Приміщення харчування ПАБ
ПАБ
* ПАБ
*
* 2. Газовий змішувач (блендер) СО 2 + N 2 Підтримує правильну суміш вуглекислого газу і азоту в правильній пропорції від першого до останнього келиха з кеги. Смак напою буде оптимальним, а віддача від кеги (відношення кількості проданого пива до кількості злитого у вигляді піни) максимальної. Необхідний тільки для повільно комерційно сортів, ну і для гіннеса, звичайно. Суміш вуглекислого газу і азоту на місці також знижує витрати — це буде дешевше, ніж купувати балон з готовою сумішшю СО 2 + N 2. * 3. Вторинна редукторна панель Забезпечує регулювання тиску, проведеного до кожної кезі. Різні сорти пива і навіть різні системи підведення напою вимагають різних значень тиску, що чиниться на пиво у кезі.
* 5. ФОБ-детектори (foam on beer detector), або детектори піни Про це відмінна штука. Як тільки пиво у кезі закінчується, ФОБ-детектор відсікає кег від пивної лінії з залишками пива. При приєднанні нового повного кега нове пиво потрапляє «стик в стик» з тим, що залишилося в пивній лінії. Інакше останню частину спорожнілого кега довелося б злити в піну, як і першу частину свіжого кега. Порахуйте, скільки пива йде в раковину з піною при підключенні нового кега. ФОБ-детектор дозволяє цього уникнути. * 6. Термоізольована колона з контуром доохлаждения Це не просто трубки з пивом в ніжках з-під столу, які здобули нове життя на барній стійці. Щоб напій не втрачав холод, перебуваючи в магістралях всередині колони, 1) вона повинна бути термоізольована, 2) а всередині повинен бути ще і замкнутий контур з водою або гліколевої сумішшю, відвідний накапливаемое тепло. * 10. Засоби санітарної обробки (промивка пивний лінії) Тільки регулярна промивка забезпечить постійний гарантований правильний смак пива. Правильно робити промивку лужним розчином – один раз в 2 тижні, проточною водою – кожен день по завершенні робочого дня. Просто необхідно, щоб промивка виконувалася гарантовано довіреною особою. Так як, якщо у бармена склався особливий погляд на речі, ніщо не завадить йому поставити галочку в журналі реєстрації промивок, а нібито «злите» пиво обміняти на грошові знаки.
*
*
* Кухоль для пива Pab. Об’єм 500 мл. , висота 136 мм. , діаметр горла 100 мм. , діаметр дна 85 мм.
Скляний кухоль, кружка для пива Maximilian 9033. Об’єм 300 мл. Матеріал – скло
* Кухоль, кружка для пива скляний Пінта 1143. Об’єм 500 мл. Матеріал – скло.
Скляний бокал для пива Schonsee 9523. Об’єм 300 мл. Матеріал – скло
* Бокал для пива Баварія. Об’єм 615 мл. , висота 185 мм. , діаметр горла 75 мм.
* Бокал для пива Pab. Об’єм 300 мл. , висота 199 мм. , діаметр горла 69 мм. в.
Бокал для пива. Об’єм 490 мл. , висота 199 мм. , діаметр горла 72 мм.
Додаткове обладнання
*
*ТЕЛЕВІЗОР
*Футбольні декорації
* Інтер’єр Приміщення в футбольному стилі
*Види пива
* * пиво верхнього бродіння з невеликим вмістом алкоголю. Cильно піниться із-за високої кислотності і низького вмісту білків та хмелю. * У цей сорт пива зазвичай додають малиновий сироп або есенцію маренки. Додається сироп одразу при виробництві або пізніше, під час розливу. У другому випадку спочатку наливають сироп, приблизно 20 мілілітрів, а потім пляшку 0, 33 літра пива. Також поширенні індивідуальні суміші з шампанським або лікерами.
* * Траппі стське пи во — пиво, зварене безпосередньо монахами-траппістами або під їх контролем на території одного з траппістських монастирів. Станом на 2010 рік, з майже 200 монастирів католицького ордену траппістів (Орден цистерціанців суворого дотримання) лише сім займаються виробництвом пива. Відповідно до правил Міжнародної траппістської асоціації продукція лише цих броварень (шістьох у Бельгії та однієї у Нідерландах) має право називатися траппістським пивом.
* * темне пиво з характерним винним присмаком, сильним ароматом солоду і насиченим смаком, в якому одночасно присутні і солодкість і гіркота. * Виробляється з темного солоду, додається палений цукор і пиво доброджує протягом 60 днів. Міцність портера становить 4, 59, 5% (у деяких сортів більше 10%). Всупереч поширеній помилці, портери не завжди містять багато спирту, «класичні англійські портери» мають міцність не більше 5%
* *найбільш розповсюджений на ринку вид пива низового бродіння (лагерів). Має характерний пивний аромат та м'який присмак хмілю. Назва походить від назви чеського міста Пльзень (чеськ. Plzeň), з яким традиційно пов'язують розповсюдження цього виду пива.
* * радиційний регіональний сорт французького пива, що виробляється броварнями регіону Нор-Па-де. Кале на півночі Франції. З огляду на географічну близькість до Бельгії сорт є подібним до бельгійського сезона, проте відрізняється солодшим солодовим смаком.
* традиційний регіональний сорт німецького пива, що виробляється броварнями міста Дюссельдорфа та реалізується здебільшого через пивні ресторани та магазини самого міста та його околиць.
* * це пиво з вмістом алкоголю, як правило, від 5 до 5, 4%, яке варять з використанням великої частки пшениці. Пшеничне пиво часто містить також підсолоджений ячмінь. Додавання пшениці надає пшеничному пиву легкого аромату і блідого кольору. Пшеничне пиво зазвичай виробляють за технологією верхнього бродіння (відповідно до законодавства Німеччини додержання цієї технології є обов'язковим для виробництва пшеничного пива). Пшеничне пиво вирізняється кремовою текстурою і солодким ароматом, а деякі марки мають відтінки банана і гвоздики.
*THE END
Презентация1 (2).pptx ресторанне